Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Targi Sprzętu Wędkarskiego NA RYBY 2008


tomik

Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 147
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Poza firmami stoisko mial nawet pewien portal wedkaski ktory sie probowal promowac jednak nie wymienie jego nazwy :lol:

Nawet nie jeden, a z multikiem jak rzucałeś to nie widziałeś kto to organizował? :wink: swoją prezentację mieli wcześniej niż ten drugi portel :wink:

P napisał/a:

Poza firmami stoisko mial nawet pewien portal wedkaski ktory sie probowal promowac jednak nie wymienie jego nazwy :lol:

a potem Tomik nas uświadomił, że pzw-owska komercha :lol:

Cosik się Tobie Trini pokiełbasiło z tymi portalami :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

keri, wybacz ale ja na tych targach, chociaż małe, to i tak wszystkiego nie widziałem, bo byłem trochę "chory". a akurat mannsik mi jakoś umknął, z nowości to w Salmo Thrill na bolka i nowe kolory starych wobków i gumowoblery Cormorana z resztą trudno wyczuć czy to nowości czy poprostu w sklepach tego nie ma :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cosik się Tobie Trini pokiełbasiło z tymi portalami :wink:

hmmm.. no jak to...

sprawdziłam :P

na ich stronie jak wół...

portal łączy PZW i jego wiedzę merytoryczną z zakresu wędkarstwa oraz doświadczenia DirNetu w prowadzeniu internetowych projektów inwestycyjnych.

nie pokiełbasiło mi się :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

artech, dzięki.

nowości to w Salmo Thrill na bolka
Już sobie sprawiłem jednego w kolorze OB, zobaczymy jak się spisze za parę m-cy.
z resztą trudno wyczuć czy to nowości czy po prostu w sklepach tego nie ma
Tak właśnie jest, największą nowością na Polskim rynku wędkarskim byłby sklep z pełną ofertą przynajmniej czołowych producentów.
gumowoblery

:lol: :lol: :lol: :lol:

No co chcesz :grin: są gumo filce to i gumowoblery :lol:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomaszek wydaje mi się, że to kwesta dogadania z producentem łodzi – czy chcesz taką przyczepę, czy nie. Szanujący się producent powinien mieć je w ofercie. Wrzucam poniżej cennik przyczep podłodziowych firmy obecnej na targach. Mam nadzieję, że nie naruszam niczyich praw publikując go w sieci.

f8fcd1b09e18c9e4.jpg

Sądzę, że ze względu na gabaryty i wagę do transportu większych jachtów – morskich trzeba użyć samochodu ciężarowego. Natomiast śródlądowe, powiedzmy małe i średnie da się transportować na przyczepach za osobówką/terenówką czy vanem. Kwestia całkowitej masy dopuszczalnej takiej przyczepy... Kiedyś -ze względów powiedzmy zawodowych- roztrząsałem, jaką przyczepę mogę ciągnąć za samochodem, do którego prowadzenia wystarczy prawko kategorii B. Wynalazłem bardzo wiele różnorodnych interpretacji przepisów kodeksu drogowego. Nie podam teraz linków, bo było to jakiś czas temu. Po tej lekturze wyrobiłem sobie pogląd, że ciągając przyczepę zarejestrowaną na więcej niż 750kg CMD (przy prawku kat B) łamie się przepisy.

Maniek – powiem szczerze, że na tych targach nawet nie rozmawiałem z przedstawicielem firmy. Na poprzednich – wędkarskich -chwile z nim pogadałem. Po prostu wiem mniej więcej jaką ma ofertę i nie chciałem mu czasu zabierać. Gdybym wiedział, że interesuje Cię jego oferta, to zdobyłbym jakieś informacje.

Cieszę się, że Wam się podobało.

Mam pytanie: Czy wiecie, co należy robić, aby tekstem mojej wypowiedzi nie zostawało tyle pustego miejsca?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trini, a o jaki portal sie rozchodzi ?? bo ja myślałem o tych dwóch castingowych :oops:

Wyjasnilem Ci na priv o co chodzi

Na pewno nie sa to ci ludzie o ktorych piszesz ani ci ktorzy nazwali tych drugich "konkurencja" :lol::lol: ani ta ich "konkurencja" :lol::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i tego co się zaczyna wykluwać w głowach (m. in. pomysły na częstsze spotkania z kijem w garści)

Ciekaw jestem, co tam uknuliście ;)

Też jestem zdania, że możnaby częściej niż raz, czy dwa w roku.

