Skocz do zawartości
Dragon

Jak dziś było na rybach ?


tomik

Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 9,2k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

A ja nareszcie dzisiaj spokojnie po spiningowałem: wszystkie padły na wobka widziany na zdjęciu 1. :roll: Sam zrobiłem :cool:

pierwszy 64cm

855d777f214f0dc1m.jpg

drugi 46cm

c5e4edf21b76737fm.jpg

trzeci nie mierzyłem

20ccc711c44e3cd8m.jpg

Acha było trochę inaczej; pierwszy był ten który sie spią, w jednym z woblerów były denne kotwice i jedna pękła. I tyle widziałem szczupaka a był prawie w podbieraku taki ok 50cm :grin:

Tak wiec mam tegoroczny najlepszy wynik 64cm, zobaczymy czy dojdę do 99cm :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od dziś temat "Jak dziś było na rybach?" w odsłonach miesięcznych. Tak, aby ciut bardziej uporządkować relacje z łowisk. W przyszłości, być może zrobimy oddzielną kategorię na forum i jeszcze bardziej szczegółowy podział, ale to w przyszłości... :cool:

Jeżeli ktoś chciałby jeszcze coś dopisać w poprzednim ogólnym temacie "Jak było na rybach?" na zasadzie jak było wczoraj na rybach :wink: to jeszcze dziś będzie otwarty:

http://www.haczyk.pl/forum/viewtopic.php?t=1183&start=2190

Tak, więc w tym temacie zapraszam do pisania już o czerwcowych wynikach. Swoją drogą może ja w końcu też coś tu napiszę :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od dziś temat "Jak dziś było na rybach?" w odsłonach miesięcznych. Tak, aby ciut bardziej uporządkować relacje z łowisk. W przyszłości, być może zrobimy oddzielną kategorię na forum i jeszcze bardziej szczegółowy podział, ale to w przyszłości...

Zapraszam do wątku Czerwiec 2007:

http://haczyk.pl/forum/viewtopic.php?t=3353

Jeżeli ktoś chciałby jeszcze coś dopisać w tym ogólnym temacie na zasadzie jak było wczoraj na rybach to jeszcze dziś będzie otwarty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maniek gratulacje .

Ale coś więcej napisz . Na co złowiony ....na kukurydzę czy na kulkę .....jak kulka to jaka .....czy były inne brania ....o której godzinie wziął .....ile trwał hol ...i takie tam bajery .

Zrobił rekord forum w tym roku i 3 fotki wkleił :evil:

A za tą czapkę to bana mu na miesiąc przynajmniej :mrgreen:

Jak najbardziej jestem za aby podzielić temat na miesięczne okresy .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sezon na sandacza został otwarty :!::!:

Jak przystało na otwarcie sezonu zameldowałem się z kolegą na Przeczycach wieczorem 31.05 ustawianie sprzętu i oczekiwanie na magiczną godzinę 0 , iiiiiiii nadeszła - zestawy do wody pełni wiary i optymizmu czekamy na pierwsze branie iiii czekamy iiiii... czekamy iiii trzeba się zwijać do pracy.

Efekt ZERO w pobliżu jeszcze 4 gości u nikogo nawet tyknięcia!!!!

Otwarcie sezonu mizerne więc teraz będzie tylko LEPIEJ

W czasie zwijania stanowiska ok 5 rano zaobserwowaliśmy NAJAZD na WODE :shock: wszystko co miało wiosła wypłynęło na Przeczyce ciekawe jak poszło innym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za gratulacje dzięki wszystkim ,ale

Zrobił rekord forum w tym roku i 3 fotki wkleił
Rekord pad na forum u kogoś innego ,też zresztą amura ,niestety niewiem dlaczego nie chce pokazać innym ,ale jego dezyzja i to szanuje :sad: .
Ale coś więcej napisz
Już zaspokajam ciekawości,amur wzioł na 4 ziarka kukurydzy na włosie ,na wędzisku mega feder Anakondy ,branie o godzinie

19:20 hol trwał 10min ,wszystkie ryby podbieram sam ,dziwnie malym podbierakiem :roll: .Co jeszcze dziwniejsze ,branie czulem przez skórę :wink: ,bo w momęcie brania rozplątywalem przypłon strzałowy do rakiety,a feder ustawiony byl na sztywno ,bez wolnego biegu.Nie pytajcie jak to możliwe ,bo nie wiem ,ale tak już mam z tymi braniami.Co do fotek nie widze

problema.

