Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Targi Sprzętu Wędkarskiego NA RYBY 2008


tomik

Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 147
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Podajcie jakie były relacje cen na targach do takiego samego asortymentu w sklepie .

Jaka różnica w cenie .

Czy opłacało się coś kupić ?

A tu Maniek pokazuje jak łapać muchy na przynętę podbierakiem .

75d157be5e10d4a0m.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A oto obiecana relacja ze spotkania Haczyk-owców przy okazji Festiwalu Karpiowego we Wrocławiu. :cool:

Do Wrocławia wjeżdżam parę minut po 10 i po chwili rozglądania się spotykam P. W tym momencie dzwoni do mnie Wojtt i minutę później we trójkę ruszamy na autobus. Po cichu liczymy, że z rana nie będzie dużego tłoku, a tu niespodzianka- spora kolejka do kasy. Po krótkim oczekiwaniu ruszamy zwiedzać. Już niedaleko od wejścia kusi zapachem stanowisko z zanętami.

targi1gd2.th.jpg

Na karpiowych targach nie mogło zabraknąć rod-podów

targi2ac7.th.jpg

Po niedługim czasie spotykamy się z Mańkiem i Dudim

Stoisko z kijami Tandem-Baitsa. Nawet te mocne wydały się nam jakieś wiotkie :roll:

targi3ys0.th.jpg

Woblery z cyklu wszystko po 10 zł. :lol:

targi4ww5.th.jpg

Było i coś dla tyczkarzy

targi5xh9.th.jpg

A po stoiskach kręciła się ekipa „Taakiej ryby”

targi6om7.th.jpg

Początek obrad Haczykowego konsylium :mrgreen:

targi7wr7.th.jpg

To ptak, nie to samolot, a może nawet na targach Maniek coś zaciął? :lol::lol::lol:

targi8vx7.th.jpg

Wojtt w krainie kołowrotków

targi9di9.th.jpg

Niemożliwe że ta łódka waży tylko 50 kg. Wojtt i Dudi zaraz zważą ją własnymi ręcami :cool:

targi10vx6.th.jpg

Po wzmocnieniu się bezalkoholowym (jak na zdjęciu Przemka) ruszamy busikiem do dużego sklepu wędkarskiego we Wrocławiu.

targi11au9.th.jpg

Osiołkowi w żłoby dano.....Wybór bardzo duży a ceny przystępne :razz:

targi12yy2.th.jpg

targi13oo1.th.jpg

Przemek znalazł wędkę, której nie wypuścił już z rąk.

targi14ar7.th.jpg

Trini też już ma to co chciała wędka+kołowrotek

tragi15le0.th.jpg

Usłużni Haczykowcy pomagają napotkanej staruszce :cool::mrgreen:

targi16jc3.th.jpg

Potem Maniek zabrał nas do orientalnej restauracji. Wyglądała na stworzoną dla wędkarzy :wink:

targi17pe5.th.jpg

Po wspólnym obiadku musiałem pędzić na pociąg. Trini z małżem postanowili zanocować i jutro pozwiedzać.

Ogólnie bardzo fajne spotkanie, za które dziękuję wszystkim obecnym :wink: Trochę się pooglądało, więcej przegadało :lol: To napewno nie było ostatnie nasze spotkanie :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nooo tomek1, spisałeś się z tą relacją.

To ptak, nie to samolot....
:lol::lol::lol:
A po stoiskach kręciła się ekipa „Taakiej ryby”

Szkoda że mnie nie było.... - mam nadzieję że powiedzieliście im kilka ciepłych słów nt. jakości ich programu... :evil::twisted::twisted::wink:

To napewno nie było ostatnie nasze spotkanie
No - ja mam nadzieję - że i mnie ten zaszczyt kiedyś w końcu spotka :idea::arrow:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napiszcie, co tam było w górze - chodzi o zdjęcie z tym ptakiem, samolotem.

