Skocz do zawartości
tokarex pontony

Jak dziś było na rybach ?


tomik

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.No panowie,gratuluje wszystkim rybek :!: bo ja nie mam sie czym pochwalic dzisiaj po odespanej nocce :!: Szesc godzin i tyle samo wedek w wodzie i nic wielkiego sie nie zlapalo :sad: Ja jedna zyletka okolo 30cm i sumik kolo 20cm no i nasz kolega Wojtt tez nic wielkiego nie wytargal choc byl najlepszy tej nocki :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 9,2k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

kolega Wojtt tez nic wielkiego nie wytargal choc byl najlepszy tej nocki :lol:
Najlepszy ale w czym :mrgreen:no nie wnikam.A jak sandacze.
Bo zlapal trzy zyletki podobne wielkoscia do mojej :grin: Sandacz nie chcial wspolpracowac wcale :sad: zato bolen szalal ale nie wiem jak zapolowac na ta bestie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolega Wojtt tez nic wielkiego nie wytargal choc byl najlepszy tej nocki :lol:
Najlepszy ale w czym :mrgreen:no nie wnikam.A jak sandacze.
zato bolen szalal ale nie wiem jak zapolowac na ta bestie
Musisz siedzieć jak mysz pod miotłą, lekkie stuknięcie kamieniem i możesz ruszać dalej :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wedkarzyk napisał/a:

kolega Wojtt tez nic wielkiego nie wytargal choc byl najlepszy tej nocki

Najlepszy ale w czym :mrgreen:no nie wnikam.A jak sandacze.

Czasami rzeczywiście lepiej nie wnikać :wink::mrgreen: , co do wędkowania to było całkiem przyjemnie, nawet przy kiepskich braniach, nocka ciepła, co jakiś czas było słychać wyłożenie się konkretnej sztuki, szkoda tylko że żaden sandał nie chciał sie skusić na uklejke :neutral:

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I niech mi ktoś powie, że płoć nie jest drapieżnikiem

Biedna płotka chciała przegonić drobnicę z żerowiska żeby dla nie więcej zostało a tu zoonk - Artech drobnicę z kotwicą podrzucił. :mrgreen::wink:

Artech a może to jakiś jaziowy transwestyta??? Sprawdziłes dokładnie :?::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Gratki dla wszystkich, którzy mieli się czym pochwalić. Szczególnie podobają mi się "prosiaczki" :wink:

Jutro jadę na cztery dni do Pszczewa na jez. Szarcz. Oj będzie się działo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/bc273bf049d3d0c3.html

Dzisiejsza zdobycz ;)

To jedyny miły akcent tego dnia :D

Wrocilem z sql, odpoczołem chwile ;D i gooouuuu po robaczki :D. Następnie dodalem do pęczaku ( wczoraj zrobionego z dodatkiem cukru krzyształu, olejku waniliowego, cynamonu, cukru waniliowego ) bułke tarta, spakowalem wędke i heja banana nad rzeczke ;D. Rozlozyllem sie pocichutku i pierwszy razw tym roku z koszyczkiem hlup do wody no i po 10 minutach branie przyciolem i ta plotka u góry ;) pyknołem fote i do siatki do wody ;) no i potem kolejne 20 minnut i jest branie ale nagłe jakieś :P z 2 mocne uderzenia ale nie przyciolem zagapilem sie ;D. Po chwili sciągnołem i od nowa na haczyk pęczaka :D i jeb do wody ;D cisza.. więc zciągnolem jeszcze raz i ponownie :). Juz od 20 minut słychać było jak grzmi.... i zaczelo lekko kropic więc zaczolem sie zwijac :D jak co nie przy%^$ przycinam :D i siedzi, ~~ male rybki prawie powyskakiwaly na brzeg = ] Lekki hol lekkie odjazdy no i jest na brzegu ~~ taki 4x cm jaź/płoć no ale nie mam jak zejsc bardziej, brak podbieraka ;) wiec zostawilem w wodzie no i wkoncu sie wypiela :P jakos. Chmura juz blisko więc sie zwinolem i pojechalem..... kurde jak mnie zaczeła bolec głowa po tym jak nie wyciagnolem mojej zyciowej ploci to do tej pory mnie boli ehhh :D