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno nie sa to ci ludzie o ktorych piszesz ani ci ktorzy nazwali tych drugich "konkurencja" ani ta ich "konkurencja"

Kurna piszcie dużymi literami bo nic nie kapuję :roll::mrgreen:

Tomek juz wyjasniam

Ludzie z jednego z portali castingowych o ktorych myslal Artech nazwali ludzi z tego drugiego castingowego portalu "konkurencja"

Nas to akurat rozbawilo bo czy inne fora czy portale nalezy traktowac jak konkurencje :lol:

To takie specyficzne teksty ktore padaly na tej imprezie i faktycznie bez pelniejszego wyjasnienia to nieobecni tego moga niezrozumiec jednak po kilku zdaniach wyzej mam nadzieje ze jest juz wszystko jasne :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

roztrząsałem, jaką przyczepę mogę ciągnąć
Dzięki Gregorek za cennik. Co do przyczep to właśnie jak zwylke w PL pełno niedomówień i wolnych interpretacji. Technicznie żecz bioręc jak jedziesz np. Land Roverem Discovery 3 (na którego wystarczy prawko kat. B) ale ciągniesz nim przyczepę z pełnym obciążeniem to powinieneś miec prawko kat. przynajmniej C1E. No co zrobić - pozostaje wierzyć że gliniaże są albo pobłażliwi albo matołowaci a inspekcja drogowa nie będzie upierdliwa.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie - szyfrem gadają i "na priv Ci wyjaśnie" to coś jak byś w towarzystwie na ucho komuś coś mówił - nie ładnie

Tomaszku nie szyfrem ani nie na ucho

Nie zamierzam nikomu robic reklamy tym bardziej ze na targach oni byli dosc nachalni

Pani stala w alejce i rozdawalas wszystkim kalendarze kieszonkowe

Hmmmm czyzby w inny sposob nie umieli na siebie zwrocic uwagi?

Mysle ze na ich tle portale castingowe wypadly o niebo lepiej i ciekawiej

Jak sie chce to mozna :wink::twisted:

Poza tym nim napisze odp wyskakuja juz kolejne posty - coz za ozywienie w temacie :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pani stala w alejce i rozdawalas wszystkim kalendarze kieszonkowe

Hmmmm czyzby w inny sposob nie umieli na siebie zwrocic uwagi?

Właśnie - amatorzy!!! Przeciez nie kalendarze tylko "pani" powinna być roznegliżowana :mrgreen: Że też wszystko trzeba wyjaśniać :roll::cool:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

coz za ozywienie w temacie :lol:

to sobie wyobraź co by było jakby też tam byli :twisted:

temat biłby rekordy :mrgreen:

"pani" powinna być roznegliżowana

oj mogłoby jej być zimno - poza tym brzydka była :twisted::lol:

Ciekaw jestem, co tam uknuliście ;)

już niedługo powinno być wszystko wiadomo, wszystko w gestii Tomika :)

Też jestem zdania, że możnaby częściej niż raz, czy dwa w roku.

oj tak, mam nadzieję, że ktoś się do Wrocka też wybiera :mrgreen:

Swoją drogą to sie w końcu musimy Gregorku spiknąć, na wiosnę może ;)

ale nie odbiegajmy od tematu :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



Dodaj link lub baner - >


Polecamy

TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich
Dragon
https://www.iparts.pl/
Pomocnik wędkarza
przewodnicywedkarscy.pl
Blog Zwędkowani
TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich

Pontony - TOKAREX - super oferta pontonów firm BUSH, Fiord, YRT i HONDA

Akumulatory żelowe i AGM; Zamów online! do łodzi, jachtów, silników, echosond itp.
www.akumulatory-zelowe.pl






Dodaj link lub baner - >


Partnerzy

Corona-fishing.pl - sklep wędkarski



Telefony, smartfony, tablety - jaki kupić, jaki wybrać?





  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.