Skocz do zawartości
tokarex pontony

Gdzie na zakupy ? :]


Aster

Rekomendowane odpowiedzi

Dlatego wolę iść do Krzyśka na rynek na Pogodnie.

Dziś byłem pierwszy raz w sklepie na pogodnie. Miła i przyjemna, fachowa obsługa. Reasumując Krzysiek pozyskał nowego klienta :mrgreen::mrgreen: Fajeczki o której było tak głośno na forum nie zapaliłem ponieważ wracałem do dentysty :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 134
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
  • 1 month later...

Powoli szykuje fundusze na większe zakupy - full zestaw spinningowy - kij kołowrotek oraz rożnego rodzaju przynęty do tego nowa torba na pierdoły i może nowy fotelik :mrgreen: Chciałbym to wszystko zakupić w jednym miejscu więc pytanie jest następujące gdzie się warto udać żeby kupić wszystko i nie przepłacić ? Ogólnie mogę iść pomacać w shopie i zamówić przez net ale wydaje mi się ,że doliczający koszty przesyłek z różnych miejsc wyjdzie na to samo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdzie się warto udać żeby kupić wszystko i nie przepłacić ?

Na prawobrzeżu jest Sklep internetowy, starczy się z facetem zgadać, można wpaść, pomacać no i najważniejsze że są obłędne przeceny :smile: jedynie co to mały wybór przynęt miękkich. Jeżeli jesteś zainteresowany to podam Ci link do sklepu na PW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sklepy wędkarskie w Szczecinie to ogólnie jakaś groteska...jak się chce kupić coś konkretnego, to oczywiście nic nie ma, o żyłkach dłuższych niż 150m to nie słyszeli, drogo i nieciekawie. Sprzedawcy to żywcem z peerelowskiego mięsnego wyrwani, traktują klienta jak intruza, którego trzeba odgonić, albo naciągnąć na jakiś badziew. Zawsze wiedzą lepiej co ja chcę kupić:)) I przeważnie pada odpowiedź: - "Nie ma...", albo "było..", etc. Całe życie kupowałem "U Prezesa" na Turzynie, ale teraz nie wiem gdzie się przeniósł(może ktoś wie??) i zmuszony jestem kupować u Pana z "Klenia", który ma dziwną manierę, w skrócie "Śmieszy, tumani, przestrasza".On się normalnie kłóci z klientami:) i zawsze reklamuje jakość:), czyli najdroższe rzeczy:) Na Krzywoustego z kolei to facet nie chce mieć klientów...gbur jakiś i łache robi, że coś pokaże. Tak,że wczoraj kołowrotek kupiłem na Chopina w garażu...ale z gwarancją i paragonem. Dzisiaj byłem z kolegą w sławnym Nemo na Wojska Polskiego, duży wybór - dużżee ceny...na niektórych kijkach przebita o 80 złociszy:) Szczecin skazany na allegro...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prezes z Turzynu przeniósł się, jak spora część handlujących z obszaru objętego budową na parking za Turzynem. Musisz wzdłuż trasy autobusu 75 ( zaomniałem nazwy ulicy :) ), potem skręcić w lewo i wśród straganów szukać jego sklepu.

W sklepie na Krzywoustego kupowałem miesiąc temu plecionke PP, koleś przy nawijaniu jej na szuplke miał mine, jakby zaraz miał zejść z tego świata ze znudzenia czy też przemęczenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DeuuuOgólnie tylko i wyłącznie stoiska na turzynie ...

Wydaje mi się ,że zamówię wszystko przez allegro tylko od jednego sprzedawcy.

