Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

A jakich potraw nie znosicie


stu6-60

Rekomendowane odpowiedzi

O tym co lubimy jesc bylo.A wlasciwie nadal jest bo temat otwarty :smile:.Ale tutaj ujawnijmy swoja "ciemna strone" :twisted:.Pochwalmy sie czego nie lubimy jesc.Ba ,wrecz nieznosimy :!:.Z jakiegos powodu lub bez.Od dziecka czy tez od niedawna :!:.

Na poczatek moja najbardziej "nieulubiona" potrawa(tu mi sie od rodakow dostanie :shock: )-rosol :!:.Nie znosze go odkad pamietam.Cierpie przez to strasznie bo kazda(no prawie)"Pani domu" chce mi uswiadomic iz to przez to ze "pewnie nigdy prawdziwego rosolu nie jadles" i jesli tylko jest okazja serwuje mi ten "ochydny polprodukt" domagajac sie po degustacji pochwal :evil:.Kiedys nie umialem byc asertywny i brnalem przez to do "drugiego talerza :!:.Dzis" wale" otwarcie-jest okropny(rosol oczywiscie),co konczy sie obrazona mina a nawet "przedawnieniu znajomosci" :!:.A moze ktos z Was jest takze "wybrancem" o podobnych sklonnosciach :?::!:.Pozdro-Radek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 52
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
A moze ktos z Was jest takze "wybrancem" o podobnych sklonnosciach :?::!:

no to masz bratnią duszę w mojej skromnej osobie.... nie cierpie zup czystych (poza barszykiem w czasie imprez z alkoholem i na syndrom dnia poprzedniego). uwielbiam zupy, ale prawdziwe, gęste i syte, a nie wodę z wkładką. na rosół mówię woda amoniakalna....

co do

bo kazda(no prawie)"Pani domu" chce mi uswiadomic iz to przez to ze "pewnie nigdy prawdziwego rosolu nie jadles" i jesli tylko jest okazja serwuje mi ten "ochydny polprodukt" domagajac sie po degustacji pochwal

to postępuję podobnie, mówię wprost, że do stołu zasiądę jak już będzie obiad, a wodę pozostawiam tym, którzy mają "inny" gust kulinarny.... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym temacie muszę się wypowiedzieć. Oprócz wątróbki i flaczków nie cierpię żadnych podrobów (notabene nie mam pojęcia dlaczego to się tak nazywa). Na płucka, żołądki, serca, nerki, ipt nie mogę nawet patrzeć). Poza tym wszystko jest dla mnie w miarę zjadliwe, chociaż napewno wielu rzeczy jeszcze nie próbowałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od dziecka, nie no praktycznie od zawsze nienawidzę wątróbki, obojętnie jakiej i w jakiej postaci, bleee

Kiedyś moja mama próbowała mnie nakarmić szaszłykami z wątróbki, sądziła, że jej nie jem nie ze względów smakowych lecz hmmm z nazwy :roll: Mało brakowało a bym rzuciła talerzem, na szczęście zaczęłam od cebulki, która to jakoś jakby koło wątróbki leżała... :???: potem temat wątróbki został definitywnie zamknięty :lol:

Co jeszcze? Kaszka manna, o zgrozo.... i zupy mleczne, nie mylić z różnego rodzaju płatkami na mleku;

Jak coś mi się przypomni dopiszę :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na rosół mówię woda amoniakalna.
To faktycznie jak rosół z kostki ,to też nie ruszam ,ale rzadko mi się taki trafia ,prawdziwy rosół to tylko z "wiejskiej"kurki ,niebo w gębie ,choć zdarzają się zboczenia jak rosół z ziemniakami [fu-fe] nie ruszam,a jedyną potrawą jaką się brzydzę to szpinak -ohyda. :evil:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na rosół mówię woda amoniakalna....
A ja kompot z kury :lol::lol::lol:
choć zdarzają się zboczenia jak rosół z ziemniakami [fu-fe] nie ruszam
Mój teść tak ma :shock::roll:
jedyną potrawą jaką się brzydzę to szpinak -ohyda.
To u mnie na odwrót :wink:

Do czego jeszcze mam awersję? Robaki tzw. owoce morza... jedyne co przełknę to krewetki i krabik. Wszelkiego rodzaju oczy i macki na talerzu powodują u mnie normalnie jakieś takie fujjj i tfu tfu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To faktycznie jak rosół z kostki ,to też nie ruszam ,ale rzadko mi się taki trafia ,prawdziwy rosół to tylko z "wiejskiej"kurki ,niebo w gębie

maniek nie znoszę żadnej postaci rosołu nawet domowego z wiejskiej kurki....

a oprócz rosołu, pomidorowej i temu podobnych nie cierpię flaków, wątróbki i śledzi....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a oprócz rosołu, pomidorowej i temu podobnych nie cierpię flaków, wątróbki i śledzi..