Pozdrawiam Krzyś :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pęczak z bułką tartą = ] sporo tej bułki dość było ;) jutro podnęce ;) i sproboje od samego rana w piątek ;D tyle ze wezme podbierak ;) kurde ale załamka ~~ dzięn do bani jeszcze Polska przegrała łoooooooo

ale w piątek pobije swoj rekord w plotce 32 cm :D ahhh gdyby ten podbierak...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krzyś xD,

witam czy mnie się zdaje czy ty masz koszyczek na ryby druciany???

jak mi się wydaje to od razu przepraszam, ale jeżeli mam racje to apeluje do wyobraźni co taki koszyk robi robom..., poza tym o ile dobrze pamiętam jest zabroniony

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak mi się wydaje to od razu przepraszam, ale jeżeli mam racje to apeluje do wyobraźni co taki koszyk robi robom..., poza tym o ile dobrze pamiętam jest zabroniony

O to samo miałem zapytać.Tez mi sie wydaje ze uzywanie drucianych siatek czy koszykow jest juz od dawna zabronione :???:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jej dzisiejszy dzień to pierwszy i mam nadzieje ostatni w tym miesiacu tak nie udany...

jeszcze mi prąd wyłonczyli oO jak pisałem posta... trudno od nowa napisze... eh, pokłuciłem sie z dziewczyną = ] źle stanołem jak grałem w piłke, głowa mnie bolała cały dzień i na dodatek płoć życia spiołem, nie wspomne już o meczu... żenada

Nie miałem pojęcia, że nie wolno używać takich siatek na ryby ;) co prawda posiadam zwykla siatke z oczek materialowych ale zarowno siatke jak i podbierak porzyczylem koledze na zawody =] ( 2 miejsce na 8x osob [na dzień dziecka] teraz za kare ;D ze mi nie oddal podbieraka i siatki to da mi jakiś spławik żyłke i woblerka :D co wygrał na zaowdach oczywiście to mała część tego co wygrał więc nie mówić, że wyzyskiwuje go :D po za tym :) jak zaczynał wędkowac to zawsze ja mu wszystko porzyczalem ;) ) jeszcze mi nie oddal = ]

A zresztą co sie będe tłumaczył ;)

Teraz myśląc z punktu widzenia ryby boli jak sie walnie w taka siatke przy próbie odpłynięcia, to jest z aluminium czy cos takiego ;) jak mocniej zlapalem za to, to sie pogielo

Niestety miales racje sinus, człowiek uczy sie na błędach = ] przynajmniej teraz napewno już tej siatki nie użyje i zastanowie sie najpierw 10 razy czy nie uszkodze ryby stosując jakiś przedmiot

Pozdrawiam Krzysztof : )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja własnie wróciłem z nocki i nareszcie z powodzeniem wynęcenie kulami sie opłaciło :wink: schwytane zostały dwa karpie mniejszy mierzył 59cm i ważył 4kg natomiast większy mój rekord mierzył 78cm i ważył 10 kg ale jestem szczęśliwy fotki tez wkleje ale pod wieczór albo jutro bo kolega miał aparat i musi mi poprzesyłać zdjątka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem dziś na Kanale Piaslowym przy Martwej Wiśle. Chciałem jechać gdzie indziej ale kumple chcieli tu i wyciagneli mnie na sile o 3 rano. Bylem tu pierwszy raz i nie jestem zadowolony bo tym co zlowilem nie ma co sie chwalic. Moze dlatego tak slabo bo byl potworny upal. Lalo sie ze ze mnie jakbym wyszedl spod prysznica. Nie wiem...

W kazdym razie na czerwonego robaka, rosowke nic nie bralo... A na bialego dzikuna to co ponizej na zdjeciu...

1e9081b70cfeba2dm.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj na Wisełce kicha zdzicha. Jeden mały sum uczepił się pinek na leszcza. Niejestem pewien ale zdaje mi się że ukleja ma jeszcze tarło bo przy brzegu to się od nich gotowało :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



Dodaj link lub baner - >


Polecamy

TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich
Dragon
https://www.iparts.pl/
Pomocnik wędkarza
przewodnicywedkarscy.pl
Blog Zwędkowani
TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich

Pontony - TOKAREX - super oferta pontonów firm BUSH, Fiord, YRT i HONDA

Akumulatory żelowe i AGM; Zamów online! do łodzi, jachtów, silników, echosond itp.
www.akumulatory-zelowe.pl






Dodaj link lub baner - >


Partnerzy

Corona-fishing.pl - sklep wędkarski



Telefony, smartfony, tablety - jaki kupić, jaki wybrać?





  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.