Kocur : Dokładnie loża taka jak twoja tylko dojdzie stoliczek :mrgreen: Kijaszek już też wybrany jeszcze tylko kolowrotek i nowa torba - trzeba pochodzić i pomacać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 months later...

panowie wiem ,że gdzieś w okolicach dworca Niebuszewo jest komis ze sprzętem wędkarskim oraz wyposażeniem łódek. Natknął się ktoś kiedyś na niego ? Jedyne co google mi podpowiada to WOBLER na rapackiego ale czy tam faktycznie gość ma też komis ? Nie to żebym chciał kupić używany spławik za 20gr :mrgreen: Bardziej interesuje mnie wyposażenie łajby

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Mam pytanie, może nie do końca pasujące do tematu ale niechcę zakładać nowego. Wie może ktoś gdzie mogę dostać łożyska kulkowe? Mianowicie zardzewiały mi w rolce kabłąka i niemiłosiernie hałasują :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 months later...

widze ,ze niektore opinie o sklepach w szczecinie pokrywaja sie z moim zdaniem.

co do nemo to przez pierwsze 3 miesiace bylo taniej-na podpuche chyba- ale np ceny wedek penn w holandii w niektorych sklepach byly przecenione o 50% bo firma podobno padala a w nemo twardo.jak sie tam czasem o cos zapytam to patrza na mnie jak na kosmite.jak sie zapytalem o splawiki gruntowe to sie pukali w czolo a to juz przeciez zadna nowosc.tam to chyba niewidomi pracuja-ciemno zawsze -na zarowkach oszczedzaja i z latarka trzeba chodzic.panowie za lada to jakby za kare tam stali.wybor maja ciekawy,fakt,chyba nawet lekko przerosniety.

na krzywoustego to jakis "zniechecacz" pracuje.jakbym w podstawowce oddal klasowke z samymi bledami.wszystko nie tak,wszystko zle.normalnie jak amator sie czulem.juz myslalem,ze za ucho mnie wytarga i kaze przyjsc z rodzicami.jakies muchy tylko kupilem.

na turzynie u prezesa bylem raz i juz nie wroce.kiedys zima chcialem kupic spinning morski.staly tam jakies w stojaku.zapytalem wiec -czy moge zobaczyc ta wedeczke?

-a po co?-odpowiedzial sprzedawca.nie wiem ,moze wygladalem na biedaka ,ktorego nie stac na wedke.nie chcialem sie klucic bo mnie ochrona na turzynie nie lubi od czasu jak jeden z parkingowcow wylapal w czapke za kopanie w samochod.grzecznie wyszedlem.

spinning kupilem-na rapackiego w woblerze.piszecie ,ze drogo ale na ten temat sie nie wypowiem bo cen w polsce nie znam a nawet na nie nie patrze a dodatkowo jakis rabat tam zawsze dostaje.i jeszcze jedna wazna rzecz-jak czegos nie wiem-zawsze moge sie tam zapytac co i jak a sprzedawca nie traktuje mnie z gory jak geniusz .czasem przywioze jakis wynalazek do polski i nie bardzo wiem co to.wypije kawke ,zapale fajke i wszystkiego sie dowiem.

czasem jeszcze wpadne do sumika w policach bo mam czesto po drodze.kolezenska atmosfera i wystarczajacy asortyment.dobre rady gdzie i na jaka rybe sie wybrac.

bede musial wpasc do tego na pogodnie bo piszecie ,ze fajkami czestuja.

wiecej sklepow nie pamietam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość grzechuce
jak sie tam czasem o cos zapytam to patrza na mnie jak na kosmite

nie tylko na Ciebie. zadaj im bardziej skomplikowane pytanie o sprzet taki czy siaki bedziesz w szoku co Ci przyniosa. jak raz zapytalem o spining sumowy to gosc do mnie: "a co mam rozumiec pod tym pojeciem?". wymieklem. mowie 3 metry, dlugi dolnik, miekki przedzial 50-150g byle nie picker. przynosi jakies Shimano za 800 pln bardziej pod trolling niz na spina i mowi ze jak cos to tam sa morskie spiningi. maja tez reklame woblerow ktorych nie maja na stanie itd. poza tym robia BARDZO DUZE PROBLEMY Z PRZYJMOWANIEM SPRZETU NA GWARANCJE. mi to po kolejnej reklamacji jakas madra glowa postanowila recznie poxipolem wedke skleic.