420f7be1188ff524m.jpg

e3fb7d174b0c3628m.jpg

Wypuścić ,czy nie wypuścić

03425815512bd557m.jpg

Poszed, jak torpeda .

5 tygodni nęcenia i 1 amur ,ktoś powie że to czyste wariactwo ,a ja powiem że to właśnie wędkarstwo ,ale co tam w kolejce już stoją większe :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niestety piszę tu a nie w "sandacz 2007" póki co :cry:

Od rana ze spinem, ale niestety bez kontaktu z sandaczem. Ryby owszem, całkiem całkiem brały, ale nie te co trzeba :roll: i niezbyt duże

6f4a3cb0c10da4c7m.jpg

6ed3965f0aa2753dm.jpg

I tu też śmierdziało szczupakiem

80d8c8fcaff5023fm.jpg

No i był :mrgreen:

ddc09c78f876519em.jpg

Tu kolejny hol

http://tomek1haczyk.wrzuta.pl/film/tz12cB7Rvs/

Ogólnie niedosyt, który mam nadzieję zostanie zaspokojony dziś wieczorem :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

używaj podbieraka dla tych dzieciaków, po co mają sie obijać o te kamienie

Ciężko operować wędką, kołowrotkiem, podbierakiem i aparatem na raz. Zapewniam cię że wszystkie ryby wróciły do wody w dobrej kondycji i bez draśniecia :wink::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi znowu nie wypaliło... 2 godziny łowienie i nawet brania nie było :( A na końcu zaczep i po obrotówce... 4 razy na rybach ze spiningiem i 0 brań:/ ale nie poddaje sie, na jutro przygotuje się lepiej :)

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I wreszcie nadszedł ten upragniony dzięń gdzie moglem popłynąć na ryby na Śniardwy złowiłem 3 szczupaki 50 centymetrów 60 i 65 najmniejszy wrócił do wody złowiłem je na górce podwodnej o głębokości 3 metrow przynęta to wobler Rapala Szad Rap 9 centymetrów złoty z srebrnym grzbietem zdjęć niemam ponieważ baterie mi padły. :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi znowu nie wypaliło... 2 godziny łowienie i nawet brania nie było :( A na końcu zaczep i po obrotówce... 4 razy na rybach ze spiningiem i 0 brań:/ ale nie poddaje sie, na jutro przygotuje się lepiej :)

Pozdro

U mnie przy 10 czy 11 wypadzie padl okon "terminator", wiec sie nie poddawaj :cool: Ryba na pewno bedzie, predzej czy pozniej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziś byłem na zapomnianej gliniance w moich terenach złapałem 3 okonki takie po 15 cm . w tym roku spiningowałem tam tylko 2 razy na pierwszym wyjeżdzie złapałem tylko 2 okonki . w tamtym roku złapałem tam 2 wymiarowe szczupaki hehe żeby było śmiesznie jednego złapałem na cięzko :shock: jak ściągałem :lol: zestaw drugiego już tradycyjnie na zywczyka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



Dodaj link lub baner - >


Polecamy

TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich
Dragon
https://www.iparts.pl/
Pomocnik wędkarza
przewodnicywedkarscy.pl
Blog Zwędkowani
TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich

Pontony - TOKAREX - super oferta pontonów firm BUSH, Fiord, YRT i HONDA

Akumulatory żelowe i AGM; Zamów online! do łodzi, jachtów, silników, echosond itp.
www.akumulatory-zelowe.pl






Dodaj link lub baner - >


Partnerzy

Corona-fishing.pl - sklep wędkarski



Telefony, smartfony, tablety - jaki kupić, jaki wybrać?





  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.