Skocz do zawartości
tokarex pontony

PIWO


SzczepanM1986

Rekomendowane odpowiedzi

madi jaki kierunek kończyłas bo mi zalatuje czymś humanistycznym??

To ino wada genetyczna :mrgreen:

A studia- licencjat zarządzanie przedsiębiorstwem, mgr- zarządzanie kadrami czyli inaczej zarządzanie zasobami ludzkimi czyli jak, kogo i za co opier... :twisted:

No a teraz zbieram kasę na MBA :???:

A ja wiem.......................ale nie powiem :mrgreen: :mrgreen:

Może mała podpowiedź :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 360
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Większość popularnych marek piwa w ostatnim czasie się troszkę spieprzyła

nie wnikam, czy to dlatego, że poszła pod grupę kapitałową Żywiec S.A.

czy też po przystąpieniu do UE musieliśmy się dostosować do pewnych

procedur w zakresie wytwarzania ,pasteryzowania i składu receptur.

Albo to może coś z moim smakiem jest już nie tak.

Co do picia przez małolaty pomijając aspekt wychowawczy , to chyba nikt nie zaprzeczy że nielegalne piwko (np na murku za garażami) miało swój niepowtarzalny smak

niczym nektar bogów :mrgreen:

Wiadomo zakazany owoc smakuje najlepiej i ma w sobie biblijny magnetyzm.

Osobiście najchętniej pije piwa mocne oto mój ranking:

1 Hevelius Kaper (mam wieczne kłopoty z jego zdobyciem)

2) Warka Strong (skomercjalizowany średniak dostępny wszędzie)

3) Tatara Mocne oraz Dębowe Mocne

Owszem gorsze piwa mocne po rozgazowaniu zalatują lekko spirolem którym są "tuningowane" by uzyskać odpowiednią moc, niestety na obecnym rynku ciężko trafić na dobre smakowo i zarazem mocne piwo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

notabene żubr jest robiony w ...poznaniu
No ale żubra to Ty w Poznaniu nie zobaczysz :lol::lol::lol::lol:

Tak na prawdę to nie wiem gdzie jaka marka jest produkowana ale widzę przejerzdzając się koło browaru to widzę załadunek i Żubra i Tyskiegie i Lecha.

Z tym że tylko butelkowe :wink::lol:

A z piw nie naszych polecam KILKENNY :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A z piw nie naszych polecam KILKENNY

Kolega trafil w "kolor" :!::smile:.Kilkenny to fajne miasto z fajnym zamkiem i co dla Nas wedkarzy najfajniejsze z fajna rzeka :!::smile:.A w tym wszystkim najfajniejsze miejsce to prog na rzece(niedaleko zamku)gdzie jak sie ma szczescie mozna zobaczyc skaczace lososie :!: :smile:Tez to "piwsko" polecam :!::smile:.Pozdro-Radek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może i ja się wtrące. Ale nie będe pisał, czy lubie piwo czy nie bo nie wasza sprawa :wink:

Piszecie " jaka ta dzisiejsza młodzież jest". A sami w młodości nie byliście lepsi, na Boga :smile: Zastanówcie się moze, jaka to " dawna " młodzież była, a potem oceniajcie " dzisiejszą".. :smile:

A co do posta woblera129, to jeden, wielki :

:lol:

Chłopie, naprawde, nie wiem, czy jedziesz w tym momencie pod publike, czy Ty tak naprawdę.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MagnuM właśnie pisałem o takich jak Ty. Nie będziesz pisał czy lubisz piwo - czyli odp. na to pytanie jest jasna :mrgreen:

Chłopie, naprawde, nie wiem, czy jedziesz w tym momencie pod publike, czy Ty tak naprawdę.....

Mogę się domyślać o co Ci chodzi, ale jak coś chcesz mi konkretnie zarzucić albo coś o mnie powiedzieć to pisz dokładnie i w prost.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Magnum kiedys bylo inaczej

Mozesz w to nie wierzyc ale jesli juz ktos pil piwo jedno z kolegami to bylo swieto i boze jak z niego men nie byl :lol:

Po prostu nie bylo takiego dostepu do alkoholu dla malolatow a na dodatek rodzice jak by zlapali to najczesciej jakies manto :lol:

Poza tym nie bylo takiego przyzwolenia na picie przez malolatow alkoholu

A teraz widac bardzo czesto nawalonych (albo cpajacych lub palacych :roll: ) malolatow

Niestety ale wiele rzeczy ktore umieja czegos nauczyc mlodego czlowiek np sport przegrywa obecnie z internetem grami itp

Ogolnie jak widze co robia malolaty teraz to kiedys przed 18 nie bylo cos takiego do pomyslenia

Przechodzac kolo podstawowki (obecnie jest tam tez gimnazjum) widzialem nie raz palacych malolatow na przerwach - z moich czasow jesli juz ktos probowal byl wyjatkiem :neutral:

Moze pochodze z jakies dziwnej okolicy albo moi znajomi byli inni ale wlasnie tak to postrzegam :twisted:

Pewnie jestem juz z pokolenia dinozaurow :lol::lol:

