Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Targi Sprzętu Wędkarskiego NA RYBY 2008


tomik

Rekomendowane odpowiedzi

W najbliższym czasie w dniach 11 - 13 lutego 2005 r w Poznaniu odbędą sie targi wędkarskie. Szczegóły mozna znależć na stronie: www.naryby.mtp.pl

Planujemy choć jednego dnia być na nich i przygotować własną relację i przywieźć troche zdjąć.

A czy ktoś z Was planuje wyjazd na targi?

W tym temacie, już po zakończeniu targów piszcie również o swoich z nich wrażeniach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 147
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Właśnie odespałem podróż na targi do Poznania. 8) Byłem wczoraj kilka godzin, zrobiłem trochę zdjęć, mam trochę informacji o nowościach i klika ciekawostek. Jeszcze dziś część zaprezentuje na stronach portalu :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 months later...

W sobotę miałem okazję być na Targach w Warszawie. Pierwsze zdjęcia można już obejrzeć na stronach haczyka:

PIERWSZE ZDJĘCIA Z TARGÓW

W ciagu najbliższych dni pełniejsza relacja.

Ponadto zapraszam do dyskusji w tym temacie NA TEMAT TARGÓW i Waszych z nich wrażeń, tych z Was którzy być może również na nich byli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zachwyciło mnie stoisko mikado i ich oferta na targach, jestem wędkarzem który lubi spławik,oferta mikado wobec ostatnich lat bardzo mocna, dużo batów i to tych z górnej półki czyli do łowienia wyczynowego gdzie u innych firm trudno o takowe, i niech jeszcze mikado dołoży do tego wszystkiego dobrą zanętę, a sądząc po nazwiskach startujących w tej drużynie nie długo trzeba czekać, to niech się schowa sensas który jest 2 razy droższy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Tomik niema za co, dziś jak oglądam te fotki z targów to szczeże nie jestem zbyt zadowolony być może za bardzo krytycznie podchodze do tego co wyszło ,a tym co chciałbym żeby było ,za mało fotek firm karpiowych powychodziło czytelnych,mam tylko na obrone swą to że fotki robiłem w najbardziej zatłoczonym dniu wystawy. Pozatym moje umjętności fotograficzne są dalekie od dobrych,niemniej trenuje.

Tak jak napisałem wcześniej jak będzie zainteresowanie to dopisze jakiś komętarz do tego co sam widziałem na targach i jakie komętarze krążyły po targach.

Przepraszam tych co liczyli na więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziś jak oglądam te fotki z targów to szczeże nie jestem zbyt zadowolony być może za bardzo krytycznie podchodze do tego co wyszło ,a tym co chciałbym żeby było ,za mało fotek firm karpiowych powychodziło czytelnych

Może nie tyle czytelnych co małooooooo! Ale i tak jest na czym oko zawiesić!!!! Szkoda, że mnie tam...Cóż? Odwieczny problem; czas, czas, czas...no i odległość.

Wracając do sedna; Maniek, na jednym ze zdjęć które zrobiłeś na Festiwalu, jest przedstawione urzadzonko do wywozu zanęt. Nie pamiętasz może, kto jest producentem tego ustrojstwa i jaka jest jego cena?? Dzięki i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 months later...

Wybrałem się piątkowym popołudniem na targi żeglarskie, odbywające się w Warszawie w dniach 15-18 lutego. Ekspozycja prowadzona była w dwóch dużych halach, sporym namiocie i jeszcze jednym mniejszym pomieszczeniu. Dla zainteresowanych króciutka relacja z tego, co tam oglądałem.

Zaraz po wejściu moja uwagę przyciągnęło stoisko zaprzyjaźnionej firmy.

87a508224fecc30d.jpg

Musze przyznać, ze mam pozytywne doświadczenia z pontonem pochodzącym z Tokarex’u. Lecz gdybym nie miał czym pływać, na pewno poważnie zastanawiałbym się nad

takim: e8afceeb30da1573.jpg

Wiele różnych modeli, wysoka jakość i rozsądna cena.

