Skocz do zawartości
tokarex pontony

Targi Sprzętu Wędkarskiego NA RYBY 2008


tomik

Rekomendowane odpowiedzi

No to moja krótka relacja- nie zrobiłem zbyt wielu zdjęć, bo po pierwsze nie było czasu :mrgreen: a po drugie wiedziałem, że Trini i Tomik szykują materiał filmowy :wink: No ale do rzeczy. Wyruszyłem tuż po 4 rano :???: Pociąg o 4.28. Po kilku godzinach i jednej przesiadce, we Wrocławiu dosiadają się Madi i Maniek :razz:

db4bdb49fb83cf87m.jpg

Łączymy się z resztą ekipy i ruszamy na targi. Nasza operatorka Trini zabrała się do roboty.

814445703335b49em.jpg

Rozpoczynamy zwiedzanie i pierwsze opinie. Maniek- to nie to :mrgreen:

cfd526985d352a46m.jpg

Kolat66 za palisadą z wędek

85b07fd88b67e7fbm.jpg

Madi- to co ja mam kupić na tego pstrąga :?:

e208bf3797e3b682m.jpg

Ludzi było sporo. To zdjęcie oddaje nastrój godzin południowych

fd3a835b67f28efbm.jpg

Stoisko Jaxona, spore i z różnorodnym sprzętem

4bcb4eade73d743em.jpg

Maniek i P- co by tu jeszcze pomacać :twisted:

7cafe8c5636841e8m.jpg

Przemek siłuje się z ciężarkiem

c349627cd7b4a4a7m.jpg

Pytania o kije lekko kłopotliwe dla obsługi (tego kija nie ma na polskim rynku :wink: )

Kolat66- czy ten rod pod jest tak mocny jak wygląda :?::wink:

834e3b68198ebf34m.jpg

Rodzinne zdjęcie. Od lewej Sinus, Welfron1, Trini, Tomik, Madi, Maniek, Kolat66, P :cool:

5aa381366fcb631am.jpg

Po chwili Przemek wyciąga niespodziankę przygotowaną wspólnie z Trini. Piękne długopisy z logo Haczyk.pl :razz: Później rozdał kilka ich opakowań osobom z różnych stron Polski. Będą dostępne na spotkaniach lokalnych. :wink:

d9ce925e8ffb4dffm.jpg

Welfron1- Próbowaliście takiego systemiku?

09d8a5b6372faa5am.jpg

Trochę ciekawych przynęt. Szczególnie interesujące rippery z gęsto i drobno nacinanymi ogonami.

a46a943281f140f8m.jpg

e870ec8f40979dd7m.jpg

922bb8c88ce7e310m.jpg

I coś dla karpiarzy

13508664f4ab19b9m.jpg

Po kilku godzinach zwiedzania postanowiliśmy się posilić. W pawilonie obok była dość duża i nietania :lol: restauracja. Może dla tego nie było tłoku

8fa9f3d4c1a8737cm.jpg

Za to podczas naszego "posiedzenia" w restauracji przez stoliki obok przewinęło się kilku znanych wędkarzy- m.in. Jacek Kolendowicz, Kogata z mężem, Przemysław Mroczek, Jerzy Biedrzycki (Taka Ryba) i Edmund Gutkiewicz :mrgreen:

Po 17 odprowadziliśmy Mańka, Madi i Trini na dworzec i w kameralnej podgrupie udaliśmy się do fajnego lokalu na dalsze obrady (od lewej Sinus, tomek1, welfron1, P)

692f1fcfcde7d5fem.jpg

Przy piwku poruszyliśmy szereg ciekawych tematów wędkarskich i nie tylko :wink: i o 20 wyruszyliśmy na dworzec. Kolejne 7 godzin w pociągu i po czwartej rano- wreszcie własne wyrko. :cool:

Spotkanie bardzo udane :mrgreen: Nowo poznani "na żywo" forumowicze (Sinus, Welfron, Kolat66, Madi) okazali się jeszcze fajniejsi niż na forum. "Starzy znajomi" nie spuścili z tonu :mrgreen::lol: Mnóstwo dyskusji i wymiany doświadczeń. Snucie planów odnośnie zlotu :mrgreen: Czekam niecierpliwie na kolejne spotkanie :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 147
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

waitam!

wkoncu moge odpocząc :cool:

osobiscie na targach byłem pierwszy raz i ciezko mi jest powiedziec o nich samych.napewno było mało miejsca a duzo zwiedzajacych!

ale mysl przewodnia która mnie popchneła na targi była zupełnie inna czyli spotkanie na zywo ludzi z forum :lol: reszta zeszła na drugi plan :!: :wink

dusza sie raduje ze miałem tą przyjemnośc spotkać(mam nadzieje ze nie ostatni :twisted: ) tak ciekawych ludzi którzy maja nie jedno do powiedzenia w tematyce wędkarskiej i nie tylko :wink:

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy coś więcej na temat ośmiokątnych żyłek czy żyłek z kanalikami powietrza w przekroju możecie powiedzieć :?: premiera tego sprzętu była właśnie na targach, nigdzie indziej są na razie nie dostępne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Jeszcze troszke zdjec (dopiero teraz zebralem sie zeby je wstawic)

