Skocz do zawartości
tokarex pontony

GPFH - Grand Prix Forum Haczyk.pl


adi1122spid

Rekomendowane odpowiedzi

Pomyślałem, że trochę sobie "urozmaicimy" Grand Prix haczyk.pl w 2010 roku. :wink:

A dzięki firmie MIKADO, która będzie głównym patronem konkursu i ufundowała sporo wartościowego sprzętu wędkarskiego, rywalizacja będzie jeszcze bardziej ciekawsza i atrakcyjna dla startujących. :cool:

Oto moja propozycja:

Edycja 2010 zostanie podzielona na 3 tury:

Tura I - od 1 stycznia do 30 kwietnia

Tura II - od 1 maja do 31 sierpnia

Tura III - od 1 września do 31 grudnia

W każdej turze miejsca od 1 do 5 będą nagrodzone zestawami składającymi się z: haczyków, żyłek, przynęt miękkich i twisterów firmy MIKADO. (Oczywiście im wyższe miejsce tym większy zestaw)

Ponadto każde miejsce w danej turze zostanie punktowane tzw. "małymi punktami", czyli:

1 miejsce = 1 pkt.

2 miejsce = 2 pkt.

3 miejsce = 3 pkt.

itd...

A osoby, które uzyskają w całej edycji GP haczyk.pl najmniejszą sumę tzw. "małych punktów" i w podsumowaniu całej edycji zajmą miejsca od pierwszego do trzeciego otrzymają wartościowe wędki spinningowe firmy Mikado . :cool:

Tak więc o wartościowe nagrody będzie także można powalczyć i je uzyskać już w trakcie trwania edycji i w każdej turze.

Co myślicie o takiej formie GP haczyk.pl 2010 ?

Ps.

Nie widzę też problemu aby dodatkowo jeszcze bardziej "urozmaicić" rywalizację i ustanowić także nagrody za szczególnie rekordowe zgłoszenia, które mam nadzieje podczas trwania Grand Prix haczyk.pl 2010 zostaną zaprezentowane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 490
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Myślę, że pod tym względem przyjmiemy jakieś standardowe zasady panujące w tego typu rywalizacjach, np:

jeżeli użytkownik wystartuje np: tylko w dwóch turach, do punktów w nich zdobytych dodana zostanie liczba punktów równa liczbie użytkowników biorących udział w turze w której nie startował +1 punkt.

czyli np: w drugiej zajął 2-gie miejsce, czyli zdobył (2 małe punkty) w trzeciej turze 3-cie miejsce, czyli zdobył (3 małe punkty) a za pierwszą turę w której nie stratował a w której brało udział, np: 14 - stu użytkowników, otrzyma 15 małych punktów. Czyli razem jego wynik to: 20 małych punktów.

Można też przyjąć, że jeżeli ktoś będzie startował we wszystkich trzech turach do ostatecznego wyniku będą brane pod uwagę tylko dwa najlepsze wyniki osiągnięte z tych trzech tur.

W sytuacji równej liczby małych punktów, będzie decydować lepszy wynik uzyskany z przeliczników wagowych.

W każdym razie trzeba to będzie tak ustalić aby jednak ilość startów w we wszystkich lub min. dwóch turach miała znaczenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Witam.

Jestem nowy na forum i chcę wziąć udział w konkursie grand prix. Wyczytałem, że żeby to zrobić musze najpierw zamieścić moje zdj w konkursie rekordowych ryb i poprosić admina na pw, żeby uwzglednil moje zgłoszenie w grand prix. I tak mam postepować podczas zgłaszania każdej kolejnej ryby. Dobrze zrozumiałem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co myślicie o takiej formie GP haczyk.pl 2010 ?
a jak to się ma do tego "wagowego" punktowania w GP ? bo w tej chwili(przynajmniej jak dla mnie) niezbyt jasno to wygląda. proszę o jakieś rozwinięcie i przykłady.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 months later...

Sprężę się i za jakiś czas wam nagrody powysyłam. Niemniej adres na które mam je wysłać możecie powysyłać mi na PW już teraz.

O ewentualnej kontynuacji GP haczyk.pl w sezonie 2011 poinformuje w najbliższych dniach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...

