Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Jak dziś było na rybach ?


tomik

Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 9,2k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Dziś moi znajomi pognali nad wodę, i cóż przy temp ok 0 wytargali kilka szt. czarniaków i do tego jedną LONGĘ 112cm 8,65kg !

udało mi się cyknąć foteczkę, niestety nie jest ona nad wodą tylko już koło auta...ciemno było, ja niestety pracowałem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje wszystkim za gratulacje..

supersobi czy ty jeszcze łowisz w polsce??
"tylko spinning i polskie łowiska" to moje hasło wiodące :wink:
szczerze gratuluje i zazdroszczę łowiska
Maniuś, dużych ryb w Polsce wcale nie brakuje, tylko trzeba je znaleźć i rozpracować :lol: A wiesz przecie że grudzień to najlepszy czas na grubego zwierza..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maniuś, dużych ryb w Polsce wcale nie brakuje, tylko trzeba je znaleźć i rozpracować :lol: A wiesz przecie że grudzień to najlepszy czas na grubego zwierza..
Oj wiem ,wiem jeszcze pływa pare rekordów do złowienia :wink::cool:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2h spiningu i jak przez ostatnie dwa dni prawie nic - oczywiscie znow nie wzialem rekawiczeki zmarzlem jeszcze bardziej bo dzis jest chlodniej...

Z takich drobniejszych rzeczy to wylowilem mojego rippera ktorego urwalem kilka dni wczesniej, nie wiem jakim cudem zaczepil jak hak za hak i nie spadly jak wyciagalem, ale dobre i to :D:D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj paproszyłem na stawie, który w połowie jest już zamarżnięty i niestety lipa, nic się nie działo, ale tłumaczę sobie to tym, że było od cholery kaczek, które robiły taki plusk, że aż się gotowalo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj 2h na żywca i bez efektu :roll: Ale okoniki na paproszki biora z opadu bo jeden taki koleś złapał z 50 tych okonków niestety wszystko w łeb i do torby :cry: nawet takie malutkie zabierał jak palec :shock: bo mówił że te małe to dla kota :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość jarek 307h

witam dzisiaj od 6 rano do 8,00 i nic ale nie nudziłem sie bo byłem ze swoją dziewczyną tak że wiecie sami heh ona też nic nie złapała chodziliśmy po całym Jeziorku i nic na gumy blaszki na alge 2 na nic nie brały dzisiaj tylko byliśmy świadkami jak gostek smętno okiego wyciągnoł na niebieskiego koguta 16 gram ten sandacz miał 56 cm ładny był

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No witam wszystkich dzisiaj we 4 zrobiliśmy sobie wypad nad Bug w okolice Dubienki mimo zimna i ostrego wiatru rybki brały całkiem ładnie , ja jako ze nie byłem przygotowany na ciężkie łowienie w samym bugu to nastawiłem się na okonie na zaburzysku i złowiłem około 40 sztuk niektóre dochodziły do 30 cm zaś moi koledzy z rzece 4 szczupaki 52, 54, 69 i 73 cm i 4 im się spięły podobnych rozmiarów. Także wypadzik całkiem udany uważam. a jak będę miał czas to wstawie kilka fotek okoni szczupaków niestety nie mam na aparacie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



Dodaj link lub baner - >


Polecamy

TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich
Dragon
https://www.iparts.pl/
Pomocnik wędkarza
przewodnicywedkarscy.pl
Blog Zwędkowani
TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich

Pontony - TOKAREX - super oferta pontonów firm BUSH, Fiord, YRT i HONDA

Akumulatory żelowe i AGM; Zamów online! do łodzi, jachtów, silników, echosond itp.
www.akumulatory-zelowe.pl






Dodaj link lub baner - >


Partnerzy

Corona-fishing.pl - sklep wędkarski



Telefony, smartfony, tablety - jaki kupić, jaki wybrać?





  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.