Skocz do zawartości
Dragon

Jak dziś było na rybach ?


tomik

Rekomendowane odpowiedzi

moje gratulacje pewniak piekna sobota.

Jak nie tajemnica to na jaka muszkę?

ja dzisiaj ładnych 6 h spędziłem z muchówką nad morzem i ani puk puk nie było ale jutro znowu płyne penetrowac wysepki pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 9,2k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
dzisiejsze pstrągale z wyprawy z dwoma wrocławianinami.

A dokąd ta wyprawa była???

ponownie kaczawa

W jakie rejony kaczawy się zapuszczacie? Ja zagladam czasami na kaczawe poniżej Legnicy. Piękne miejsca i piękne ryby głównie klenie i jazie. Wiem że są tam ładne pstrągi ale nie jest je łatwo dostac.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj pogoda jest odpowiednia na wędkę, ale czas nie pozwala :roll:

Ale za to wczoraj nałowiłem sie trochę, oraz (co niespotykane :mrgreen: ) miałem kontrolę :cool: , pochwalili że rejestr wypełniony prawidłowo i poszli dalej :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bboobb, połapałem płoci, uklei, okoni, leszczy(kumpel z ktorym byłem złowił leszcza 40cm :roll: ), a ja spiąłem ładną rybę-nie moze byc tak ze ryba nie ma szans :grin:

jeśli to nie tajemnica

Żadna tam tajemnica. Na Iłownicy od strony wodociągów, jakieś 100m od Wisły :wink:

I powiem szczerze ze Iłownica stała się moim ulubionym łowiskiem! Choćbym szedł bez jakiegokolwiek przygotowania to zawsze się coś złowi(a oto przeciez chodzi :smile: )

Teraz jakby ktoś chciał mnie spotkać na rybach to oczywiście w soboty na Iłownicy :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to ja dopiero dzisiaj zapoczątkowałem wędkarski sezon :cool: Moim pierwszym tegorocznym łowiskiem był zbiornik Kotliny(między Łodzią i Tomaszowem).

Ja próbowałem Feederka a żona spławik.

Sporo wędkarzy,ale nikt nie zaliczył kontaktu z rybą.Nie bardzo jestem zadowolony z dzisiejszego wypadu-żona mi zmarzła i po trzech godzinach musieliśmy wracać :evil:

post-2561-1454497150784_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś odkryłem kolejne miejscówki na "mojej" rzeczce, są urocze i obiecujące, szkoda tylko, że nic nie złowilem, fakt, że stan wody był bardzo niski. Następnym razem muszę coś złowic bo to już 3 wyprawa bez rybki!!!

50f199c0d50ca63bm.jpg

ae13dbc4d13d901am.jpg

dc81e03d282074f7m.jpg

15b6c325cbfe24dbm.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś odkryłem kolejne miejscówki na "mojej" rzeczce, są urocze i obiecujące, szkoda tylko, że nic nie złowilem, fakt, że stan wody był bardzo niski. Następnym razem muszę coś złowic bo to już 3 wyprawa bez rybki!!!

Patbaj piękne miejscówki, możesz zdradzić co to za rzeka??? Bystrzyca???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A my dalej odkrywaliśmy miejscówki w nowym miejscu zamieszkania :)

Podróż zaplanowana z samego rana z zumi dała niezłe rezultaty po południu :) Zaciekawiło mnie rano coś w rodzaju starorzecza w samym środku lasu, i po krótkich poszukiwaniach udało się je odnaleźć :) Potem pojechaliśmy obejrzeć odnogę zalewu, i przepytawszy zastanych na miejscu wędkarzy - to jest wiosenny strzał w dziesiątkę :) Tak myślę, a niedługo będę to osobiście sprawdzać :D

Porcja zdjęć z ekspedycji krajoznawczej ;)

Uroczo jest prawda? :)

Tajemnicze oczko:

IMGP2606.jpg

IMGP2607.jpg

IMGP2613.jpg

I wiosenne eldorado ;)

IMGP2619.jpg

IMGP2620.jpg

IMGP2623.jpg

IMGP2625.jpg

Widziałam juz dzisiaj bardzo ładne duże płocie - złowił je ten dziadek pod drzewem, jedno co mnie ostro zapieniło, to to, że wkładał je od razu do zwykłej reklamówki ze sklepu :evil: Jak się odezwałam, że może by do tego użył siatki, albo od razu uśmiercił ryby, żeby się nie męczyły, to mi powiedział, że mam się nie wpier... :evil: Żal za serce ściska, że tacy ludzie chodzą po tej ziemi i tykają się innych stworzeń. Nie awanturowałam sie ze starym, bo byłam z dzieckiem, a wolę, żeby nie słyszała słów powszechnie uważanych za niecenzuralne. :roll:

Za to drugi pan, na zdjeciu na samym dole ;) - udzielił mi bardzo wielu ważnych wskazówek, i fajnie z kolei, że są ludzie z którymi można normalnie po przyjacielsku pogadać :)

No to niedługo ruszamy do boju :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś zacząłem sezon spławikowy na jeź. Chmielniki... Trochę czasu spędzonego nad wodą przyniosło spotkanie z leszczykiem - niestety nie złapanym, ale zaobserwowanym przy samym brzegu (jakiś chorowity biedak był) i jednym braniem, któe zresztą "przespałem". Wędkarzy u mnie 0...

Woda "wysoka" (jak zwykle o tej porze roku), ale chyba jeszcze trochę za zimna, więc i rybcie jakieś leniwe.

No, ale niebawem kolejny wypad!

Pozdrawiam wędkomaniaków!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



Dodaj link lub baner - >


Polecamy

TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich
Dragon
https://www.iparts.pl/
Pomocnik wędkarza
przewodnicywedkarscy.pl
Blog Zwędkowani
TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich

Pontony - TOKAREX - super oferta pontonów firm BUSH, Fiord, YRT i HONDA

Akumulatory żelowe i AGM; Zamów online! do łodzi, jachtów, silników, echosond itp.
www.akumulatory-zelowe.pl






Dodaj link lub baner - >


Partnerzy

Corona-fishing.pl - sklep wędkarski



Telefony, smartfony, tablety - jaki kupić, jaki wybrać?





  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.