Skocz do zawartości
tokarex pontony

GPFH - Grand Prix Forum Haczyk.pl


adi1122spid

Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 490
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Jestem przeciwny kryterium 3 miesiące, 100 postów. W ostatnich tygodniach przekonałem się, że mamy bardzo wielu użytkowników, którzy mają po 1-10 lub nawet żadnego posta. I choć właśnie nie widać w związku z tym ich aktywności w pisaniu postów są sprawy i tematy w których wykazali się tak dużą aktywnością, że uważam ich za bardzo aktywnych użytkowników. I nie wyobrażam sobie teraz robić tak dużych podziałów. Stąd moja propozycja to tylko min. 1 miesiąc na forum.

Ponadto w związku ze sprawami zawodowymi i osobistymi szukam osoby, osób które zajmą się tematem i go obecnie rozpoczną. Proszę zainteresowanych o info na PW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moja propozycja to tylko min. 1 miesiąc na forum.
hmyy.

Kryteria "społeczności haczyka" spadają.

Nie za bardzo rozumiem jak można sie czuć aktywnym forumowiczem nic na nim nie pisząc a co za tym idzie nikt takiego osobnika nie zna.

Pomysł przedmówców z 3 miesiącami od rejestracji i 100 postów wydawał mi sie adekwatny do miana "łowcy rekordowej ryby haczyka".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podzielam zdanie keri, -ego w zakresie czasu na forum, tym bardziej, że nie zauważyłem - by ktoś z osób nie kwalifikujących się do wstawiania zdjęć do konkursu wyrażał wątpliwości czy wnioski o zmianę kryteriów... co do liczby postów jak pisałem mam ciut większe wątpliwości niż Lesio, tomek1, czykeri, ale uważam że powinna być ustawiona granica i wcale nie symboliczna....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kategoria gotowa:

http://haczyk.pl/forum/viewforum.php?f=126

Tematy na rekordowe ryby również.

Regulamin wkleiłem ten który napisałem na podstawie Lesia uwag.

Potrzebuje tylko "listy" wymiarów dla poszczególnych ryb.

I możemy nawet dziś wieczorem oficjalnie zacząć.

A jak będzie czegoś "brakowało" lub coś trzeba będzie zmienić, np: w regulaminie zrobimy to już po pierwszych zgłoszeniach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To daj sobie spokój bo w najpierw w konfiguracji pisania tematów na forum trzeba by było dodać odpowiednie znaczniki "html" , żeby później zadziałało.

Proponuję po prostu listę:

Amur - ... cm

Boleń - ... cm

Itd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- amur - ?

- belona - ?

- boleń - 50 cm

- brzana - 50 cm

- certa - 40 cm

- dorsz - 50cm

- głowacica - 80 cm

- jaź - 35 cm

- jelec - 25 cm

- karaś/karaś srebrz. - 25

- karp - 40 cm

- kleń - 35 cm

- leszcz – 35cm

- lin - 35 cm

- lipień - 40 cm

- łosoś - 45 cm

- miętus – 35cm

- okoń – 30cm

- płoć – 25cm

- pstrąg potokowy – 40cm

- sandacz - 55 cm

- sieja - 45 cm

- sum - 80 cm

- szczupak 55 cm

- świnka - 35 cm

- tołpyga - ?

- troć - 45 cm

- troć jeziorowa - 60 cm

- węgorz - 50 cm

- wzdręga 25 cm

Kilka rubryk jest jeszcze wolnych, nie łowię tych ryb i nie wiem, jakie dać im normy startowe. Śledzia sobie raczej darujemy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- amur - ?

- belona - ?

- boleń - 50 cm

- brzana - 50 cm

- certa - 40 cm

- dorsz - 50cm

- głowacica - 80 cm

- jaź - 35 cm

- jelec - 25 cm

- karaś/karaś srebrz. - 25

- karp - 40 cm

- kleń - 35 cm

- leszcz – 35cm

- lin - 35 cm

- lipień - 40 cm

- łosoś - 45 cm

- miętus – 35cm

- okoń – 30cm

- płoć – 25cm

- pstrąg potokowy – 40cm

- sandacz - 55 cm

- sieja - 45 cm

- sum - 80 cm

- szczupak 55 cm

- świnka - 35 cm

- tołpyga - ?

