Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

GPFH - Grand Prix Forum Haczyk.pl


adi1122spid

Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 490
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Utworzyłem temat do bieżących komentarzy i opinii na tema dodawanych zgłoszeń rekordowych ryb haczyk.pl . Również do wyrażania ewentualnych gratulacji lub wątpliwości.

http://haczyk.pl/forum/viewtopic.php?p=93975#93975

Napisałem tam to -

Chciałbym wiedzieć jak obliczyłeś długość bolenia,klenia,okonia i leszcza?

I jak już widzę ten napis - oczekuje na akceptacje to mam dość.

Jaka akceptacje,kogo?

Musi przejść przez cenzurę czy co?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość DareczeK
I jak już widzę ten napis - oczekuje na akceptacje to mam dość.

Jaka akceptacje,kogo?

Musi przejść przez cenzurę czy co?

Popieram.

A co do klenia zgłoszonego przez dawm84 , to chyba nie może zostać dopuszczony bo został złowiony miesiąc temu. Dobrze pisze ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym wiedzieć jak obliczyłeś długość bolenia,klenia,okonia i leszcza

Na tym forum ludzie mają pełne zaufanie do siebie. Więc jeżeli ktoś chce sobie zawyżyć wynik-proszę bardzo, ale trzeba sobie odpowiedzieć na pytanie: co na to Twoje sumienie :neutral: . Pozatym ma to być zabawa, a nie ciągłe męczenie ryby żeby się nie rzucała przy miarce, itp, chodzi nam przeciez o jaknajszybsze zwrócenie rybie wolności, bez zbędnych ceregieli :???:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i wrzućcie na luz

Prrrrr szalona :lol:

skończy się tak, że cały konkurs był fajny, dopóki nie można było go komentować

będzie tak jak piszesz, i ludzie nie chcąc się "narażać" na obgaduszki nie będą wstawiali zdjęć.. no cóż... są ludzie i ludziska, na tych drugich nic nie poradzimy :mad:

Dlatego proszę o wyrozumiałość do kolegów, jak i Bolka, którzy mają wątpliwości-każdy je może mieć i od tego jest forum, żeby o tych wątpliwościach pisac!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

marewel, jeżeli zaczynamy być upierdliwi to:

W tym jedno zdjęcie na którym musi być uwieczniona obok ryby miarka, pudełko od zapałek, kołowrotek, kawałek wędziska,

Jeżeli lowie tyczką to nawet jeśli położe jeden skład to nikomu to nic nie powie... :???:

faktycznie teraz zacznie się partyzantka... Jeżeli admin lub moderatorzy uważają ze np moich ryb nie idzie zidentyfikować-proszę o usunięcie.

Tak jak napisałem kilka postów wyżej: ja traktuje ludzi na haczyku poważnie i licze na to samo od innych. Jeżeli ktoś buduje swoją postać na haczyku na kłamstwie, fikcji, oszustwie-proszę bardzo! Ale pamięctajcie tylko, że ryba najszyciej rośnie od złowienia do zważenia! :???: I powiem króciutko jeszcze: ja nie uznaje zdjęć z jakimiś "przedmiotami" na zdjęciu. Po prostu nie lubie na zdjęciach niepotrzebnych smieci. Jestem ja i ryba- i to jest wystarczające i dla mnie właśnie takie zdjęcia są najładniejszą, najcenniejszą pamiątką i najlepiej świadczą o wędkarzu.

Jeżeli faktycznie zdjęcia które zamieszczam nie są odpowiednie: ja odpadam z zabawy po prostu.

z tym luzem to nie do Ciebie hexman :P

Jak powiedziałeś o luzie to przypomniał mi sie właśnie ten tekst z jakiegoś kabaretu :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I powiem króciutko jeszcze: ja nie uznaje zdjęć z jakimiś "przedmiotami" na zdjęciu. Po prostu nie lubie na zdjęciach niepotrzebnych smieci

Jakies dziwne problemy masz,zrób sobie 10 zdjec w tym jedno co spelnia zasady konkursu,po czym zaraz je wykasuj a reszte bez niepotrzebnych śmieci sobie zachowaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie, spokojnie :cool:

Przypominam to nie konkurs tylko kategoria na forum i co najwyżej zabawa medialna z elementami rywalizacji.

Dwa było napisane, że zaczynamy rywalizację aby nie przedłużać dyskusji i zobaczymy jak po pierwszych zgłoszeniach wszystko będzie wyglądać, więc jeszcze pewne poprawki zapewne będą.

Oceniamy te zgłoszenia bez miarek i przedmiotów subiektywnie i przynajmniej póki co bazujemy i ufamy zgłaszającemu.

Co do akceptacji postów w temacie dotyczącym bieżącej dyskusji na temat rekordów to przesunę temat do innej kategorii bo zapomniałem, że zgłoszenia rekordów same w sobie są "do akceptacji" chociażby dlatego, żeby nie przeplatać ich komentarzami i że cała kategoria tak jest ustalona.

I tyle. Pozdrawiam ze zlotu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i juz kłotnie ten konkurs ma się opierać na zaufaniu, każda zgłoszona ryba nie budzi według mnie wątpliwosci co do rozmiaru, więc o co chodzi, tez nie jestem za tym ze musi byc miarka panowie trzeba sobie ufać!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lesio, wiem że jako architekt tego pomysłu chciał byś żeby było git. Ja też bym chciał... Swoją drogą pamiętam doskonale ten błysk w oczach. (O stalowym spojżeniu - czy jakoś tak to było) Doskonale obydwaj wiemy że możliwości kontestowania zdjęć jest aż nadto wiele, powodów powszechnie znanych - dużo, grunt podatny a medium nośne ;) Myślę również że w sukces

bazujemy i ufamy zgłaszającemu
również obydwaj nie wierzymy a wtedy patrz punkt 1 o kontestowaniu. W najlepszym razie skończy się na konkursie piękności.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No no ...tydzień weselowałem u kuzyna.. ale widzę @Tomik że temat się rozwinął od strony technicznej :razz: Świetny pomysł z tym "ogłoszeniem" - i nie chodzi mi o to że też tam jestem :wink:

Ogólnie powiedziawszy trzeba by jakimś sposobem wyeliminowac kłótnie bo nie sprzyjają one Tematowi.

Lesio, wiem że jako architekt tego pomysłu chciał byś żeby było git. Ja też bym chciał...

jest git :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam prośbę, żeby każdy biorący udział w 'rekordowych rybach haczyk.pl' rybki zapoznał się z właściwym regulaminem, gdyż notoryczna staje się praktyka pisania zgłoszeń tylko do jednego tematu - bieżących lub aktualnych rekordów (prawdopodobnie na chybił trafił), choć w chwili obecnej trzeba to samo napisać w każdym z tych tematów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



Dodaj link lub baner - >


Polecamy

TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich
Dragon
https://www.iparts.pl/
Pomocnik wędkarza
przewodnicywedkarscy.pl
Blog Zwędkowani
TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich

Pontony - TOKAREX - super oferta pontonów firm BUSH, Fiord, YRT i HONDA

Akumulatory żelowe i AGM; Zamów online! do łodzi, jachtów, silników, echosond itp.
www.akumulatory-zelowe.pl






Dodaj link lub baner - >


Partnerzy

Corona-fishing.pl - sklep wędkarski



Telefony, smartfony, tablety - jaki kupić, jaki wybrać?





  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.