Idąc dalej podziwiałem różne stoiska wystawiennicze: a92172519e1ebe54.jpg 0011d5a260a3f9e8.jpg

Pneumatyki stają się chyba moim konikiem :)f0aa73225596307a.jpg

Moja uwagę przyciągnął silnik elektryczny do lodzi, jakiego nigdzie wcześniej nie widziałem.43f74e86a6cbdf8f.jpg

Po złożeniu pakuje się go do takiego czarnego wora. Ciekawostka jest to, ze ma on wbudowany akumulator, który pozwala pływać przez 1 godzinę z pełną mocą. Oczywiście płynna regulacja mocy. Sprzedawca twierdził, iż ma on około 2 koni mechanicznych. Cena cirka 5000PLN.

Ciekawe rozwiązanie do budowy pomostów pływających. d2d71c86800a7682.jpg

Praktycznie bez ograniczeń kształtu i wielkości.

Spotykałem tez takie cuda, ale nie wnikałem „co to może”. e02da5a9681010ab.jpg

Uważam ze nadmiar elektroniki na lodzi, to zboczenie.

Z zainteresowaniem obejrzałem model kamery podwodnej, w komplecie z minitorkiem. f450c6f893ad8aa6.jpg

Bardzo wyraźny obraz i chyba atrakcyjna cena 900 PLN.

Łódź wystawiona przez chyba największą hurtownię wędkarską. c909bf7a398c6cf0.jpg

Można było spotkać takie indywidua: ec55a5e170673ab5.jpg

Reszta to czysta fanaberia, z cenami od ..... (i tu pada suma sześciocyfrowa).

800b12b051ed81ba.jpg 8e0eef5a97337954.jpg 147add1806390444.jpg

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oooo, zaraz fanaberia - konkret raczej. A suma... no cóż - taka zabawka kosztuje, bez wątpienia. Fajna relacja Gregorek, napisz jeszcze proszę czy pod te łodzi (te mniejsze i te wieksze) są w zestawie też przyczepy (co by to gdzies przewieżć) i czy to są przyczepy które mogą być ciągane osobówką - oczywiście chodzi mi o kategorie prawa jazdy a nie możliwość ciągnięcia jej trabantem ;) Jakie ceny przyczep?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Targi w zasadzie za nami, oczywiście nie mogło na nich zabraknąć ekipy portalu haczyk.pl który był jednym ze sponsorów medialnych wydarzenia.

Na targach było mnóstwo ludzi, momentami wręcz dziki tłum, ale to tylko cieszy, że polska brać wędkarska jest tak liczna i głodna nowinek ;)

Troszkę dziwił brak firm takich jak Rapala, Shimano, Traper czy Mikado, ale pomimo to każdy mógł znaleźć coś dla siebie i wyjść ogromnie zadowolony, bo oprócz stoisk były inne liczne atrakcje takie jak przygotowane prezentacje przez jerkbait.pl czy wedkarstwomojehobby.pl.

Można było także pobawić się w rzuty wędką z multiplikatorem, a i dla dzieci były konkursy przygotowane przez państwa Wernickich. Oprócz tego także niektóre firmy na swoich stoiskach organizowały mini konkursy, np. Cupido (podnoszenie ciężaru na wędce [o tym w fotorelacji]) i mepps.pl (za każde zdjęcie złowionej na meppsową blachę ryby nagroda w postaci firmowej błystki ( niespodzianka ) .

Można było jak wiadomo wszystkiego dotknąć, wypróbować, obwąchać zanęty, posprawdzać wędziska, na stoisku Daiwy było akwarium w którym można było "popływać" przynętami. Ogrom fachowców, ludzi naprawdę bardzo miłych udzielał rad, porad, wskazówek bardzo chętnie, każdy z nimi mógł porozmawiać i zaczerpnąć czegoś nowego dla swojej wiedzy.