. owoce morza..
He ,he to macie pecha ,u mnie wchodzi prawie wszystko ,aby tylko nie uciekalo z talerza.A przypomnialo mi się jak znajde fotke z urlopu w Itali to zapodam jak się "zarzeram" piranią. :mrgreen:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

owoce morza...

Nigdy w życiu bym nie wziął ich do ust... robaki, tylko, że ładnie podane :lol:

Co do wątróbki: uwielbiam ale tylko z podsmarzoną cebulka :roll:

Czego jeszcze nie lubie? Niech pomysle... flaczków i innych podrobów jak to powiedzial bboobb:

nie cierpię żadnych podrobów (notabene nie mam pojęcia dlaczego to się tak nazywa). Na płucka, żołądki, serca, nerki, ipt nie mogę nawet patrzeć).

Jednak co Zabrzeg to "zasady" :lol::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym temacie muszę się wypowiedzieć. Oprócz wątróbki i flaczków nie cierpię żadnych podrobów (notabene nie mam pojęcia dlaczego to się tak nazywa). Na płucka, żołądki, serca, nerki, ipt nie mogę nawet patrzeć).

Bboobb całkowicie się z Tobą zgadzam. Brrrrrrrrrr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość wobler129
uff uff to jeśli o mnie chodzi - rosół - taki horror z dzieciństwa

A można wiedzieć coś więcej? Bo rzadko kto nie lubi rosołu :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znoszę żadnej postaci rosołu nawet domowego z wiejskiej kurki....
uff uff to jeśli o mnie chodzi - rosół - taki horror z dzieciństwa

No i od razu lzej mi na sercu :!::smile:.A powiedzcie jaka opinia o czarninie(czerninie) :?:.Ja mam podobna(opinie) jak co do rosolu.Na szczescie gotowanie tej "krwawejzupy" chyba zamiera :?::roll:.Swoja droga to dziwne ze zupska nie lubie bo kaszanke uwielbiam :!:.Pozdro-Radek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A powiedzcie jaka opinia o czarninie(czerninie) :?:

Ja wysiadam :???: do wora z ochydami dorzucam jeszcze kaszankę, krupnioki, tatara i kogel mogel :???:

Na razie koniec bo nie zasnę ze zniesmaczenia :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do wora z ochydami dorzucam
.....

To ja dorzuce cos 'extra" :!::smile:.W IRE mieszka sporo "filipinow" i tak sie sklada ze paru znam(wspolna pasja-gry na PS).Wiec nasi 'skosnoocy" bracia uwielbiaja dwie rzeczy: 1.Gotowane rybie glowy,ktore wysysaja ze "specyficznym" odglosem :shock:.Poniewaz z rybami nie ma tu problemu wiec "przysmak" zajadaja dosc czesto :!:.Drugim natomiast jest gotowane jajko tyle ze z....zarodkiem kurczaka w srodku :!::shock::!::shock:.My to chyba nazywamy zbukiem(dzbukiem :?: ).Oni uwazaja ze jajko jest pycha ale "fruwak" to zawsze "fruwak" :!::???:.A poniewaz kupno takiego jaja jest tu raczej niemozliwe wiec snuja opowiesci i wzdychaja z zalu :smile:.Co wy na to-powinienem sprobowac :?:.Pozdro-Radek.

P.S.Propozycja proby to oczywiscie "jaja" :!:.Nawet nie pytajcie czy moglbym przelknac "cos takiego" :!::smile:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



Dodaj link lub baner - >


Polecamy

TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich
Dragon
https://www.iparts.pl/
Pomocnik wędkarza
przewodnicywedkarscy.pl
Blog Zwędkowani
TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich

Pontony - TOKAREX - super oferta pontonów firm BUSH, Fiord, YRT i HONDA

Akumulatory żelowe i AGM; Zamów online! do łodzi, jachtów, silników, echosond itp.
www.akumulatory-zelowe.pl






Dodaj link lub baner - >


Partnerzy

Corona-fishing.pl - sklep wędkarski



Telefony, smartfony, tablety - jaki kupić, jaki wybrać?





  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.