Skocz do zawartości
tokarex pontony

Jak dziś było na rybach ?


tomik

Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 9,2k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Hura ;p dzis JAŹ 34 cm ;)

standardowo na chrabąszcza ;) chyba już nie znajde miejsca zeby byl w nim 48 cm jaź :( xD ale to nic :D

o to foteczki :)

http://img211.imageshack.us/my.php?image=zdjcie9qj9.jpg

http://img405.imageshack.us/my.php?image=zdjcie12qi4.jpg hihi ryba i godło :) fajnie wyszło ;p

http://img406.imageshack.us/my.php?image=zdjcie13un0.jpg wzieła mniej wiecej centymet od dolnej wargi po skosie w prawo :D

http://img406.imageshack.us/my.php?image=zdjcie10ni8.jpg <---- spojrzała sie tak na mnie i jak zwykle nie mialem serca jej wziąść ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzis wróciłem znad wody 3leszcze takie dwa po kilogramie i jeden 1,5kg. Zanim jednak je złowiłem to miałem piękną przygodę która od razu na starcie popsuła mi humor i odeszła mi chęć na wędkowanie. Mianowicie mój nowy nabytek Feder Robinson Xenon cw. do160g złamał sie powyżej pierwszego składania rozumiem na szczytówce ale tam. Tak zachwalałem tę firmę mam przecież Lumiksa drugi sezon i nic a to co dzis się stało ... :evil: Jutro właściwie to już dziś idę go reklamować (własciwie to chcę go wymienić na dragona Mystery Heavy Feeder 3,9m znajoni nim łowią i jest ok. Ach dodzm że złamał się przy koszyku 25g z zanętą a to już chyba lekka przesada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NO ja dziś ide na nocke :)

Znależliśmy fajny blat na środku stawu - zanęciliśmy troche pelletem i kuku, więc mam nadzieje że jutro będe miał czym się pochwalić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Holik

Ja dziś jak zwykle na Wisełce poniżej stopnia. Efekt : Ja leszczyk kilogramowy i karaś tak samo , brat: Leszcz na 63cm około 3 kg, duuużą ukleja i okoń 25 cm. Te rybki na kuku i pinke.Popłynęły cieszyć innych :wink: Na żywca ni widu ni słychu. Moze trzeba jechac na szczupłego już o 4 rano :?: Zdjęcia wstawie później.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:!: Wielka Porazka :!: Tak tylko pozostaje mi nazwac dzisiejszy wyjazd na Odre do Rakowa a potem zaliczony jeszcze Uraz i nic ani jednego brania przez 8 godzin z DSem na brzegu.Wumie szesc wedek wyrzuconych na roznego rodzaju przynety i zero :cry: Pogadalem jeszcze z kilkoma wedkarzami ktorzy rowniez siedzieli nad woda ale odpowiedz brzmiala"nic K... dzisiaj nie bierze"Skoda bo pogoda ladna :sad:Faktycznie maniek mial racje,ze leszcz po tarle i o rybe bardzo ciezko :!:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

maniek mial racje,ze leszcz po tarle i o rybe bardzo ciezko

Nie wszędzie, bo dzisiaj słyszałem od wędkarza że na Goczałkowickim jeszcze trwa (obserwował to wczoraj).

Ja też kilka godzin łowienia i tylko jeden maleńki karaś. A potem spotkanie z Andim :wink:

Ogólnie cienko z rybą, potwierdza to większość wędkarzy :sad: Ten rok może być słaby z powodu braku zimy :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

maniek mial racje,ze leszcz po tarle i o rybe bardzo ciezko

Nie wszędzie, bo dzisiaj słyszałem od wędkarza że na Goczałkowickim jeszcze trwa (obserwował to wczoraj).

Z tym sie moge zgodzic bo wczoraj jak bylem na pobliskim stawie rowniez widzialem szamotajace sie w trzcinie leszczyki :!:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie sie nic nie układa czekałem kupe czasu na poprawe pogody miałem jechac rano nie wypaliło wiec po poludniu pojechałem chociaz popatrzec na przejazdke po powrocie sie okazało ze jutro rano tez nie moge wiec wychodzi mi nocka dzisiaj bo pozniej znowu szkola ale nie mam z kim jechac a sam na nocke jeszcze nie bylem :sad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

maniek mial racje,ze leszcz po tarle i o rybe bardzo ciezko

Nie wszędzie, bo dzisiaj słyszałem od wędkarza że na Goczałkowickim jeszcze trwa (obserwował to wczoraj).