Grand Prix haczyk.pl w 2011 roku czas zacząć :cool:

Firma MIKADO - Patron konkursu ponownie ufundowała wartościowy sprzęt wędkarski.

Edycja 2011 tak jak w ubiegłym roku zostanie podzielona na 3 tury:

Tura I - od 1 stycznia do 30 kwietnia

Tura II - od 1 maja do 31 sierpnia

Tura III - od 1 września do 31 grudnia

Nagrody:

W tej edycji w każdej turze będą nagradzane miejsca od 1 do 3.

Wśród nagród: plecionki wędkarskie, żyłki, błystki wahadłowe i przynęty Fishunter ( im wyższe miejsce tym cenniejszy i różnorodny zestaw)

Każde miejsce w danej turze zostanie punktowane tzw. "małymi punktami", czyli:

1 miejsce = 1 pkt.

2 miejsce = 2 pkt.

3 miejsce = 3 pkt.

itd...

Natomiast osoby, które uzyskają w całej edycji GP haczyk.pl najmniejszą sumę tzw. "małych punktów" i w podsumowaniu całej edycji zajmą miejsca od pierwszego do trzeciego otrzymają wartościowe wędki firmy Mikado . :cool:

Ponado w tym roku jako, że nagrodami głównymi będą różne rodzaje wędzis a dodatkowo łącznie będzie ich 4, czyli :

Wędka Mikado UV 700 POLE

Wędka Mikado UV 800 POLE

Wędka Mikado UV 300 HEAVY HH ROYAL EDITION SPIN

Wedka Mikado UV 800 BOLOGNESE

Osoby które zajmą miejsca od 1-3 w całej edycji GP haczyk.pl - wg.kolejności - będą mogły wybrać sobie wędkę z powyższych i pozostałych w danym momencie i według własnych preferencji.

Wędka która zostanie będzie nagrodą za największe (wg pkt ) zgłoszenie do GP haczyk.pl 2011

Uwaga!

Przyjmujemy zgłoszenia ryb łowionych aktualnie, czyli zgłoszenie powinno być dodane najpóźniej po 30 dniach od dnia połowu ale w związku z tym, że oficjalnie GP haczyk.pl rozpoczynamy teraz do końca lutego można zgłaszać ryby złowione na początku stycznia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli można wtrącić :wink: To mamy punktowane rybki: boleń od 60 cm, szczupak od 70 cm i sandacz od 70 cm.

Moim zdaniem powinno być: boleń od 65 cm, szczupak od 75 cm i sandacz od 65 cm.

Zgadzam się i popieram w 100%

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też popieram.. sandacz ma zbyt wygórowaną "barierkę" w porównianiu do bolenia.

Artech dobrze zasugerował wymiar.. 65cm.

No i jak z kwestią karpi itp ze stawów chodowlanych? Trzeba by cos z tym zrobić :roll:

Jeżeli ktoś wystartuje tylko w jednej turze lub w dwóch turach to ile dostaje punktów karnych za pozostałe tury?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ewentualne zmiany w GP wiążą się ze zmianami w RR. Przecież nie będziemy teraz z RR wyrzucać zgłoszeń ryb, które okażą się wg nowych standardów za małe.

Obecnie każda zmiana długości ryb spowoduje tylko bałagan.

Sandacz pon. 70cm, to przecież drobnica :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, ponadto jakby nie było wszystkie przyjęte min. wymiary zgłoszeń i tak są znacznie większe od tych z RAPR

Co do ryb ze stawów chodowlanych to bardzo chętnie bym to wyeliminował ale obawiam się, że jak ktoś zechce to i tak napisze, że złowił na wodzie ogólnodostępnej i tego nie zweryfikujemy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



Dodaj link lub baner - >


Polecamy

TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich
Dragon
https://www.iparts.pl/
Pomocnik wędkarza
przewodnicywedkarscy.pl
Blog Zwędkowani
TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich

Pontony - TOKAREX - super oferta pontonów firm BUSH, Fiord, YRT i HONDA

Akumulatory żelowe i AGM; Zamów online! do łodzi, jachtów, silników, echosond itp.
www.akumulatory-zelowe.pl






Dodaj link lub baner - >


Partnerzy

Corona-fishing.pl - sklep wędkarski



Telefony, smartfony, tablety - jaki kupić, jaki wybrać?





  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.