- troć - 45 cm

- troć jeziorowa - 60 cm

- węgorz - 50 cm

- wzdręga 25 cm

Kilka rubryk jest jeszcze wolnych, nie łowię tych ryb i nie wiem, jakie dać im normy startowe. Śledzia sobie raczej darujemy.

Belonę też sobie póki co darujemy

Amura damy 70, Tołpygę 75 i zaczynamy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaraz zaraz no miała by przecież lista 10 kolejnych rekordów a nie 3.

Przecież tak by było więcej zabawy i fun'u i wg mnie było by o wiele ciekawsze.

Na razie nie ma nawet po jednym. Pisałem kilka postów wcześniej, że startujemy i zobaczymy jak będzie rywalizacja wyglądać oraz, że ewentualnie będziemy wprowadzać zmiany.

Można zgłaszać swoje rekordowe połowy!

Ps. Nie widzę problemu aby zrobić też kategorie dla ryb typu rekin itp. łowionych także przez naszych użytkowników. Potrzebuję jedynie określenia przez was jakiś kryteriów miarowych i gatunkowych tych ryb.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość DareczeK
nie przesadzaj 60 cm szczupak to jeszcze pistolet, to że coraz trudniej takiego u nas złowić, nie znaczy że jest to okaz :roll:

Czytaj ze zrozumieniem , nie napisałem , że szczupak "60" to "okaz".

Być może szczupaki w twojej okolicy są wygłodniałe :razz: , dlatego wyglądają jak pistolety :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Być może szczupaki w twojej okolicy są wygłodniałe , dlatego wyglądają jak pistolety
ja nie mówię że u mnie są wygłodniałe, tylko że 60 cm szczupak jest małą rybą.
Czytaj ze zrozumieniem , nie napisałem , że szczupak "60" to "okaz".
A to jest konkurs/niekonkurs na największą rybę haczyk.pl czy "jak dziś było na rybach"??? Chyba chodzi nam właśnie o okazy :???:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, można dywagować bardzo długo, którym gatunkom jaką dać normę startową.

Ideą tego nowego projektu było, aby wzięło w nim udział sporo osób, więc zgłosiłem ogólną propozycję, aby zaczynać od wymiaru ochronnego + 10cm, dlatego tak to obecnie wszystko wygląda.

Wiem, że proporcje leszcza i karpia nie są najlepsze. Z rapru wynika, że karp ma wymiar 30 cm (nie dotyczy rzek) + 10cm i mamy 40cm. Leszcz nie ma żadnego wymiaru, ale z tego co pamiętam (tak mi się wydaje), kiedyś miał 25cm + 10cm = 35cm. Stąd to się wzięło.

Okoń zgodnie z rapr też nie ma wymiaru, ale u mnie w okręgu lokalnie ustalono go na 18 cm (po zaokrągleniu - 20cm) + 10 = 30cm.

Wszelkie sugestie, co do podniesienia poszczególnym gatunkom norm minimalnych na pewno rozpatrzy tomik, ja na to nie mam wpływu.

Postulat, aby podnieść co nieco wymiary tym gatunkom, które osiągają duże rozmiary - np. karpiowi, szczupakowi, czy sandaczowi, generalnie wydaje się być słuszny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



Dodaj link lub baner - >


Polecamy

TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich
Dragon
https://www.iparts.pl/
Pomocnik wędkarza
przewodnicywedkarscy.pl
Blog Zwędkowani
TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich

Pontony - TOKAREX - super oferta pontonów firm BUSH, Fiord, YRT i HONDA

Akumulatory żelowe i AGM; Zamów online! do łodzi, jachtów, silników, echosond itp.
www.akumulatory-zelowe.pl






Dodaj link lub baner - >


Partnerzy

Corona-fishing.pl - sklep wędkarski



Telefony, smartfony, tablety - jaki kupić, jaki wybrać?





  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.