Co tu dużo więcej mówić, obejrzyjcie zdjęcia :)

naryby.jpg

EKIPA HACZYKA

zalogahaczyka.jpg

HALA TARGóW Z LOTU PTAKA

rzutokazgory.jpg

STOISKO FIRMY SANGER

dystryburora marek: Anaconda, Iron Claw, Master Editon

podobno są to marki ogromnie popularne na śląsku, a już niedługo mają być dostępne w całej Polsce

sanger-anaconda-stoisko.jpg

sanger-i-reszta-towaru.jpg

sanger-zanety.jpg

NA PIęTRZE BYŁY RZUTY MULITPLIKATORAMI

wędka Saint Croix, multiplikator Shimano

artechimultiplikator.jpg

ARTECH

rzutymultiplikatorem.jpg

P

WOBLERY FIRMY SALMO

oczywiście tylko część z nich...

salmiaki1.jpg

salmiaki2.jpg

WYSTAWA AKWARYSTYCZNA

itakieryby.jpg

były rybki takie...

zywe-rybki-paletki.jpg

i mnóstwo paletek

STOISKO FIRMY CUPIDO

i owe słynne siłowanie się z żelaznymi rybami o wadze 5 i 7 kg

p-silacz.jpg

P

artechnastoiskucupido.jpg

ARTECH

tomikiartechnacupido.jpg

TOMIK I ARTECH

STOISKO FIRMY YORK

york1.jpg

york2wtlejerbaitowcy.jpg

wedkinastoiskuyorka.jpg

I JAXON :mrgreen:

stoiskojaxona.jpg

i na koniec mała zagadka...

wmh.jpg

kim jest ten pan? ;)

Na targach spędziliśmy cały czas od otwarcia do zamknięcia, i uważam, że było naprawdę warto, nie dla samych targów, ale dla towarzystwa i tego co się zaczyna wykluwać w głowach (m. in. pomysły na częstsze spotkania z kijem w garści)

Ja ze swojej strony powiem tyle... Dzięki chłopaki za niezapomniany dzień :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za relację trini, zobaczyłem nareszcie jak wygląda tomik i P :)

NA PIęTRZE BYŁY RZUTY MULITPLIKATORAMI
No i jak? Daleko leci taki multiplikator? Jak trafi w rybę to chyba zabita na miejscu :lol:
kim jest ten pan?
Ten pan to wędkarz i businessman - taki polski Rex - nooo na razie rexio ale jest na dobrej drodze :arrow:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na targach spędziliśmy cały czas od otwarcia do zamknięcia, i uważam, że było naprawdę warto, nie dla samych targów, ale dla towarzystwa i tego co się zaczyna wykluwać w głowach (m. in. pomysły na częstsze spotkania z kijem w garści)
Wiosna tuż tuż więdz mozna pomysleć nad jakimś spotkaniem. Może nad Odrą :roll:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielki smutek, że mnie tam nie było :cry:

też żałuję :(

Dzięki za relację trini,

proszę uprzejmie ;)

No i jak? Daleko leci taki multiplikator?

słówek się czepiasz :P to był skrót myślowy :lol:

Ten pan to wędkarz i businessman - taki polski Rex
Mirecki, imię: Paweł

31.gif

swoją drogą bardzo miły 16.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki trini, za relację. Zapewne było ciekawie i miło.

Mam jeszcze pytanko:

-Czy były jakieś ciekawe nowinki sprzetowe/przynetowe których w sklepach jeszcze nie ma?

-A może jakas rewolucja sprzętowa?

Szkoda że wam nie tomazyszyłem.

ps

jak widzę najwiezej gapiow na stoisku Jaxona :cool:

:lol:

Artech co sądzisz o tych mann'sah? godne uwagi bo jeszcze ich nie "macałem"

a6e3a150e3891296.jpg

I jeszce te cuda. Mają jakieś szanse na zainteresowanie z nzszej strony?

bf1a5539aa12acea.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy były jakieś ciekawe nowinki sprzetowe/przynetowe których w sklepach jeszcze nie ma?

a to pytanie do chłopaków, bo na moją głowę to i tak za dużo było, duuuużo rzeczy było dla mnie nowych :lol:

Szkoda że wam nie tomazyszyłem.

też tak uważam :)

jak widzę najwiezej gapiow na stoisku Jaxona :cool:

no sporo, sporo ;)

ale najwięcej było przy stoisku experta, bo darmowe żyłki rozdawali :lol:

p.s. Tomik dojedzie dopiero rano, więc jego relacja dopiero pewnie jutro będzie, coś nie tak ma z połączeniami do domu :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Fajna relacja Trini

