Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Programy wędkarskie w TV?


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

Gość sebek
Dlatego nie lubie tematu klusownictwo, bo nim wyżej rządu tym wiecej kłusuje. Tak było od awsze.

A miełiśmy rozmawiać o programie lub programach wędkarskich.

Odnoszę wrażenie że >sheryf 3< chyba się lekko poirytował w tym temacie.

Ale spoko tu prawda na temat rzeczywistości wędkarskiej chyba mile widziana w końcu jesteśmy wędkarzami i chcemy wiedzieć w czym tkwimy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 266
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Gość sebek
ale wracając do taaakiej ryby

Najbardziej wkurzają mnie te podpięte ryby do tego wyreżyserowanego holu,za kogo oni nas mają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość sebek
w tym mprogramie niema nic natralnego....

A Rexowi jakoś to wychodziło.

No cóż może więcej cashu i bardziej atrakcyjne wędkarsko te Antypody.

Ale myślę że i z Polski da się coś wycisnąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elo ja tez sledze pokatem taaaka rybe jestem z pl czytalem wasze opinie do programu i czy nie mogli by z tej amatorszczyzny czegos zrobic pozadnego to wam powiem no raczej odposccie sobie mysli jesli o to chodzi jesli chcecie cos porownywac juz to porownywajcie tylko POLSKIE Z POLSKIM nic z zagranicznymi programami bo to porostu nie ma sensu i jest nie do porownania. Takie jest oczywiscie tylko moje zdanie nikt z nim zgadzac sie nie musi, no i oglada sie to co sie ma i jest milo jak sie oglada cos swojskiego tylko nie czesto bo sie w glowie poprzewraca :mrgreen:

Co do jakosci to takie realia w ziomalskim kraju mamy :lol:

CO DO DOBRYCH PROGRAMOW TO JA SZCZEGOLNIE POLECAM WSZYSTKIM NA TVN TURBO NOWY PROGRAM LECI CO NIEDZIELE O 8 RANO DOPIERO BEDZIE 2 ODCINEK BO OSTATNIO BYLA JEGO PREMIERA :mrgreen: TYTULU NIE PAMIETAM JAKOS MI W UCHO NIE WPADL ALE DOBRY POLECAM I NAPISZCIE CO O NIM SADZICIE :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli chcecie cos porownywac juz to porownywajcie tylko POLSKIE Z POLSKIM nic z zagranicznymi programami bo to porostu nie ma sensu
Jasne, najlepiej od razu się położyć i czołgać w stronę cmentarza.
Co do jakosci to takie realia w ziomalskim kraju mamy
Takie mamy realia ale, trzeba się starać to zmienić. Nowy program na TVN Turbo którego nazwy nie pamiętasz a który jest opisany w tym temacie kilka(naście) postów wcześniej (nie czytałeś?) nie jest już taki zły. Zapewniam Cię że w PL można robić programy na normalnym poziomie a g.....iewonta typu Taaaka Ryba tępić bezlitośnie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A'propos

a g.....iewonta typu

Ogladałem ostatnio na TMT fragment programu "Rapa". Przez dobre 10 minut facet chwalił się koledze zawartością pudełka z przynetami spiningowymi nie dodając od siebie ani zdania komentarza, czy uwag na podstawie własnych doświadczeń w temacie sposobu połowu na te przynety, ich prowadzenia, zastosowania np. w porach roku itp.

Komentarz typu:

.... widzisz tutaj mam takiego zielonego rippera o bardzo fajnej akcji. Wyjatkowo skuteczny. Troszkę go ściąłem z boku żeby poprawić pracę ogonka. Pamiętasz łowiliśmy na takie, niezłe sztuki w 2002 roku .....

rozwalił mnie do tego stopnia, że zmieniłem kanał. Doszedłem do wniosku - jak będę chciał sobie przynety pooglądać to pójdę do wędkarskiego za rogiem i zobaczę.

Ale o czym my tu gadu gadu :?:

Wszystkie programy o tematyce wędkarskiej sa z mniejszym lub większym stopniu reżyserowane i tego nie zmienimy bo ich zadaniem jest reklamowanie czegoś (jakiegoś produktu) wprost lub "przemycenie" reklamy czegoś (rodzaju produktu, łowiska komercyjnego, producenta echosondy, producenta łodzi, itp.). Tego nie zmienimy choćby nie wiem co.

