Skocz do zawartości
tokarex pontony

Gdzie na zakupy ? :]


Aster

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Odwiedziłem ostatnio dwa sklepy wędkarskie: "Nemo" i "Klenia" (próbowałem również zajrzeć do "Wędkarza", ale był zamknięty na cztery spusty, a "U Prezesa" to tylko trochę Salmiaków wisi...), żeby trochę uzupełnić przed sezonem swoje spinningowe pudełka i zakupić wodery. Pierwsze kroki skierowałem do "Nemo". W środku siedzieli dwaj smutni panowie, którzy prawie nie zauważyli mojej obecności. Trochę się pokręciłem i ostatecznie kupiłem trzy woblery, ale wyboru jakiegoś wielkiego nie ma ... zima, martwy sezon... Zwykłe gumowe wodery kosztują 100pln, więc poszedłem do "Klenia". Tam było trochę lepiej. Kupiłem takie same wodery tylko, że za 85 złociszy i kilka wobków Dorado i Glooga w przystępnych cenach (wybór średni, ale ma być niedługo większy :) ) i wyjątkowo nawet chwile pogadałem o rybach...

PS Szukam sklepu w Szczecinie, w którym jest większy wybór woblerów i to niekoniecznie tych największych firm. Może jest taki??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 134
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

W wędkarzu na Krzywoustego też jest trochę zwlaszcza Salmo i Storma, poza tym jak z Salmo czegoś brakuje to w dość krótkim czasie sprowadzą, tylko obsluga nie najlepsza delikatnie mówiąc. Nemo tak jak wyżej piszą ma największy wybór. A co do obslugi to mi odpowiada, nie lażą za klientem ale jak sie zapytasz to odpowiedzą lub sprawdza w kompie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W wędkarzu na Krzywoustego też jest trochę zwlaszcza Salmo i Storma, poza tym jak z Salmo czegoś brakuje to w dość krótkim czasie sprowadzą, tylko obsluga nie najlepsza delikatnie mówiąc.

Salmo najdroższe w mieście, zaś stormy w normalnych cenach.

Obsługa - hmmm ciężko opisać... ŻAL jednym słowem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W wędkarzu na Krzywoustego
właściciel nie chce zarobić - pracuje za karę - i jeszcze zmusza do tego swoją żonę (a może to ona jego?? :lol: )

Na twarzy grymas: "O NIC NIE PYTAJ...WYJDŹ Z MOJEGO SKLEPU"

ale nie sądzę żeby gdzieś w Szczecinie był większy wybór
w Kleniu jest większy wybór dla spinningisty (w dobrych przynętach) choć przyznam że Nemo ciągle poprawia i wzbogaca asortyment.. w kleniu ceny niższe niż w Nemo.. obsługa podobnej jakości..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Przekonuję się coraz bardziej do "Klenia". Byłem dzisiaj, kupiłem dwa woblery, obejrzałem kijek do jerkowania, pogadałem o rybach z półtorej godziny i dostałem nawet katalog Dragona... Później zajrzałem do "Wędkarza". Tam siedział sobie ten "przemiły" pan, który nie raczył odpowiedzieć na dzień dobry... Trochę więcej entuzjazmu wykazała pani w czapce, od której kupiłem jednego Salmiaka (chociaż nie tego, którego chciałem)... i już więcej moja noga tam nie postanie! W końcu w "Nemo" udało mi się kupić wobler, który chciałem, a obsługa była dzisiaj ok.

Ogólnie mogę napisać, że Szczecin to jednak wiocha zabita dechami i jak się chce coś kupić konkretnego, to trzeba korzystać ze sklepów internetowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie mogę napisać, że Szczecin to jednak wiocha zabita dechami i jak się chce coś kupić konkretnego, to trzeba korzystać ze sklepów internetowych.

Hej, nie uważam żeby było tak źle. Moim zdaniem jak na miasto tej wielkości to wybór jest jednak całkiem spory. Niewiele miast ma też salony wędkarskie tej wielkości co Nemo. A to że handel przenosi się do internetu, to po prostu znak naszych czasów, i tak jest wszędzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie mogę napisać, że Szczecin to jednak wiocha zabita dechami i jak się chce coś kupić konkretnego, to trzeba korzystać ze sklepów internetowych

Spróbuj kupić coś w Stargardzie to przekonasz się co to znaczy wiocha zabita dechami :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



Dodaj link lub baner - >


Polecamy

TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich
Dragon
https://www.iparts.pl/
Pomocnik wędkarza
przewodnicywedkarscy.pl
Blog Zwędkowani
TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich

Pontony - TOKAREX - super oferta pontonów firm BUSH, Fiord, YRT i HONDA

Akumulatory żelowe i AGM; Zamów online! do łodzi, jachtów, silników, echosond itp.
www.akumulatory-zelowe.pl






Dodaj link lub baner - >


Partnerzy

Corona-fishing.pl - sklep wędkarski



Telefony, smartfony, tablety - jaki kupić, jaki wybrać?





  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.