Ciekawe woblerki na jednym ze stoisk

ec3f151fc776da6dm.jpg

Stoisko waszej ulubionej firmy :lol:

c20debbcbdda5b10m.jpg

Wystawa akwarystyczna

0de64be5bc8c244cm.jpg

ca4972a347e909bcm.jpg

e0e51c7b88e6fe07m.jpg

I cala seria zdjec z Madi czyli:

Testuje wedke i sprawdza jej akcje

2ab625c3d3d9a5c8m.jpg

Krotki instrukcja jak rzucac multipikatorem

0a3cedf86b9cdfe0m.jpg

I juz rzuca

01a75f11d4fa4383m.jpg

Z karpikiem

b1ad87a6a115bdc2m.jpg

5f16e5d6d72e14efm.jpg

8e5eddf966f96d9am.jpg

Tyle tytulem uzupelnienia

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ja pierniczę :lol::lol::lol:

Na zdjęciu z testowaniem wędki odwaliłam taką minę, że ........... no nie posikam się zaraz :lol::lol::lol:

Nie no, fotek z moją gębą jak z katalogu, dobrze, ze żadna się na rozkładówkę nie nadaje :mrgreen::lol:

Wystawa akwarystyczna nadała smaku temu dopełnieniu relacji :wink:

P dzięki bardzo :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie spotkałem,a nawet nie słyszałem.
No właśnie taki towar ma w ofercie firma Awa-Shima której to oferty jestem bardzo ciekaw.

A seria żyłek nazywa się ION i jest tam sporo nowatorskich rozwiązań. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na zdjęciu z testowaniem wędki odwaliłam taką minę, że ........... no nie posikam się zaraz :lol::lol::lol:

Mam jeszcze chyba ze 2 zdjecia jak testowalas wedki i kolejne 2-3 jak rzucalas multipikatorem ale nie wrzucalem juz

Sa za to wszystkie z "twardym korzeniem" bo chcialas aby byly :lol:

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na zdjęciu z testowaniem wędki odwaliłam taką minę, że ........... no nie posikam się zaraz :lol::lol::lol:

Mam jeszcze chyba ze 2 zdjecia jak testowalas wedki i kolejne 2-3 jak rzucalas multipikatorem ale nie wrzucalem juz

Aaaa i wypadło akurat na to z pokrzywioną facjatą i językiem na wierzchu :lol::wink:

Sa za to wszystkie z "twardym korzeniem" bo chcialas aby byly :lol:

No "Twardy korzeń" musowo, dobrze, że ten miły Pan dał potrzymać tego grzmota :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A seria żyłek nazywa się ION i jest tam sporo nowatorskich rozwiązań.
A to widziałem,niestety za szybą ,a obsługa raczej mila nie była ,przynajmniej brak było zainteresowania obsługi stoiska potęcjalnymi klijętami.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo oni hurtowników szukali maniek, nie wędkarzy.
Masz,racje tylko co im po tym. :cry:
Dokładnie tak jest jak mówi sinus, nie sztuka wyprodukować nawet bardzo dobry konkurencyjny produkt tylko kto go kupi mając 0% udziału w rynku i brak sieci sprzedaży.

Plan tej firmy na ten rok jest dziwny i chcą być postrzegani jak "elita" rynku wędkarskiego w Polsce, czy to im wypali? zobaczymy.

Po co poświęcać czas wędkarzom jak prawdopodobnie nie będziemy mieli szansy zobaczyć tego sprzętu w 90% sklepów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po co poświęcać czas wędkarzom jak prawdopodobnie nie będziemy mieli szansy zobaczyć tego sprzętu w 90% sklepów.

to chyba nie tak do końca keri, bo jak załatwialiśmy ten katalog, to kolega welfron1 zagadał kolesia, który okazało się był szefem stoiska (a może i czegoś więcej) i powiedzał, że dla wędkarzy nie zostało katalogów bo dzień dla handlowców totalnie ich zaskoczył... podobno była kolejka żeby wogóle wejść na ich stoisko....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sinus, Pisząc o dostępności tego sprzętu nie miałem na myśli niechęć sklepów do nowej firmy ale raczej daje małe szanse dla samej firmy /producenta/ na zapewnienie ciągłości dostaw i pełnej oferty.

Ot takie moje spostrzeżenia :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



Dodaj link lub baner - >


Polecamy

TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich
Dragon
https://www.iparts.pl/
Pomocnik wędkarza
przewodnicywedkarscy.pl
Blog Zwędkowani
TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich

Pontony - TOKAREX - super oferta pontonów firm BUSH, Fiord, YRT i HONDA

Akumulatory żelowe i AGM; Zamów online! do łodzi, jachtów, silników, echosond itp.
www.akumulatory-zelowe.pl






Dodaj link lub baner - >


Partnerzy

Corona-fishing.pl - sklep wędkarski



Telefony, smartfony, tablety - jaki kupić, jaki wybrać?





  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.