Skocz do zawartości
Dragon

Jak dziś było na rybach ?


tomik

Rekomendowane odpowiedzi

Pięć dni nad jeziorem Szarcz Duży w Pszczewie. Wyjazd bardziej rodzinny niż wędkarski choć wędeczki oczywiście zabrałem.

Z brzegu na DS nawet nie próbowałem bo po stronie gdzie kwaterowaliśmy dalekie płycizny.

Dwa dni z łódeczką w trzcinach po przeciwnej stronie jeziora pozwoliło potestować nowy nabytek na ten sezon - nowa odległosciówka schimano z kręciołem tej samej firmy.

Zabawa była ale bez okazów i większych rewelacji.

Rybka brała tylko w godzinach 18-21. Rano i w południe nawet nie tyknęło.

Ogólnie przyjemnie spędzony czas. Czerwcowy weekend i tydzień w sierpniu już zarezerwowane na Pszczew.

Mam nadzieję poprawić się wędkarsko. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 9,2k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
Gość sebek

Dziś na rybki zbiórka 03.30 i wyjazd nad Warte w Spicymierzu

Moja miejscówka

4e4ea38ae8c28e60m.jpg

Rybki brały delikatnie,ale brały ja złowiłem 3 szt.jazia-30cm,33cm i 35cm metodą spławikową na przystawke przynęta 2-3 białe robaki

304f5d58edc9b960m.jpg

Rybki później standardowo zostały wypuszczone

31f54bc842604c54m.jpg

Koledzy dodatkowo złowili jeszcze jazia(33cm)na przystawke oraz leszcza około 40cm i okonia 25cm na DS przynęta czerwony robak dzień był przyjemny do momentu gdy zdrowo zaczęło padać o 12.00 zwineliśmy się do domu.

:mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja dziś nie wytrzymałem i zerwałem się o 4 co by przed pracą przetestować nowy feederek :mrgreen:

Sprzęt jest boski, rybki współpracowały. Przez dwie i pół godzinki dwa leszczyki, trzy krąpie i jeden jaź, który w Wiśle w Wawie często mi się nie trafia.

I akurat trafiłem na brak wiatru i deszczu :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Artech, super ryba...ale czemu nie nowym kijkiem ?

Bo jeszcze go nie miałem. Na rybkach byłem od 14:00 do 17:00 a kijek odebrałem dopiero około 21:30 :wink:

Ok ok to Cie uniewinnia ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dziś 4h ze spinem i nic nawet jednego puknięcia :sad: ale za to zlokalizowałem piękne miejsce w którym znalazłem piękną gromadke kleni jutro czas na nie z federkiem :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja dzisiaj mimo złej pogody, porywistego wiatru, nieodpowiedniego pływu i nie dostosowanej wędki - pojechałem na Fenit Island poudawać że wędkuję :mrgreen: ale tak naprawdę to chodziło o to żeby połazić trochę po morskim brzegu. Pięknie. Sami oceńcie czy było warto

ef3ec8f4ff41cba8m.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, byliśmy :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Dzień pechowy!! Najpierw był wymiar w drugim miejscu, spadł no cóż, bywa!! Potem wziął jakiś nie mrawy, ale pod kijem odjeżdza na ha,ulcu raz drugi i trzeci---fantastyczne młynki kręcił i pufffff wszedł w zaczep, szkoda bo mógł mieć dwa kilo!!

Potem zaczęło sie rwanie, jak nigdy tu!! Ale zaciołem w końcu szczupaka i wycholowałem 45cm. o to fotki.

pzdr,

post-2104-14544971322798_thumb.jpg

post-2104-14544971323126_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie porazka totalna.W moi miescie bylo swieto wedkarza z festynem i zawodami-nazjezdzalo sie wiary z calego wojewodztwa i jak zrobila sie super pogoda po tych wszystkich burzach-slonce i zero wiatru pojechalem z kumplem na zalewy;na naszej miejscowce neconej prawie 2tygodnie dzien w dzien okazalo sie ze bierze lin ale gosciom ze Slubic a nie nam,na awaryjnej to samo.Rece opadaja :evil::twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



Dodaj link lub baner - >


Polecamy

TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich
Dragon
https://www.iparts.pl/
Pomocnik wędkarza
przewodnicywedkarscy.pl
Blog Zwędkowani
TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich

Pontony - TOKAREX - super oferta pontonów firm BUSH, Fiord, YRT i HONDA

Akumulatory żelowe i AGM; Zamów online! do łodzi, jachtów, silników, echosond itp.
www.akumulatory-zelowe.pl






Dodaj link lub baner - >


Partnerzy

Corona-fishing.pl - sklep wędkarski



Telefony, smartfony, tablety - jaki kupić, jaki wybrać?





  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.