Skocz do zawartości
Dragon

Jak dziś było na rybach ?


tomik

Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 9,2k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Dzisiaj zgodnie z zeszłotygodniowym postanowieniem byłem na Ciosence. Ale nie jak myślałem z feederem za to po raz pierwszy spróbowałem techniki bocznego troka :) No i oczywiście połowiłem sobie okonki - co prawda same maluchy, ale bardzo miło spędziłem słoneczny dzień na rześkim powietrzu. Poza okonkami złowiłem jeszcze obrotówkę z dociążaonym korpusem około 7g oraz 4g spławik DAM :lol: Poza tym dzieciakowi faceta obok szczupal odgryzł blachę bo młodzian nie założył stalki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

..dziasiaj byłem prawdopodobnie ostatni raz na rybach w tym sezonie :) ....lecz jedna rzecz mnie zdziwiła ....złapałem pstrąga nie wiem ile miał cm bo nie miałem czym zmierzyć :neutral: ..złapałem go na wisłoku w głębszej rynnie z dużym uciągiem wody na jażąco zielonego woblera tonącego ...po krótkiej sesji wrócił w doskonałej formie do wody :)

...zamieszczę linki do zdjęć ( robione z kom. i nie są najlepszej jakosci )

Pstrąg 1

Pstrąg 2

..był chudy bo prawdopodobnie niedawno skończył tarło ...ale ostatnio złapałem ja i inni dużo pstrągów na Wisłoku :) ...moze coś z tego będzie ??:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

pierwsza od kilku ladnych tygodni i prawdopodobnie ostatnia w tym roku wyprawa na ryby- Zegrze. Efekt szczupaczek ok. 40cm. Wziął na głębokości 3-3,5 metra, na wobler podobny do Tail Dancer'a, z niebieskim grzbietem.

Na gumy-nic nie skubało.

Poza tym cudny dzień jak na połowe grudnia.

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja dziś zaliczyłem nockę siedziałem z dwoma kumplami na małych pławkach no i takiej

nocy w grudniu jeszcze nie widziałem cisza żadnego wiaterku, tafla wody płaska jak stół do bilarda, żadnych fal, tylko nad ranem lekka mrzawka zakłóciła tą monotonię,

teraz do rzeczy, na sześć zastawów żywcowych, ani jedno branie nic kompletne zero

tak jakby wogóle rybek w tym zbiorniku nie było, żadnego bąbla na powierzchni, żadnego rechotu żab, po prostu nic nie było tak jak by to powiedział pan Kononowicz :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W piątek jak pisałem okoń brał ładnie a dzisiaj nędza, same dzieciaki do 15 cm. Pogoda z rana przepiękna, słoneczna i co dziwne nie widać żerowania okonia. Przy pogodzie pochmurnej lustro wody aż się gotowało od uderzeń okoni i kleni a przy słońcu nic, cisza a ławice drobnicy pięknie wygrzewały się w słońcu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem dzisiaj jak co niedziele nad Odrą w porcie w Cigacicach ze spinem ,łapałem na 5 cm rippery różnych kolorów ,najbardziej skuteczny okazał sie żółty z brokatem ,na niego 3 okonki niestety nie miały 20 cm :cry: . za to nad wodą było pięknie :mrgreen:

96b96c69bd0dbb7e.jpg

41478569270a43ab.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...ja dzisiaj chcaiłem powtórzyć wyczyn z wczoraj, lecz 2 godzinne spinningowanie po Wisłoku nie przyniosło żadnych wyników, nawet malutkiego okonia :( ..do tego jeszcze cały czas padało i było okropnie zimno i ponuro ... wczoraj natomiast było na odwrót :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zbiornik oriental pond, data 17 July 9.00, spławiczek, na spławiczku winogorno ( Grape), grunt leciuko nad dnem.

Gruntówka, Oriental Pond, ta sama data, Tiger Nuts

Jest temat o fishing simulatorze :wink: Wynocha tam pisać :lol:

A na marginesie spróbuj tam sera shilton cheese czy jakoś tak :wink::lol:

Nie zgadniecie jaki jest mój ulubiony??? ZANDER PIT :cool::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem z kolegą posiedzieć kilka godzinek nad wodą w sobotę - i jakoś zeszło do nocy!!!!

Efekt na cztery zestawy z padliną z dna jeden sandacz 50 złapany ok 20:00

Pogoda elegancka lekki wiaterek bez opadu.

Dzięki Krzysiek że mnie wyciągnąłeś na rybeczki!!!!!

Może jeszcze pojedziemy w tym roku ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



Dodaj link lub baner - >


Polecamy

TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich
Dragon
https://www.iparts.pl/
Pomocnik wędkarza
przewodnicywedkarscy.pl
Blog Zwędkowani
TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich

Pontony - TOKAREX - super oferta pontonów firm BUSH, Fiord, YRT i HONDA

Akumulatory żelowe i AGM; Zamów online! do łodzi, jachtów, silników, echosond itp.
www.akumulatory-zelowe.pl






Dodaj link lub baner - >


Partnerzy

Corona-fishing.pl - sklep wędkarski



Telefony, smartfony, tablety - jaki kupić, jaki wybrać?





  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.