Skocz do zawartości
Dragon

Jak dziś było na rybach ?


tomik

Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 9,2k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
Maniek, o to chodzi że żadnych drapieżników tam właśnie nie było
Artech a skąd to wiesz że nie bylo ,sprawdzałeś echem.Czy tylko przypuszczenie bo nie brały.U mnie jak ukleja się wyciera to za cholere nie biorą drapieżniki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie jak ukleja się wyciera to za cholere nie biorą drapieżniki.
nie wiem czy u mnie sie wyciera le totalne zero..caly dzien na 2 zywczyki i nic nawet jednego uderzenia..jutro popoludniu zobaczymy..ale na Zalewie Zęborzyckim cienizna...i to nie tylko z drapieżnikiem..moze nocami cos sie tam dzieje..cholera wie..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wróciłem z karpikowej zasiadki. 5 godzin bez efektu, dorzuciłem kolejną porcję kulek i jutro o 4 pobudka. Karpiowe ostatki a i okoniom odpuszczam na razie, bo od pierwszego........ :twisted::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maniek, o to chodzi że żadnych drapieżników tam właśnie nie było :roll: I o co tu biega :???:

Były były . Tylko pewnie ożarte leżały na dnie pokotem . W końcu ile można jeść :mrgreen:

Ja wczoraj siedziałem od 18.30 do 22.30 i brania dopiero zaczęły sie po zmroku . Na ciasto z grysiku z miodem i cynamonem karasie brały , ale strasznie delikatnie i takie po 25 cm średnio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez załamywania się dzisiaj skoro świt o godz. 3.50 ruszyłem nad pobliski staw i powiem że nawet nawet.Zresztą ocenicie sami :lol:

Chyba gatunku nie musze przedstawiac :grin:

Od góry odpowiednio 38cm.32cm i 23cm :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok.Sorry.

Moze i masz racje Tomaszek ale juz na tym forum widzialem takie zdjecia.Dodam tylko iz wczorajsze ryby byly wypuszczone,a dzisiejsze zaraz po wyjeciu z siatki usmiercone wiec w rzaden sposob ich nie katowalem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodam tylko iz wczorajsze ryby byly wypuszczone

No to oki

Bo już mnie zmylił Tomaszek:

Ludzieee - nie wklejajcie zdjęć rybich trupów leżących pokotem!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Madi wydawalo mi sie ze 20cm

Zdarza się, nie żebym się czepiała... Bo wiesz czasem na różnych łowiskach jest inaczej.

Tak dla pewności to radzę Ci mieć przy karcie wędkarskiej regulamin, na pewno dostałeś uaktualniony jak opłacałeś składki :wink: Zawsze możesz sobie zaglądnąć, żeby potem wtopy nie zaliczyć podczas kontroli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze nie bylo zadnych zmian :smile:

Może tak może nie, sprawdź żeby cię zbyt wiele mandat nie kosztował w razie czego. A tak poza tym to druknij sobie ze stronki najważniejsze punkty, złóż w kostkę i włóż do karty. Będziesz, że tak powiem ubezpieczony.

Tez nie mam aktualnego regulaminu z koła, zmiany weszły u mnie od 1 stycznia i to spore więc wszystko ze stronki :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dzis rekreacyjnie wyskoczylem na splawik...i zlowilem 2 ryby :lol::cool:

2 ploteczki o wielkosci 17cm... Malutkie bo malutkie, ale pierwsze kontakty z rybami w tym roku :):cool:

Aha, zeby nie zapomniec...5 czy 6 bran przespanych :lol:

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od 6 rano do 12 na Wisle biezacej (Wisla nr 7), 2 gruntowki i nic... raz sie podczepil byczek - taki ze nawet szczytowka nie zadrzala...

Nie wiem co sie dzis stalo z rybami, zawsze w tym miejscu bylo od cholery ryb a dzis nic - i to nie tylko u mnie, u sasiadow rowniez. Moze sie wystraszyly nocnej burzy?

Jedynym przerywnikiem ciszy byla kotlowanina byczkow przy brzegu... tego to bylo zatrzesienie...

tompol

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak mówiłem tak zrobiłem :cool: Dzisiejsza powtórka trochę lepsza od wczorajszych wynikow - jeden bolenik 47 cm, ale coś zaczyna się dziać na wodzie. Ukleja dalej się trze ale od czasu do czasu już boleń w nią przywali, chociaż dziwnie jakoś boleń ruszył się dopiero kolo 8 rano, od 4:30 (o tej byłem na łowisku) do 8 cisza na wodzie :???:

Ps. zdjęcie zamieszczę w terminie późniejszym ponieważ teraz jestem w pracy :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja właśnie zjechałem z nocki byłem na kule proteinową tylko jedno branie nad ranem ale pech chciał że miałem zestaw zaplątany i haczyk przeszedł przez oczko cięzarka przy rurce antyploątaniowej,sygnalizator zagrał ale pudło,i dziś jade na powtórkę,tą co byłem siedziałem sam i mam takiego pecha że deszcz padał i burza była i na dodatek niskie ciśnienie,tylko drapieżniki biły karp sie nie spławiał :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



Dodaj link lub baner - >


Polecamy

TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich
Dragon
https://www.iparts.pl/
Pomocnik wędkarza
przewodnicywedkarscy.pl
Blog Zwędkowani
TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich

Pontony - TOKAREX - super oferta pontonów firm BUSH, Fiord, YRT i HONDA

Akumulatory żelowe i AGM; Zamów online! do łodzi, jachtów, silników, echosond itp.
www.akumulatory-zelowe.pl






Dodaj link lub baner - >


Partnerzy

Corona-fishing.pl - sklep wędkarski



Telefony, smartfony, tablety - jaki kupić, jaki wybrać?





  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.