Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

PIWO


SzczepanM1986

Rekomendowane odpowiedzi

Madi nie koniecznie,

masz własna firme łapie cie zas słowo

Nie bardzo rozumiem :???: Dziś zakręcona jestem i jakoś mi zimno, mogę nie łapać :wink:

Jakie piwo jest najlepsze na grzańca, gorzkie, które możemy wzbogacić np. miodem, czy słodkie jak Warka Strong, albo typowo mocne? Macie jakieś patenty na dobrego grzańca na zimowe wieczory?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 360
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Jakie piwo jest najlepsze na grzańca, gorzkie, które możemy wzbogacić np. miodem, czy słodkie jak Warka Strong, albo typowo mocne? Macie jakieś patenty na dobrego grzańca na zimowe wieczory?

polecam dębowe mocne..... moim zdaniem jak dodasz miód i goździki i przyprawę korzenną to nic lepszego na zimowy katarek nie znajdziesz....

polecam i pozdrawiam :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Macie jakieś patenty na dobrego grzańca na zimowe wieczory?

To w prawdzie nie piwo ale moja malzonke rozgrzewa "do bialosci" :!::wink: .

Jedna miarka soku pomaranczowego, taka sama soku z ananasa.Stolowa lyzka Malibu(kokos)-tylko dla zapachu.Stolowa lyzka Campari-tylko dla koloru.Calosc dopelniamy Rumem Bacardi.Pomimo "niewinnych"skladnikow dwa drinki powinny Cie rozgrzac :!::smile:.Pozdro-Radek.

P.S.Maja jeszcze te przewage(nad piwem) ze nie biegasz noca do wc :lol:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

polecam dębowe mocne..... moim zdaniem jak dodasz miód i goździki i przyprawę korzenną to nic lepszego na zimowy katarek nie znajdziesz....

Dobrze, że zima już blisko....

Ale przeprawa korzenna jest naprawdę niedoceniona :wink:

To w prawdzie nie piwo ale moja malzonke rozgrzewa "do bialosci" :!::wink: .
:shock::shock::shock:
P.S.Maja jeszcze te przewage(nad piwem) ze nie biegasz noca do wc :lol:
No to rozumiem :twisted:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Gość bogdan39

Dlamnie grzaniec to tylko na chorobe.

Ochydne jest grzane piwo.

Ale proponuje cos takiego nalac goracej wody do wanny. w lodówce dwa piwa schłodzone.

Przenosimy do łazienki, siedzac w wannie zaczynamy sobie pociagac.

Po 5 minutach czujemy ze pot zalewa oczy, samo zdrowie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja nie:P Nie ma to jak dobre grzane piwko z korzonkami jak 4litery na śniegu zmarzną

Jak d....a w zimie zmarznie to najlepsze jest grzane winko korzenne!!lub herbata z prądem (właściwie prąd z herbatą)

Piwo musi być zimne!!

Ne ma nic gorszego niż ciepłe piwo i zimne kobiety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Myślę,że jest to teraz temat na czasie :wink: Święta :lol: Co do piwa to osobiście smakuje mi warka. :razz:Chciaż te upodobania się zmieniają. Odnośnie piwa w Polsce to mam wrazenie,że każda nowo wyprodukowana partia piwa ma inny smak.Pozdrawiam.

P jestem za :wink:

Na rybach unikam alkoholu

Nie ma sensu pic i wedkowac (nauczyla mnie tego kiedys jedna madra osoba)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
Gość bogdan39

Mówicie panowie schłodzone z butelki.

A dlamnie kufelek zmrozony w lodówcenie w zamrazalniku grube szkło taka halba z rączka i do tego piweczko lech albo żywiec jeju gdy bardzo grzeje to niema nic lepszego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm co do piwa to konsumuje często :lol: ...bo je BARDZO lubię :wink: Teraz właśnie popijam moje ulubione Dębowe,kiedy mam ochotę na smak a nie moc to jest to Leszek zielony,czasem Żuberek,a z bardziej egzotycznych to Brok Sambor,który obecnie nazywa się chyba Export.Całkowity kosmos to jak dla mnie Amsterdam Navigator i jego ponad 11koni.Po wypiciu kilku takich włącza się ładna nawigacja :lol:

P.S.Lubię swoja pracę gdzie można wypić nawet ostro z brygadami bo żaden bhp,hse,operator,supervizor czy kierownik do spraw nieistotnych nic nam nie zrobią bo praca jest ciężka i nie znajdą nikogo na nasze miejsce więc nawet nie próbują :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z bardziej egzotycznych to Brok Sambor,który obecnie nazywa się chyba Export.

kolego chomik, póki sambor był samborem (a że mieszkałem w byłym koszalińskim województwie to było dostępne) był jednym z browarków jakie naprawdę lubiłem... ale odkąd zrobili wersję export cóż... pić się tego nie da

całkowity kosmos to jak dla mnie Amsterdam Navigator i jego ponad 11koni.

wszystko powyżej 8 karatów to już nie piwo... "trąci" spirytem i jak dla mnie kłóci się z ideą picia piwka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twoje zdanie-rzecz święta.Pozwól je wyrazić innym...

ależ ja nikomu niczego nie zabrniam, nie każę ci również zmienić twojej opini.. podałem swoje subiektywne spojżenie na poruszony przez ciebie temat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 months later...

Mi najbardziej podchodzi Lech i ewentualnie Heineken, poza tym regionalny Leżajsk. Z ciekawych piw piłem Bass i White Shield (angielskie specyfiki) i piwo produkowane i bezpośrednio sprzedawane w barze CK Browar w Krakowie (najlepsze ciemne).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko co dobre, wyraziste smaku i tłuczące, ponad to lubię piwa gorzkie, żadnej tam Warki Strong czy innych wynalazków.. Ulubione: Okocim Mocne, Okocim Palone, Okocim Zagłoba, Dębowe Mocne, może być Carlsberg może być Żubr, a już najbardziej może być piwko FRATER, ale też dość ciężko jeszcze ze znalezieniem tego piwka..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



Dodaj link lub baner - >


Polecamy

TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich
Dragon
https://www.iparts.pl/
Pomocnik wędkarza
przewodnicywedkarscy.pl
Blog Zwędkowani
TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich

Pontony - TOKAREX - super oferta pontonów firm BUSH, Fiord, YRT i HONDA

Akumulatory żelowe i AGM; Zamów online! do łodzi, jachtów, silników, echosond itp.
www.akumulatory-zelowe.pl






Dodaj link lub baner - >


Partnerzy

Corona-fishing.pl - sklep wędkarski



Telefony, smartfony, tablety - jaki kupić, jaki wybrać?





  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.