na krzywoustego to jakis "zniechecacz"

gdzie tam ja to tam nigdy problemu nie mialem wystarczy ze o cos zagadasz konkretniej to sam sie do nich przekonasz. sklep Wedkarz uwazam ze to jeden z lepszych jak nie najlepszych sklepow w szczecinie. nie mialem tez nigdy problemu jak pytalem o jakas rade co do sprzetu itd. bardzo duzy wybor wedzisk i przynet. nie ma tez problemu ze sprowadzeniem czegokolwiek. wiem bo sam 2 kije u nich sprowadzalem. maja tez plecionki na sumy Ultra Cat bo wlasciciel sam czasem na nie jezdzi

najwiecej niesmaku zawsze pozostaje po sklepie Klen kolo Posejdona byla Galeria Centrum. na parkingu w piwnicy przy Bombaju. ceny wysokie niekiedy chamskie komentarze leca, rozmawiasz z kims wcina sie w rozmowe bo on wie lepiej. mila atmosfera a klient jest traktowany z gory. jakbys stal przed alfa i omega. warto liczyc razem z tym panem na wlasnym kalkulatorze. czasem bywa tak ze mowi cene danego rpoduktu i nagle po wyjeciu z magicznej skrzynki po ogorkach cena jest z gola inna lub okazuje sie ze tego o czym przed chwila mowil ze nie ma ale ma cos innego lepsze i oczywiscie drozszego. asortymentem nie grzeszy zwlaszcza ze w stosie wedek rzuconych na kupe gdzies tam sa kije St. Croix. zreszta bardzo ma bardzo drogie wedki tlumaczac sie odwiecznie ze sa jeszcze w promocji sprzed podwyzki. kij ktory u niego kosztuje 250-300 dostaniesz ponizej 200. o kolowrotkach zapomnij a plecionka z metra nawet 0.23 rwie sie jak nitka. recznie robione przynety to jakas masakra z przyklejonymi cenami pod listkiem po zerwaniu ktorych zostaje klej ktory lapie syf i niezbyt dobrze pracuja. naklejki rainbow sie odklejaja itd. duzo wymieniac tam tylko kupuje gdy naprawde musze.

sklep u prezesa na turzynie tez daje rade. na kolumba te jest sklepik malo towaru ale jakies podstawowe rzeczy mozna dostac. raz mnie zdziwilo ze mieli salmo percha sdr 12cm w kolorze hot perch ktorego nigdzie w szczecinie na polkach nie bylo :lol:

na manhatanie tez ciekawy sklep czesto tam ktos siedzi i jaraja faje hehehe. maja troche meppsow z tego co pamietam. bylem tam moze ze 2 razy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość grzechuce

jeszcze na slonecznym kolo Heliosa sa 2 wedkarskie: esox (www.szczupak.pl) i zaraz obok "wedkarstow" czy jakos tak sie nazywa. w szczupaku jak ostatnio bylem byl bardzo duzy wybor wobkow Rapala.

w stargardzie szczecinskim znam 3 sklepy wedkarskie:

w tesco jest jeden, w cauflandzie sklep detaliczny hurtowni oraz w samym centrum na wojska polskiego.

ten w tesco ma dosc ciekawy wybor. sklep hurtowni mimo ze mozna sobie robic nadzieje ze jest tam bog wie co jakos mnie nie uraczyl. sporo taniego i "popularnego" sprzetu czyli to co wszedzie.

