Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Troć 2008


greenlife

Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon

Dzisiaj dopiero rozpocząłem sezon trociowy na Inie. Niestety na zero. Wędkarzy multum, widziałem około 30 :shock: (jeszcze dwa lata temu nie do pomyślenia na tej rzece) natomiast ryby nie widziałem żadnej, słyszałem o jednej 60+ ale kto tam wie czy to prawda :sad:

Greenlife gatuluje piękne rybki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

greenlife, piękne rybki Gratulacje a i przynęta ta sama :wink:

Ta z wczoraj ma dziwną plamę przy ogonie, czy to aby nie ta przeklęta plesniawka która prześladuje trotki w tym sezonie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja trochę wyżej, pod Stargardem. Sowno, Poczernin te rejony. Niestety w wypadku Iny, internet okazał się zgubny. Jeszcze dwa a nawet rok temu napotkanych wędkarzy można było policzyć na palcach jednej ręki, niestety teraz to i stóp zabraknie :???:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie z tego co wiem to bardzo mocno sie wzieli za ta Ine zarybianie itp. Nie wiem jak u ciebie ale w Goleniowie to kontrol za kontrola itp moze w doczekamy sie wrescie jakiegos eldoroado wody gorskiej ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

greenlife, przestaję Tobie gratulować a zaczynam zazdrościć :wink: Rozumiem że łowisz na Łebie, która mimo jesiennego krzyku o przegrodzeniu drogi trociom sieciami, okazała się najlepszą rzeką trociową w tym sezonie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.