Ja od siebie dodam ze do momentu mojego wyjscia Trini jako jedyna z nas podniosla ta olowiana rybke na wedce :twisted: (Tomik wtedy jeszcze nie probowal ale widze ze pozniej tez byly proby i nie wiem jak poszlo chlopakom)

Co do nowosci Keri to zalezy czego bys szukal

Bo aby pojsc i zastanawiac sie co jest nowego to ciezko taka rzecz znalezc

Dla mnie polowa byla nowoscia bo wielu rzeczy po prostu nie ma w sklepach wedkarskich

Czasami nawet producenci nie umieli udzielic odpowiedzi gdzie bedzie mozna np w Warszawie kupic produkty danej firmy

Mi bardzo podobal sie sposob promocji multipikatorow

Mozna bylo sobie sprobowac i zobaczyc na czym to polega

Poza firmami stoisko mial nawet pewien portal wedkaski ktory sie probowal promowac jednak nie wymienie jego nazwy :lol:

Ogolnie dzien pelen wrazen i bardzo fajny oczywiscie dzieki towarzystwu

Miejmy nadzieje ze bedzie wiecej takich okazji aby sie spotkac tym razem w wiekszym gronie

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja od siebie dodam ze do momentu mojego wyjscia Trini jako jedyna z nas podniosla ta olowiana rybke na wedce :twisted: (Tomik wtedy jeszcze nie probowal ale widze ze pozniej tez byly proby i nie wiem jak poszlo chlopakom)

Artech jak odpoczął to podniósł, Tomik też :D

Potem się okazało, że ja podniosłam tą co ważyła 5 kilo, a Artech próbował podnosić tą co ważyła 7 ;) Potem Tomik bez problemu tą 7mkę podniósł, a Artech też 5tkę ;)

Czasami nawet producenci nie umieli udzielic odpowiedzi gdzie bedzie mozna np w Warszawie kupic produkty danej firmy

i jakoś nawet nie zapamiętałam nazwy tej firmy z dodatkami do zanęt gdzie był ten niemiły handlowiec - cóż... jego strata :twisted:

Poza firmami stoisko mial nawet pewien portal wedkaski ktory sie probowal promowac jednak nie wymienie jego nazwy :lol:

a potem Tomik nas uświadomił, że pzw-owska komercha :lol:

Miejmy nadzieje ze bedzie wiecej takich okazji aby sie spotkac tym razem w wiekszym gronie

oj taaaak :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

duuuużo rzeczy było dla mnie nowych :lol:
wiec warto było :wink:
najwięcej było przy stoisku experta, bo darmowe żyłki rozdawali :lol:
jak to rodacy, darmowe wiec potrzebne czy nie ale biore :lol:
Co do nowosci Keri to zalezy czego bys szukal
Wszysko co ze spinem zwiazane :lol: no i inne ciekawostki.
Miejmy nadzieje ze bedzie wiecej takich okazji aby sie spotkac tym razem w wiekszym gronie
Miejmy nadzieje :roll:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiec warto było :wink:

a pewnie, i aż żałuję, że takie targi nie są częściej organizowane ;)

jak to rodacy, darmowe wiec potrzebne czy nie ale biore :lol:

tiaaa... a tam się okazało, że chyba metr jest nawinięty :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



Dodaj link lub baner - >


Polecamy

TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich
Dragon
https://www.iparts.pl/
Pomocnik wędkarza
przewodnicywedkarscy.pl
Blog Zwędkowani
TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich

Pontony - TOKAREX - super oferta pontonów firm BUSH, Fiord, YRT i HONDA

Akumulatory żelowe i AGM; Zamów online! do łodzi, jachtów, silników, echosond itp.
www.akumulatory-zelowe.pl






Dodaj link lub baner - >


Partnerzy

Corona-fishing.pl - sklep wędkarski



Telefony, smartfony, tablety - jaki kupić, jaki wybrać?





  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.