Ja też kilka godzin łowienia i tylko jeden maleńki karaś. A potem spotkanie z Andim :wink:

Ogólnie cienko z rybą, potwierdza to większość wędkarzy :sad: Ten rok może być słaby z powodu braku zimy :roll:

Tak mi sie wydaje, ze wlasnie z powodu braku zimy, ryby maja za duzo zarcia w wodzie i nie biora na nasze przynety :(

Pozdrawiam

Tomek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak mi sie wydaje, ze wlasnie z powodu braku zimy, ryby maja za duzo zarcia w wodzie i nie biora na nasze przynety
Tomku troche masz racij ,ale nie demonizowałbym tak,leszcz co roku po tarle ma okres spoczynku [czytaj zanik brań ],przynajmniej jest tak na Odrze od wielu lat.Wędkarzyk jak juz się ruszy leszcz w wspomnianym przez ciebie miejscu to dam priwa w tej sprawie.Leszcze zostawiam na ponad miesiąc ,a zaczynam myslec nad sandaczem i wam też radze. :mrgreen:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym sie moge zgodzic bo wczoraj jak bylem na pobliskim stawie rowniez widzialem szamotajace sie w trzcinie leszczyki :!:

Smiem twierdzic ze byly to bączki (karasie srebrzyste), a nie leszczyki i to nie tylko ze wzgledu na rodzaj zbiornika w ktorym je widziales ale na sposob "tarcia".

pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak mi sie wydaje, ze wlasnie z powodu braku zimy, ryby maja za duzo zarcia w wodzie i nie biora na nasze przynety
Tomku troche masz racij ,ale nie demonizowałbym tak,leszcz co roku po tarle ma okres spoczynku [czytaj zanik brań ],przynajmniej jest tak na Odrze od wielu lat.Wędkarzyk jak juz się ruszy leszcz w wspomnianym przez ciebie miejscu to dam priwa w tej sprawie.Leszcze zostawiam na ponad miesiąc ,a zaczynam myslec nad sandaczem i wam też radze. :mrgreen:

Sandal w Hessji jeszcze do 31.5 ...wiec trzeba czekac, a raczej polowac na szczuplego :)

Jutro na rybki, dzisiaj odebralem czesc zapasowa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wędkarzyk jak juz się ruszy leszcz w wspomnianym przez ciebie miejscu to dam priwa w tej sprawie.Leszcze zostawiam na ponad miesiąc ,a zaczynam myslec nad sandaczem i wam też radze. :mrgreen:
Czekam z niecierpliwoscia na takie info :grin: no i poslucham twoich rad i wezme sie od czerwca za sandala :!: pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj odra na wieloblotach kolo zielonej...w koncu lechy weszly :lol::lol::lol: 4 sztuki po 1,5 kg ,3 sie spiely,ale mialem marne szanse bo lowilem na bata 7m w mocnym nurcie,poza tym 3 piekne plocie po 30 cm ,no i mnostwo krąpi,takze jestem zadowolony:) baardzo ,bo juz dosc dlugo nie moglem polowic na odece

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj odra na wieloblotach kolo zielonej...w koncu lechy weszly :lol::lol::lol: 4 sztuki po 1,5 kg ,3 sie spiely,ale mialem marne szanse bo lowilem na bata 7m w mocnym nurcie,poza tym 3 piekne plocie po 30 cm ,no i mnostwo krąpi,takze jestem zadowolony:) baardzo ,bo juz dosc dlugo nie moglem polowic na odece

pozdr

No prosze niektorzy maja szcescie i trafia na rybke a my wczoraj nic :!: grat
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak juz wspominałem wcześniej byłem z kolegami na stawach a dokładnie w Chrząstawej,

NA łowisku zameldowaliśmy się ok 18.30 ale zanim rozłożyliśmy się zanęciliśmy i wywieźliśmy zestawy minęło 2 godziny.

Więc o 21.00 6 zestawów w wodzie, na wszystkich kulki proteinowe.

W nocy kolega miał niepewne branie ale zaciął i okazało się że złowił - 35cm płoć :)

A później cisza ... aż do 4 nad ranem, gdzie u kolegi zaczęła żyłka uciekać z kołowrotka.

NO i po kilkunastu minutach holu (delikatny zestaw) wylądował na brzegu śliczny Karp 68cm ( niestety nie zważyliśmy go), któro po szybkiej sesji wrócił oczywiści do wody.

Zdjęcia mam nadzieje że kolega podeśle mi później :) więc załącze.

A potem niestety już nic się nie działo i o 8 rano zwinęliśmy interes ;)

Za tydzień powtórka ;)

Mimo że nie miałem brania - nocka udana - ognisko , kielbaska , kociołek i pełny relax ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



Dodaj link lub baner - >


Polecamy

TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich
Dragon
https://www.iparts.pl/
Pomocnik wędkarza
przewodnicywedkarscy.pl
Blog Zwędkowani
TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich

Pontony - TOKAREX - super oferta pontonów firm BUSH, Fiord, YRT i HONDA

Akumulatory żelowe i AGM; Zamów online! do łodzi, jachtów, silników, echosond itp.
www.akumulatory-zelowe.pl






Dodaj link lub baner - >


Partnerzy

Corona-fishing.pl - sklep wędkarski



Telefony, smartfony, tablety - jaki kupić, jaki wybrać?





  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.