Skocz do zawartości
tokarex pontony

Jak dziś było na rybach ?


tomik

Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 9,2k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
Witam

I wreszcie udało mi się wyrwać nad wodę :lol:

Tradycyjnie byłem nad ZZ, dwa zestawy , typowy grunt i ds

BYŁO B. ZIMNO ale jakie efekty :!:

9 leszczy (w tym dwa po 35cm)

Robert-Darek a zdradzisz koledze po kiju gdzie nad ZZ masz miejscówkę? Ja głównie się skupiam na Wiśle z racji niezmotoryzowania, nad zalewem byłem w sumie tylko raz i efektów nie miałem. Może coś doradzisz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

I wreszcie udało mi się wyrwać nad wodę :lol:

Tradycyjnie byłem nad ZZ, dwa zestawy , typowy grunt i ds

BYŁO B. ZIMNO ale jakie efekty :!:

9 leszczy (w tym dwa po 35cm)

Robert-Darek a zdradzisz koledze po kiju gdzie nad ZZ masz miejscówkę? Ja głównie się skupiam na Wiśle z racji niezmotoryzowania, nad zalewem byłem w sumie tylko raz i efektów nie miałem. Może coś doradzisz?

ja też bym była ciekawa... ;):mrgreen:

może małe spotkanko nad ZZ - no ale to nie ten temat :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Holik

Dziś wreszcie rozpocząłem sezon.Na "mojej" Skawince przy brzegu na bacika ja i mój brat wyciągnęliśmy 2 klenie takie trzydiestaki.Trafiła się też kilkucentymetrowa brzanka. Popłynęły wolno. No i jeszcze multum spasionych uklei. Łącznie to zerwałem chyba z 8 przyponów na zaczepach. Rozpocząłem tak sobie,zobaczymy jak będzie dalej.Kolejny wypad w niedziele.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, Patryk rzadko się widuje takie garby-gratulacje są piękne.U mnie jak wczoraj zaplanowałem od wczesnego rana walczyłem ambitnie z bolkami, nie wiem co było grane i dalej tego nie potrafię wytłumaczyć- mnóstwo brań a ni mogłem dociąć typowe boleniwe kopnięcia i pusto lub do 10sekund opór i luz, na jakieś 10-12 takich brań jednego młodzieńca

zapiołem. Takiej przygody jeszcze nie miałem, tłumaczę to uderzeniami z przodu ale bez przekonania, morze ktoś z Was miał doczynienia z taką sytuacją. Roman

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Keri rybka została złowiona nad zalewem w Gródku, po krótkiej sesji fotograficznej w dobrej formie wróciła do wody. ;-) Może innym razem to ja ją złowię. :)

Pozdrawiam ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość bogdan39

Ja byłem dzis na rybkach trzy brania na zywca niestety żywiec był odrobine za duzy noi wypluł w jednym przypadku a w dwuch puste zaciecie.

Na kotwicy płoc około 25 cm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość wobler129

Piękny okoń - na żywo widziałem takiego tylko parę razy ( wiem że krótko żyje :lol: ). GRATULACJE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Bylem w srode popoludniu

Rybki braly mizernie ale mimo wszystko bran troszke bylo

Na brzegu wyladowalo 7 czy 8 glap (krapi) oraz jeden maly leszczyk :cool:

Powtorka w czwartek rano poza tym ze sie odbyla i bylo pierwsze wygrzewanie sie w porannych promieniach slonca to nic sie nie wydarzylo

No moze poza bobrem ktory podplynal korzystajac z cienia i mojego z kolegi lenistwa bardzo blisko tym razem :cool:

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzis rano wyskoczyłem na trzy godzinki nad Wisłę.

Pogoda się wyprostowała to od razu podleszczactwo wiślane się ocknęło z letargu :razz:

Gluty straszne, ale miło, że w ogóle coś się ruszyło. :wink:

19ce53d8d263fc71m.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj byłem na zawodach i nawet nieźle wypadłem, 8 miejsce w kole, choć mogło być lepiej.

Chary, mógłbyś zdradzić na którym odcinku Łyny łowiłeś ? Mi to wygląda na Redykajny, ale nie jestem pewien.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale wracamy do tematu :wink:

No to zacznę....

Dla mnie jeszcze nie koniec tym bardziej, że dużymi krokami zbliża się ten normalny weekend :wink: Jak dotąd korzystając z kilku dni wolnego, jedyne co się udało to pogoda. Ryby nie chciały współpracować, mimo moich kulinarnych przygotowań :???: Coś tam postukało, same gó...nka no i 1 konkretny leszcz, którego obiecałam synowi :roll:

Dziś będę robić nowe zanęty na taaaaakie ryby :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chary, mógłbyś zdradzić na którym odcinku Łyny łowiłeś ? Mi to wygląda na Redykajny, ale nie jestem pewien.

Prawie Redykajny tylko ja byłem od drugiej strony, za elektrownią Łyna wzdłuż rzeki z 2km.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla mnie to to są krąpie a nie leszcze ...

A i słusznie. Podleszczaki to zbiorowa nazwa na małe leszcze, krąpie, rozpióry i sapy. :mrgreen: Nie mam zdrowia liczyć im promieni w płetwie ogonowej. Tym bardziej, że wypuszczam. W tym przypadku zabarwienie płetw owszem sugeruje krąpia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wczoraj .... kanal melioracyjny na zulawach ... 18,30 - 20.30 ... pierwsze godzina nic ( mysle ze to byl czas potrzebny na zaproszenie rybek do kolacji - zaneta ) a potem sie zaczelo ... łupem kolegi i moim padlo 17 płoci 8:9 wiekszosc maluchy ale zabawa byla ... za chwilke jade ponownie ... dzis juz na dwie wedeczki :) a kumpel planuje gruncik bo wczoraj byly dwa splawiki. Sporo bran bylo przegapionych bo ławilismy na ciezkie zestawy ja 8g kumpel 6g ale wial silny wiatr od wody i lekkie ladowaly 2m od brzegu ...

wieczorkiem albo juztro zdam relacje z dzisiejszego wypadu...

aha wszystkie ploteczki zasilily dzis stawek w poblizu domu ... bo do tej pory byl tam tylko karas ... miejmy nadzieje ze sie beda smialo mnozyc a drapieznika tam brak ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



Dodaj link lub baner - >


Polecamy

TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich
Dragon
https://www.iparts.pl/
Pomocnik wędkarza
przewodnicywedkarscy.pl
Blog Zwędkowani
TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich

Pontony - TOKAREX - super oferta pontonów firm BUSH, Fiord, YRT i HONDA

Akumulatory żelowe i AGM; Zamów online! do łodzi, jachtów, silników, echosond itp.
www.akumulatory-zelowe.pl






Dodaj link lub baner - >


Partnerzy

Corona-fishing.pl - sklep wędkarski



Telefony, smartfony, tablety - jaki kupić, jaki wybrać?





  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.