wracajac do sklepow w szczecinie

atutem Nemo jest to ze ma bardzo duzy wybor zanet i dodatkow (jesli chodzi o Tandem Baits to najwiekszy ma Wedkarz) mozna kupic sporo akcesoriow karpiowych wlacznie z rollerem i pistoletem do lepienia kulek co przez jakis czas nie bylo osiagalne. maja pory wybor meppsow, blach DAM ale z wyborem zylek spinigowych to troche kiepsko. Masz albo Trabbucco albo cos tak egzotycznego ze nie jestem w stanie przypomniec nazwy. najwiekszy wybor Salmo ma wedkarz. jak ktos lubi wobki innych firm niz Rapala czy Salmo to w kleniu jest tego sporo. do Nemo to w sumie tylko po Effzetty jezdze jakos tak czasem mam po drodze z pracy. blach innych firm niz DAM, Polsping czy Mepps nie kupuje wiec nie jestem w stanie powiedziec ktory ma wiecej dragonow, hrt czy wirkow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość grzechuce

ostatnio to bylo pare miechow temu :razz: a szkoda fajny sklepik byl :roll:

na stronie szczupak.pl

Stoiska Wędkarskie

Osinów Dolny 50,

74-520 Cedynia

Dom handlowy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sklepik autentycznie był fajny, miałem rzut beretem od domu i można było się zaopatrzyć w naprawdę świetne wobki w dobrych cenach.

Czyli jeden Esox jeszcze został, szkoda że tak daleko. Taniej wyjdzie przez neta zamówić :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bifa napisał/a:

na krzywoustego to jakis "zniechecacz"

gdzie tam ja to tam nigdy problemu nie mialem wystarczy ze o cos zagadasz konkretniej to sam sie do nich przekonasz. sklep Wedkarz uwazam ze to jeden z lepszych jak nie najlepszych sklepow w szczecinie. nie mialem tez nigdy problemu jak pytalem o jakas rade co do sprzetu itd. bardzo duzy wybor wedzisk i przynet. nie ma tez problemu ze sprowadzeniem czegokolwiek. wiem bo sam 2 kije u nich sprowadzalem. maja tez plecionki na sumy Ultra Cat bo wlasciciel sam czasem na nie jezdzi

Ja tutaj jednak muszą się zgodzić z bifą, słowo zniechęcacz jest jak najbardziej na miejscu. Ten facet zarobiłby na mnie naprawdę kupę forsy, gdyby nie głupie komentarze i nieodpowiednie podejście do klienta - swoje wrażenia opisałem już zresztą w tym temacie. Może i jest konkretny, może ma dużo towaru, ale nie byłam tam od dwóch lat i na razie się nie wybieram. Z Nemo jestem zadowolony, może chłopaki nie są jakoś specjalnie fachowi, może nie potrafią nawinąć plecionki, może nie zawsze się uśmiechają, ale duży wybór mi to rekompensuje. Ceny nie są najniższe, ale np. Rapale Shad Rap, które w necie widziałem nawet po 32 zł (!), u nich kupiłem za 24, więc nie wszystko jest drogie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość grzechuce
więc nie wszystko jest drogie.

dlatego na wieksze zakupy wybieram sie nie do jednego a do 3 sklepow :lol: kazdy ma co innego i w roznych cenach :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość grzechuce

ja tam lubie pytac o to czy o tamto ale niestety z niektorymi sie nie da rozmawiac. nie bede pokazywal palcem bo to nie ladnie a powtarzac sie nie lubie :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



Dodaj link lub baner - >


Polecamy

TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich
Dragon
https://www.iparts.pl/
Pomocnik wędkarza
przewodnicywedkarscy.pl
Blog Zwędkowani
TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich

Pontony - TOKAREX - super oferta pontonów firm BUSH, Fiord, YRT i HONDA

Akumulatory żelowe i AGM; Zamów online! do łodzi, jachtów, silników, echosond itp.
www.akumulatory-zelowe.pl






Dodaj link lub baner - >


Partnerzy

Corona-fishing.pl - sklep wędkarski



Telefony, smartfony, tablety - jaki kupić, jaki wybrać?





  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.