Ja się na to wszystko jestem w stanie zgodzić i zaakceptować, ale niech w ślad za tym, albo jak kto woli łacznie z tym, bedzie przekaz wiedzy mertorycznej i doświadczeń zebranych przez tych, którzy reprezentują polskie wędkarstwo na arenie międzynarodowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie tak narzekacie

A moze zrobic program "haczyk.pl" :twisted:

I wtedy to ten program by byl krytykowany :lol:

A juz bardziej na powaznie to proponowałbym nagrac jakis film (y) instruktazowe na zlocie

Mysle ze znalezli by sie chetni do pokazania pewnych spraw nawet tych teoretycznie najprostszych

A na stronce zrobic dział download i udostepnic je lub jesli ktos by sie chjcial bawic wydac na plycie

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak to juz jest ze nazeka sie prosto a jak przyjdzie co do czego zrobic cos samemu to juz jakos chetni pouciekali :lol: z tego wszystkiego najbardziej licza sie checi i starania i troche siebie trzeba wlozyc w to co sie robi a jesli ktos robi poprostu bo musi to takie sa pozniej efekty :cool: ILE WLOZY TYLE LUDZIE ODBIORA :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie tak narzekacie

A moze zrobic program "haczyk.pl"

I wtedy to ten program by byl krytykowany

A juz bardziej na powaznie to proponowałbym nagrac jakis film (y) instruktazowe na zlocie

Mysle ze znalezli by sie chetni do pokazania pewnych spraw nawet tych teoretycznie najprostszych

A na stronce zrobic dział download i udostepnic je lub jesli ktos by sie chjcial bawic wydac na plycie

Tak to juz jest ze nazeka sie prosto a jak przyjdzie co do czego zrobic cos samemu to juz jakos chetni pouciekali z tego wszystkiego najbardziej licza sie checi i starania i troche siebie trzeba wlozyc w to co sie robi a jesli ktos robi poprostu bo musi to takie sa pozniej efekty ILE WLOZY TYLE LUDZIE ODBIORA

Po targach zdradzę szczegóły. Niemniej dziś mogę napisać, że mam projekt związany z niektórymi wątkami tego tematu. Właściwie to juz pierwsze kroki poczyniłem.

Przypuszczam, że was bardzo zainteresuje jak również, że będe mógł liczyć na wasze wsparcie i że conajmniej spróbujemy. :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po targach zdradzę szczegóły. Niemniej dziś mogę napisać, że mam projekt związany z niektórymi wątkami tego tematu. Właściwie to juz pierwsze kroki poczyniłem.

o kurczę blade :mrgreen:

robimy "Wędkuj z Tomikiem" ? :mrgreen:

ja cie kręcę ale fajnie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomik zdradz dzis to moze pokombinuje jak zostac na kilka dni w Poznaniu

W tv bym byl :lol::lol:

A tak na serio to raczej moze byc ciezko ale jesli cokolwiek wyjdzie to bedzie super

Mysle ze najpredzej na zlocie mozna by bylo jakis filmik nakrecic :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że odrazu wiecie o co chodzi :cool: Niemniej sprowadzę was na ziemię. Na początek zaczniemy od prostszych rzeczy a docelowo myślę, że zarówno rozwój technologi jak i fudusze pozwolą i na TV. :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



Dodaj link lub baner - >


Polecamy

TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich
Dragon
https://www.iparts.pl/
Pomocnik wędkarza
przewodnicywedkarscy.pl
Blog Zwędkowani
TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich

Pontony - TOKAREX - super oferta pontonów firm BUSH, Fiord, YRT i HONDA

Akumulatory żelowe i AGM; Zamów online! do łodzi, jachtów, silników, echosond itp.
www.akumulatory-zelowe.pl






Dodaj link lub baner - >


Partnerzy

Corona-fishing.pl - sklep wędkarski



Telefony, smartfony, tablety - jaki kupić, jaki wybrać?





  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.