Choc nie mowie ze nie sprobowalem alkoholu przed 18

Jednak np pierwsze moje piwo totalnie mi nie smakowalo ale sie wypilo :lol:

A moze ktos z tych okolo osiemnastkowych napisze jak jest z kupowanie alkoholu w sklepie

Bo teraz mimo wszystko sprawdzaja chyba dowody :?:

Jakies 2 lata temu na skutek zartu kolegi pani i mi sprawdzila dokument tozsamosci :shock: co bylo bardzo zabawne :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się przyznam że czasem 1 czy 2 piwka się napije mimo ze do 18 troszkę brakuje i nie widze w tym nic złego w końcu nie pije czesto. Nie mam jednak skłoności do upijania się w dużych ilościach. A co z dostępem do alkoholu to jednak jest go bardzo łatwo dostac. Osobiście nie spotkałem sie jeszcze żeby sprzedawca nie sprzedał niepełnoletniemu alkoholu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakieś te wasze okolice niepijące są

W moich okolicach to piją dzieciaki 12-letnie i nieraz widzialem upitych, że ledwo co chodzili = ]

14-15-16 letni to już są starzy pijaki i przeżucajuą sie na coś lepszego niż piwo, winka nalewki vódeczka oraz trawka.

Oczywiście osoby, które jakoś tam są wychowane przez rodziców nie idą za trendem, a jeśli już piją to piwko w domu przy kompie.

Ja np od 17 roku życia przy rodzicach mogłem sobie wypić 1 piwko.

Teraz to normalką jest, że wypijam sobie w weekend piweczko dwa oraz przy meczach.

Często gęsto robie rodzicą grzańca i nie nażekają na to, że od czasu do czasu sobie wypije leszka ;) po za tym ;) po jednym piwku szybciej sie usypia ;P

Trend jest taki, że każdy pije nie koniecznie piwo byle by sie upić i nie odstawać od reszty.

Teraz jakby mniej bylo pijących dzieciaków, ale jeśli są wakacje to 22-2 w nocy to tyle można napotkać małolatów pijących, że :shock:

A co do sprzedawania alkoholu to zawsze jestem sprawdzany przez sprzedawce = ]

Być może dlatego, że strasznie młodo wyglądam = ]

Troche odjechalem od tematu ;)

Lech ponad wszystkie ! :D ( jak sie trafi na dobrą partiee to palce lizać :P )

ps. jest mi smutno, że w moim podpisie nie moge mieć LECH DRINKER :( :( :(

Pozdrawiam Krzyś :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W moich okolicach to piją dzieciaki 12-letnie i nieraz widzialem upitych, że ledwo co chodzili = ]

14-15-16 letni to już są starzy pijaki i przeżucajuą sie na coś lepszego niż piwo, winka nalewki vódeczka oraz trawka.

Toś zareklamował Świętokrzyskie.... :wink:

Żartuje. :mrgreen:

A co do sprzedawania alkoholu to zawsze jestem sprawdzany przez sprzedawce

Też to nieraz miałem, a jak wyciągnąłem jeszcze stary dowód to się dziwili. :wink::wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robal, u mnie tak samo żule same

Nie od razu, że same żule, zawsze znajdą się porządne osoby.

Zreszta nie obchodzi mnie to, co robią wieczorami w domach, ważne, że w szkole nie piją i nie przychodzą do szkoły nietrzeźwi.

Zawsze znajda sie porzadnie wychowane osoby :wink: i z nimi trzymam. :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robal, zle sie wyraziłęm...u mnie w klasie, chciałem sie na poczatku gim przepisać ale mnie nie przepisali :evil:

oczywiści mam bardzo dużo znajomych którzy są spox :D

Mi to nie przeszkadza jak ktoś wypije piwo raz na tydzień ;)

głownie chodziło stwierdzenie żule o ich wieśniackie zachowanie ;)

ale wracajmy do tematu..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dlaczego nie ,jedno ,dwa jak jest smak,ale co teraz za piwo robią ,siki jakieś a nie piwo ,a lubiałem świerzego piasta z "beki "kuflowego ,jeżdzilo się do browaru ,tam taki maly "bar"a raczej pijalnia ,i dostawa prosto z browaru ,jeszcze zimniutkie.Teraz już nie ma Piasta,i nie ma "starych" piwowarów ,ale niekiedy Warka się trafi dobra ,ale nie "Strong" ,wogle piwo wzmocnione zalatuje spirtem a nie mocą piwa.Moze kiedyś na zlocie was uracze wlasnym wyrobem piwopodobnym. :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



Dodaj link lub baner - >


Polecamy

TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich
Dragon
https://www.iparts.pl/
Pomocnik wędkarza
przewodnicywedkarscy.pl
Blog Zwędkowani
TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich

Pontony - TOKAREX - super oferta pontonów firm BUSH, Fiord, YRT i HONDA

Akumulatory żelowe i AGM; Zamów online! do łodzi, jachtów, silników, echosond itp.
www.akumulatory-zelowe.pl






Dodaj link lub baner - >


Partnerzy

Corona-fishing.pl - sklep wędkarski



Telefony, smartfony, tablety - jaki kupić, jaki wybrać?





  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.