Żeby 4 mężczyzn było tak zapatrzonych, 1/2 z nich aż otworzyła usta... i nie chodziło w tym o piękną kobietę.... :wink:

Nikt się nie chwali nowymi nabytkami, jak cenowo wyglądała sytuacja?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mała niespodzianka ;)

Jestem już w domu, bo okazało się, że nie ma NIGDZIE noclegów we Wrocławiu :shock:

W związku z tym udałam się z Łukaszem na dworzec i ponad 5 godzin kwitliśmy w Mc Shicie :lol: Telefon od Tomika umilił mi kawałeczek czasu, fajnie było usłyszeć znajomy głos ciekawy wrażeń, w obcym miejscu :)

Poczytaliśmy książki, wypiliśmy co nieco, pobawiliśmy się nowymi nabytkami ;)

Ja - Robinson Lumix Feeder 360 cm. c.w. 40-100g

Łukasz - Mikado Ultraviolet 390 cm. c.w. up to 90 g

Kołowrotek też sobie sprawiłam cormoran 11 łożysk przełożenie 5,1:1

Zresztą P ma identyczny zestaw jak ja :mrgreen:

Relacją się nie popiszę, bo przyjechałam baaardzo późno jak dla mnie było tam za mało sprzętu, za mała powierzchnia, za dużo ludzi - targi w Poznaniu były pod tym względem duuużo lepsze. Cena wstępu też szokująca... 20 złotych za bilet... :evil::shock:

Na szczęście wyśmienite towarzystwo i zakupy w Krokodylu zrekompensowały niedogodności dnia :)

Kilka zdjęć które udało mi się cyknąć ;)

Wiecie już kto jest kto, wiec nie będę się wdawać w zbędne opisy.

Oglądamy wędki

IMGP0489.jpg

IMGP0490.jpg

IMGP0491.jpg

Maniek buszuje za ladą :mrgreen:

IMGP0492.jpg

Magiczne rytuały badające... która proca lepsza?

IMGP0494.jpg

W tłumie wrocławskich "kamiennych twarzy" ;)

IMGP0496.jpg

IMGP0497.jpg

Jeszcze co do targów...

Pytacie o ceny...

Było drożej niż w sklepach które znam z Warszawy, zapewne dlatego, że te targi miały charakter zdecydowanie handlowy nie wystawienniczy, a wystawcami były sklepy i hurtownie, więc ludzie nastawieni na zyski z napalonych na kupowanie zwiedzających.

Jak dla mnie jeden wielki bazar, brak możliwości spokojnego przekontemplowania i spokojnego zastanowienia się. Jeden wielki młyn ;)

Na szczęście darmowy transport busem do sklepu Krokodyl w którym mają w tej chwili świetne promocje zrekompensował niedogodności targów.

Bardzo się cieszę chłopaki, że się z Wami spotkałam, było super - na pewno powtórzymy spotkanie nad wodą w wiadomym celu :mrgreen:

Wielkie dzięki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W porownaniu do mnie relacja Trini i Tomka zdecydowanie lepsza

Chyle czola przed nimi :smile:

Wieczorem jak dotre do domq postaram sie opisac zdjecia ktore wkleilem bo za kilka minut zaczynam wracac do domu (z dniem spedzony w Poznaniu)

Co do targow moje opinie - w porownaniu do Poznanskich

Byly bardzo specjalistyczne bo kolo 50% albo nawet wiecej bylo karpiowych zabawek a ja jestem w tym nie obeznany :lol:

Mimo wszystko czlowiek wszystko ogladal z ciekawoscia

Targi w Poznaniu byly odrobine wieksze i chyba bardziej przestronne - latwiej bylo sie poruszac

W Poznaniu mozna bylo tylko pomacac a we Wrocku tez kupic - szczegolnie fajna inicjatywa sklepu Krokodyl ktory dowozil do sklepu i wprowadzil z okazji targow specjalne promocje (na dodatek sam sklep bardzo duzy i ciezko bylo wymyslec cos czego nie maja w ofercie - Trini sie to udalo :lol::twisted: )

