Skocz do zawartości
Dragon

Jak dziś było na rybach ?


tomik

Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 9,2k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

bylem dzis na stawie pzw " sloneczny" kolo gliwic ... i klapa totalna, 2 kielbiki jak palec byly moja zdobycza, wedkarze obok kompletnie nic, ...a a mur ktorym zarybili staw tydzient emu zdycha i choruja ;] ot takie gowno wpuscili

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pio może by tak kiedyś się umówić na wypadzik na rybki, jak będziemy z małżem dłużej w Lublinie (tzn. gdzieś w okolicach czerwca pewnie) ;)

Ale może gdzieś dalej a nie nad Zalew - no wszystko do ustalenia :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bylem dzis na Niddzie.

Pogoda sie troche popsula, rano jak wstalem bylem zszokowany, wygladalo na deszcz...wiatr cholerny. Lecz w trakcie dniu i slonko wyszlo i wiatr przestal wiac.

O 14:00 zawitalem rzeczke, zlozylem sprzet i jazda.

Po godzinie spinningu nagle trach, zacinam i holuje...dosc mocny hol...wyszlo co wyszlo :lol::cool:

2n15ehh.jpg

Ta sytuacja sie dzis jeszcze powtorzyla 3 razy, niestety ryby ani jednej :(.

Zwiedzilem dalsze ciagi rzeki, slonko swieci - pieknie, kocham wiosne, tylko ryby brak :oops: .

Ale zaczynam poznawac rzeczke, wiem juz ze potrzebuje ok. 11-15gramowe glowki jigowe - jakis tam postep widze ;)

Napewno w nastepnym czasie cos wyciagne :)

Polowy skonczylem o 19:00.

A tutaj widac troche Frankfurtu, sami ocencie ze bylo dzis warto pujsc na rybki.

4do7s53.jpg

Nastepna focia:

401ol0x

Tomek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ta guma to zaledwie 8cm, wiec nie wiem dlaczego juz na mnie "skaczecie".
Sorki jak uraziłem :cool: Chodzi mi bardziej o to ze taka guma chetnie zwabi szczupłego a on niech teraz romansuje i nie trzeba mu przeszkadzac.

Wracając do tematu to dzisiaj na rybach nie byłem :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ta guma to zaledwie 8cm, wiec nie wiem dlaczego juz na mnie "skaczecie".
Sorki jak uraziłem :cool: Chodzi mi bardziej o to ze taka guma chetnie zwabi szczupłego a on niech teraz romansuje i nie trzeba mu przeszkadzac.

Wracając do tematu to dzisiaj na rybach nie byłem :wink:

Wiadomo ze moze i wejsc na to szczupak, ale powiedz mi tak na marginesie czy wiesz w ogole od kiedy do kiedy szczupak w niemczech ma okres ochronny? :cool:

Konczy sie juz za tydzien, wiec mysle ze juz skonczyli sie "rozmnazac" a i tak nic nie zlowilem, wiec spokojna glowa - moj cel byl porzucac troche kijem i potrenowac.

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość VooDoo

Witam byłem dziś na rybkach z gruntu , niestety leszcze dalejnie biorą ,a jak biorą to pojedyncze.

Ogólnie to 3 godziny i 0 zero i ani jednego brania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomek_N napisał/a:

ta guma to zaledwie 8cm, wiec nie wiem dlaczego juz na mnie "skaczecie".

Witam!!! Tomek N to naprawdę jakaś ciekawa postać,ma pomysły niczym Romam Giertych.

.....zaledwie 8 cm na okonka (śmiech)

Pozdrawiam!

Tu nie ma nic do "śmiacia". Co prawda o tej porze ripperek Tomka jest troszkę ... wyrośnięty, ale jak sie woda nagrzeje, to na prawdę nic dziwnego. Ileż to razy z wody wyciągało sie okonki dł. 10 cm na 16 cm rippery. Upierdliwcom dopiszę, że nie za grzbiet :mrgreen: Faktem też jest, że przynęty nie miały w przełyku :lol:

Okoń to bardzo ciekawska ryba, a rippera 8 cm zassie już patelniak ok. 20 cm.

Być może Wasze postawy wynikaja z "mody na paprochy" ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Złapałem dziś karpia na zalewie na drgającą szczytówkę dł. 39 cm

Gratulacje :razz:

U mnie dzisiaj trzy godzinki do zmroku bez brania :cry:

Ileż to razy z wody wyciągało sie okonki dł. 10 cm na 16 cm rippery

Mi się zapiął taki na palec na wahadłówkę dwa razy większą od niego :lol:

Upierdliwcom dopiszę, że nie za grzbiet

Upierdliwcy zrozumieli aluzję :wink::lol: Wiesz dobrze, że 99% leszczy "złowionych" na spinning jest zapięta "za kapotę" :wink: Szczególnie w rzece :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



Dodaj link lub baner - >


Polecamy

TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich
Dragon
https://www.iparts.pl/
Pomocnik wędkarza
przewodnicywedkarscy.pl
Blog Zwędkowani
TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich

Pontony - TOKAREX - super oferta pontonów firm BUSH, Fiord, YRT i HONDA

Akumulatory żelowe i AGM; Zamów online! do łodzi, jachtów, silników, echosond itp.
www.akumulatory-zelowe.pl






Dodaj link lub baner - >


Partnerzy

Corona-fishing.pl - sklep wędkarski



Telefony, smartfony, tablety - jaki kupić, jaki wybrać?





  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.