Skocz do zawartości
tokarex pontony

Jak dziś było na rybach ?


tomik

Rekomendowane odpowiedzi

No to my z małżem po pierwszych tego sezonu rybkach :mrgreen:

niestet, zapomniałam naładować baterii w aparacie - i zdechł mi przy pierwszym zdjęciu :evil:

Jednakże, jestem BARDZO zadowolona, bo nie mieliśmy chwili odpoczynku :D

Oprócz tego, że był paskudny wiatr, to było dużo słońca, i nad samym jeziorem ani razu nie padało :D

Wyniki: co chwilkę wieszały nam się okonki po ok. 15 cm., wzdręgi 20 cm. Na grunt niestety tylko jazgarze za to w ilosciach iście hurtowych.... :evil:

Rybki o przyzwoitych rozmiarach to 3 karasie srebrzyste po 26, 29 i 30 cm :mrgreen:

Bylismy jedynymi wędkarzami którzy złowili coś większego, i na pewno było to dzieki Mańkowemu przepisowi na zanętę i dzięki jego poradom :D

Maniek - dziękuję :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 9,2k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

A więc nareszcie!!! Po czterech, kolejnych, bezowocnych sobotach, w dniu Św. Patryka, wreszcie wyłowiłem swoją pierwszą rybę z Atlantyku. Zdobyczą okazał się niewielki czarniak.

75efa294c5729901m.jpg

Wziął na kawałek makreli na haku 1/0. Zestaw to dwu-hakowy flapper z ciężarkiem 170g Poza tym lało, zimno i wiatr 7-demka :shock: więc jakoś dłużej nie bawiłem... :lol:

PS.

Jestem dzisiaj szczęśliwy 'jak szczeniak z dwoma siusiakami' :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skąd ja to znam

Pewnie z autopsji, Artech. No i to permanentne domniemanie klęski:

- Co, na spinning też nic?.

- Przeciwnie - odpowiadam z pozycji idioty - mam już jednego szczupaka, jak złowię drugiego, to narobię zdjęć i wypuszczę.

- Jak to pan masz?! Jak to wypuścisz?! Jak pan nie chcesz ryby, to daj pan mnie! K... jaki nieużyty naród. Chłopaki, słyszeliśta? Facet ma rybę i woli wypuścić niż dać drugiemu.

Ja to rozumiem i nie mam pretensji do ludzi, którzy nigdy nie widzieli kosmity, ale żeby choć umieli dać spokój kosmitom :cool: . Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JAK TY NIE WEZMIESZ TO KTO INNY kretynizm ale sie slyszy

Tak. Są ludzie, którzy z takimi dyskutują, wyjaśniają - ja też to robiłem. Dziś nie robię, bo mi się zwyczajnie nie chce. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypominam, że tamat brzmi "jak dziś było na rybach"

To stwórz temat: "Jak bywa często na rybach". :mrgreen: Chodzi o to "dziś"? Wczoraj, to dziś - tyle, że wczoraj. Przypominają mi się dowcipy o policjantach. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To stwórz temat: "Jak bywa często na rybach"

Klikasz "nowy temat" i już :wink::twisted:

Temat wyczyszczony, nie ma sensu zaczynać kolejnej dyskusji. :wink:

Wczoraj byłem dwie godzinki na rybach. Brań karpi nie ma od 3 dni (zmiana pogody) więc zarzuciliśmy kije, kołowrotki na luz i zajęliśmy się z teściem rozrzucaniem gruzu nawiezionego w celu zasypania dziur w dróżce dojazdowej do łowiska :mrgreen: Jako, że kilku wędkarzy pracowało nad tym parę dni- droga jest prawie naprawiona. :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MagnuM, jaka rzeka?

Ja dzisiaj i wczoraj Sokołda, szukałem kropkowancow ale skubance nie mialy ochoty na moje wabiki.

W sobote i niedziele odbyły sie zawody muchowe miedzy innymi na tej rzece. Na dwa dni i ponad 20 chlopa padły dwa :shock: pstrągi.

Ryby sie potopiły

Klikasz "nowy temat" i już
masz bana :mrgreen:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Razem z kolegą wybraliśmy się na pierwsze w tym roku poważne rybkowanie :twisted:

i oto efekt

1a2cbc6603bb5c6dm.jpg

kolega dziabnoł tęczaka 41cm na małego Sieka (3cm) w książkowym miejscu tzn ostry zakręt (prawie 180 st) na zew burcie po przytrzymaniu wobka raz zakręcił korbką i nastąpiło branie...... ekstra było

rybka pływa sobie dalej w wodzie a nie w patelnianym oleju:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Bylem wczoraj

Ogolnie mozna podsumowac 3 slowami: lipa, lipa, lipa :lol:

Podsypalem znowu grochem ale chyba poki nie przyjdzie wyrazne ocieplenie to sobie odpuszczam

Zlapalem co prawda pierwsza rybe w sezonie mala plotke na robala ale generalnie poza tym to studnia :???:

Na dodatek wiatr deszcz nie zachecal do wedkowania

A teraz caly tydzien sie taki zapowiada :cry:

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

konktenbit, ale to jest pstrąg potokowy nie tęczowy

hym, no to miał dziwne ubarwienie jak na potokowca ale mniejsza o to (nie chcę dalej rozwijać tego tematu) najważniejsze jest to że zabawa była nawet pomimo kiepskiej pogody

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

bylem kilka dni nad jez. zlotnickim woj dolnoslaskie co prawda pogoda w kratke ale dalo sie jakos wytrzymac dwa dni przesiedzialem z pickerami i dwa uganialem sie z gumka za okoniem bilans polowu raczej marny ryby duzo ale niestety drobnica jedyne godne uwagi to trzy plotki w okolicach 30 cm okoni wyciagnolem okolo 50 a najwiekszy nie wiem czy mial 18cm no coz innym razem bedzie lepiej

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość VooDoo

Witam. W sobote byłem na poraju , niestety gdyby nie ten deszcz... niestety ja tylko płoteczke , a znajomy leszcza 37 cm , garbusa 26 cm i płoc 28 cm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



Dodaj link lub baner - >


Polecamy

TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich
Dragon
https://www.iparts.pl/
Pomocnik wędkarza
przewodnicywedkarscy.pl
Blog Zwędkowani
TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich

Pontony - TOKAREX - super oferta pontonów firm BUSH, Fiord, YRT i HONDA

Akumulatory żelowe i AGM; Zamów online! do łodzi, jachtów, silników, echosond itp.
www.akumulatory-zelowe.pl






Dodaj link lub baner - >


Partnerzy

Corona-fishing.pl - sklep wędkarski



Telefony, smartfony, tablety - jaki kupić, jaki wybrać?





  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.