Ogolnie jesli chodzi o sama wystawe to bardziej mi sie podobal Poznan - ale targi we Wrocku byly lepsze bo Maniek poopowiadal tyle ze czlowiek wyjechal piec razy madrzejszy :wink::smile:

Dzieki niemu mam dobrana fajna wedke i kreciol (zreszta to chyba takie haczykowe komplety :wink::lol: - teraz z Trini jestesmy na rybach podobni :lol: )

Wnioski po targach - jak najszybciej powinnismy zaczac rozmawiac o zlocie i ustalic miejsce (data juz sie chyba wykrystalizowala)

Tomaszek bylem nie wyspany

Lesio kazdy patrzyl na fajne wedki - czasami szczenuy opadaly w dol - cytat z targow:

- po ile sa te wedki

- akurat te sa tanie bo ceny zaczynaja sie od 1100 zl (tysiac sto zl) :lol:

To tyle na szybko z rana

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trini sie to udalo :lol::twisted:

hehe, mówisz o produktach trofeum? :lol:

wielu rzeczy jeszcze nie mają ;)

targi we Wrocku byly lepsze bo Maniek poopowiadal tyle ze czlowiek wyjechal piec razy madrzejszy :wink::smile:

to się zgadzam, Maniek jest rewelacyjny i mam zamiar z tych rad korzystać :D

teraz z Trini jestesmy na rybach podobni :lol:

no jak rodzeństwo no :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie powróciłem SZOK !!! najgorsze targi we wrocławiu jakie widziałem (bez porównania do targów w hali ludowej poprzednimi laty ) mało i drogo , powróciłem nie zadowolony ------ musiałem smutki utopić w łódce Bo...... :mrgreen::mrgreen: powiem szczerze Nic niewidziałem dla siebie co by uwage przyciągneło .

Co do spotkania - żałuje żę nie mogłem w sobote ale to nie koniec jakiś zlot albo inna okazja będzie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam-trochę mi szkoda że nie mogłem być w sobotę (zebranie sprawozdawcze w kole) ale tylko z powodu że nie dane mi było poznać tak zacnych, forumowiczek i czów no ale będzie jeszcze na pewno nie jedna okazja. A co do targów to już wcześniej wiedziałem że będzie kicha, ale nie myślałem że aż taka, nie byłem w ogóle bo koledzy dzisiaj mi odradzili bo szkoda dwóch dych na takie byle co. Pozdrowienia dla Wszystkich zawiedzionych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A od Wrocławskich hurtowników którzy już na kilka dni wcześniej porezygnowali z wystawiania na pseudo targach.

A gdzie oni się tam jeszcze chcieli wcisnąć, jak tam ciężko było przejść. :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piotrek w Poznaniu widziałem fajną Daiwe Morethan., niestety tylko w szklanej gablocie, jakaś nowość nad nowościami nawet nie wiedzieli ile będzie w Polsce kosztować :cool: co dziwne nie ma tego modelu na stronie Daiwy :???:

Ale znalazłem Tu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mimo że targi tegoroczne nie przypominały targów i z roku na rok jest coraz gorzej ,to absolutnie nie żałuje że byłem, ciesze się z spotkania w realu z częścią haczykowej społeczności.Dziękuje wszystkim i każdemu z osobna za przybycie i mile spędzony dzień , potwierdzam że jak mamy myśleć o zlocie to czas jest pilny ,a spotkanie na targach utwierdza mnie że zlot musimy zorganizować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opisy obiecane

f30493ad80d31c45m.jpg

Niektorzy pozujac do zdjecia sie zagadali - od lewej Dudi, Maniek, Trini, Tomek, Wojtt

