Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

CORMORAN PRO CARP QD 10Pi 5000


adrian73

Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon
  • 2 weeks later...

zły nie jest , przełożenie ma dość dobre , wolny bieg , łożysk dużo :shock: . no to zły nie jest .

ja niedawno kupiłem cormorana ale na spławik . i naraźie się nic nie psuje ale mam go zaledwie 1 miesiąc a łowiłem ryby 20 razy , także nic się nie zepsuje naraźie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...

Nie wiem czy go już kupiłeś ale mam podobny kołowrotek jeśli nie ten sam "pro carp 10Pi 5000".Lowie nim juz 2 rok w sumie na nim zaczynałem przypominać sobie wędkarstwo z lat dziecięcych wiec trochę mu sie dostalo. Kołowrotek po 2 latach pracy ma pewne luzy(szpula rusza sie w pionie o jakieś 5mm ale to raczej naturalny wynik użytkowania) brakuje mi w nim zabezpieczenia przed wchodzeniem żyłki pod szpule co czasami sie zdarza i bardzo denerwuje, i to tyle reszta to same plusy,przekładnia ślimakowa robi swoje spokojnie wyholujesz nim kilka kilo zielska,chodzi cicho bez zgrzytów, wolny bieg tez bez zarzutu jedyne co mnie dziwi to wielkość w porównaniu z innymi kołowrotkami karpiowymi/gruntowymi, jest dosyć mały.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 months later...

mam na oku kołowrotek Cormoran Sinus BR 35-5Ai baitrunner za około 60-70 złotych. urzywany ale w bardzo dobrym stanie. czy warto? i czy w razie potrzeby mogę go urzywać jako kołowrotka do metody spławikowej na większe karpie (takie powiedzmy powyżej 5kg) ?

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

a mógł by mi ktos wytłumaczyć jak w tym kołowrotku działa ten wolny bieg bo nie widze w nim żadnego przełącznika do wolnego biegu np takiego jak ma ABU GARCIA będe naprawde wdzięczny za wyjasnienie tego systemu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 months later...

Sprawdzalem ten kolowrotek na sucho w sklepie i spodobal mi sie. Zastanawia mnie jednak jak dziala ten system QD w akcji? Wiem juz jak sie wlacza wolny bieg, ale czy ma on regulacje sily? Nie potrzebuje mega duzego kolowrotka i szukam czegos w tej klasie. Prosze o informacje :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.