Skocz do zawartości
Dragon

Jak dziś było na rybach ?


tomik

Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 9,2k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

pojechałem na odrę na kanał klucki po południu koło 14 samochodzikiem , mówię byłem na jesienie to trzeba sprawdzić łowisko bo okres ochronny tam się skończył wyskoczyłem na 3 godzinki tak sobie ustaliłem, jedna wędka i łowienie płotek i......

...wjechałem na scieżkę a tam koleinki no cóż moja micra da radę pomyślałem ale niestety się myliłem:( wkopałem się w starszne koleiny i ani w tą ani w tą i stoję no to lewarek podkopy, cegły deski wszystko co znalazłem nad wodą:) i po trzech godzinkach jakoś dałem radę wycofałem i ....

...i znów w koleinach:) a żona mówiła żeby dziś nie jechać:) kombinuję i w końcu jakiś pan któremu chcę podziękować pomógł mi (może czyta) razem jakoś wypchaliśmy autko. widział jak się męczę bo łowił na łodzi powiedział mi że inny pan powiedział że przyjdę do niego, bo jako jedyny ma traktor i ten wtedy spłynął łódką i pomógł mi chyba nie chciał żeby tamten drugi na mnie zarobił za to mu dziękuję. potem mycie samochodu i lewarek zostawiony nad wodą i czas do domu nawet wędki nie wyjąłem:)))

swoją drogą ciekawe czemu takie koleiny są nad odrą żeby można było nie dojechać do łowiska, pzw dba o wedkarzy....ale za tydzień pojadę i tak tam tyle że samochód zostawię wcześniej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Ja dzisiaj zaliczyłem rodzinny wypad nad Wartę w celach rekreacyjnych no ale oczywiscie o wędeczce nie zapomniałem no i na groch pokusił się piękny jaż 1,5kg.

Foto dodam w najbliższym czasie bo teraz nie ma mnie w domu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To mój pierwszy samochód :mrgreen: Wczoraj właśnie nabyłem drugi, więc Toykę będę musiał sprzedać :cry: A szkoda mi jej jak diabli, nigdy mnie nie zawiodła, a kilometrów natrzaskałem nią sporo......

Ale te wywody nadają się raczej do HydePark'u, więc wracajmy do tematu............

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

niedziela godz. 05 nad ranem wyjąłem okoniówkę robinsona, załozyłem obrotówkę 2 także robinsona i stanałem nad Liwcem w Kalinowcu. Pogoda super. Między 5:30 a 6 wyjąłem 2 okonki - 33 cm i 28 cm. I to było wszystko. Skończyłem ok 11:30.

Pozdrawiam

KS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj rano zdecydowałem się na wypad przed pracą nad moją ulubioną rzeczkę na pstrągi. Od 6 zacząlem obławianie moich miejscówek i po około 20 minutach wyjąłem pierwszego 25cm pstrąga, oczywiscie szybko wrócił do wody. Po 5 minutach kolejne pobicie, niestety spoznione. Przemiescilem sie nieco wyzej i zauwazylem ciekawe miejsce z wyplyceniem, dołkiem i zatopionymi konarami, pierwszy rzut twisterem i piekne branie, az sie na wodzie zakotłowało. Hol i pstrag 32 cm trafia na brzeg. Pozniej mialem jeszcze 2 pobicia i jedno wyjscie ale byly to rybki okolo 20-kilku centymetrów. Ucieszyłem wędkarskiego "bóla" i wypoczęty pojechałem do pracy :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj sie melduje o ok. 6:15 nad woda. Pogode na poczatku mozna opisac jako...taka sobie - Kropi i mgla...jak to zadziala na ryby, tego na poczatku nie wiedzialem.

27c8f873afc7b6ddm.jpg

A wiec ide nad miejscowke gdzie wpada odnoga Niddy i jest most. Zaczyna lac, wiec spinninguje tam ok. 30min i jest strzal - ryba. "Ale jaja", sobie mysle :)

Pierwsza ryba na spinning :) Wziela na blaszke zolta 4 (!!) ... jest to maluski okonik...ale cieszy niesamowicie :)

4461e5bb5f571369m.jpg

Strasznie skakal, wiec dlatego taki brudas...nie chcialem go dalej meczyc, wiec fotka taka sobie.

O okolo 9:00 przestaje lowic bo coraz mocniej zaczyna padac, i po wpadce do wody :lol: jest mi strasznie zimno :lol:

Ze ryba znow plywa, to rzecz jasna.

Reasumujac moge tylko potwierdzic ze nie mozna sie poddawac i predzej czy pozniej bedzie pierwsza "sztuka" na dany sposob - u mnie spin.

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostał blaszką 4 w łepek ........ogłuszyło biedaczka ..........zaczepił się o kotwice większą od siebie samego i został wyciągnięty na brzeg ...... :mrgreen:

No może było inaczej ......w każdym razie Tomek gratulacje :grin:

Straciłeś wreszcie dziewictwo :mrgreen: na spina :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich :!: Nocny wypad na Odre do Belcza Wielkiego zakonczyl z jednym leszczykiem na brzegu.W nocy zlapaly sie dwa sumiki po okolo 20 cm ale nie byczki tylko normalny sum,powiem szczerze,ze calkiem fajnie wygloda przyszly postrach naczych wod w miniaturowej postaci :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



Dodaj link lub baner - >


Polecamy

TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich
Dragon
https://www.iparts.pl/
Pomocnik wędkarza
przewodnicywedkarscy.pl
Blog Zwędkowani
TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich

Pontony - TOKAREX - super oferta pontonów firm BUSH, Fiord, YRT i HONDA

Akumulatory żelowe i AGM; Zamów online! do łodzi, jachtów, silników, echosond itp.
www.akumulatory-zelowe.pl






Dodaj link lub baner - >


Partnerzy

Corona-fishing.pl - sklep wędkarski



Telefony, smartfony, tablety - jaki kupić, jaki wybrać?





  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.