96550ed5f70cd80dm.jpg

Haczykowe grono posilajace sie raz jeszcze - tym razem wszyscy sie juz usmiechaja i patrza skad wyleci ptaszek :wink:

baf647297ad190a5m.jpg

Zabawka dla mysliwych - byl to namiot w ktorym z rzutnika na ekranie wyswietlany byl jakis filmik ze zwierzetami w lesie bodajze i trzeba bylo strzelac z "pistoletu" - byla to zabawka cos na wzor wskaznika laserowego pokazujaca czerwony punkcik na ekranie - jak to dokladnie technicznie dzialalo nie wiem - na obrazku facet ma juz tylko kilka tarcz do ktorych "strzela"

75d157be5e10d4a0m.jpg

Dudi, Maniek, Wojtt i Tomek ogladaja wedke - ta akcja ten ruch :twisted::wink:

78874cbc38ed7728m.jpg

Wojtt, Rysiu :twisted: ,Maniek, Dudi, Tomek

b675eb8ec2704021m.jpg

Wojtt i Tomek lekko sie zmeczyli - krotki odpoczynek i zarazem test sprzetu

f8ca16cd1c876d5dm.jpg

Pani z jednego ze stoisk magazynow wedkarskich - jak sama przyznala nie wedkuje (ewentualnie tylko lapie klientow-czytelnikow)

03bef61992f262aem.jpg

Stojak z wedkami TB

8fca9ec868c65a1bm.jpg

Te tansze wedki ktorych ceny zaczynaja sie od 1100 zl :lol:

7483467c9d2b5128m.jpg

Proca wedkarska oraz stojaki w tle

2bd8835431d2e1bam.jpg

Jedno ze stoisk

166d7ad28f3f2e31m.jpg

Ponownie wspomniane juz wczesniej tanie wedki z innej strony :cool:

To tyle z opisow

Co do targow ze strony o ktorej pisali koledzy

Otoz targi jak targi - byly minely

Lepsze byly czy gorsze (jesli chodzi o sama wystawe to raczej gorsze niz poznanskie) ale mysle ze najwazniejsze jest to ze byla okazja aby sie spotkac porozmawiac itp :cool:

Zgadzam sie z tym co napisal Maniek (zreszta chyba wszyscy obecni mowili jednym glosem na ten temat) planowanie zlotu powinno odbyc sie jak najszybciej tak aby ten zlot byl wiekszy od poprzedniego

Nawet bawilismy sie w wymyslanie lokalizacji :smile:

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najwazniejsze jest to ze byla okazja aby sie spotkac porozmawiac itp :cool:

i przyznam się, że przede wszystkim z tą myślą jechałam na nie :D

Nawet bawilismy sie w wymyslanie lokalizacji :smile:

i jak zwykle - nic nie wymyśliliśmy :P

dobrze, że co do daty wszyscy zgodni byli :lol:

nie no - generalnie jak dla mnie było super, ale jak już mówiłam, tylko i wyłącznie dzięki towarzystwu :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet bawilismy sie w wymyslanie lokalizacji :smile:

i jak zwykle - nic nie wymyśliliśmy :P

No mysle ze jednak padlo kilka ciekawych propozycji tylko ze nigdy nie bedzie tak ze wszystkim bedzie pasowac i wszyscy beda zadowoleni

Takze moze czas rozpoczac dyskusje a propozycje te pojawily by sie wowczas :twisted:

Niech wiekszosc zdecyduje :cool:

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



Dodaj link lub baner - >


Polecamy

TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich
Dragon
https://www.iparts.pl/
Pomocnik wędkarza
przewodnicywedkarscy.pl
Blog Zwędkowani
TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich

Pontony - TOKAREX - super oferta pontonów firm BUSH, Fiord, YRT i HONDA

Akumulatory żelowe i AGM; Zamów online! do łodzi, jachtów, silników, echosond itp.
www.akumulatory-zelowe.pl






Dodaj link lub baner - >


Partnerzy

Corona-fishing.pl - sklep wędkarski



Telefony, smartfony, tablety - jaki kupić, jaki wybrać?





  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.