Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

GPFH - Grand Prix Forum Haczyk.pl


adi1122spid

Rekomendowane odpowiedzi

Zgłosiłem 3 pstrągi, żaden nie przyjęty, widze wiele zdjęć bez łowcy nawet samego Lesia, ale nic nie trzeba mi się w to bawić. Nie mam ochoty tracić czas jak i tak zdjęcia są nie przyjmowane.

Prosze bardzo:

http://haczyk.pl/forum/viewtopic.php?t=6477

Większość bez łowcy a przyjmowane. Widze że liczy się "widzi misie" moderatora.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 490
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

ale jaja... Jako, że GP oficjalnie ruszyło 16.02 to fajnie jakby ewentualne zaległości można było uregulować do 16.03. BTW Tomik wspominał chyba gdzieś coś o tym, że ryby złowione w styczniu będzie można dorzucić w późniejszym terminie (jako, że GP wtedy jeszcze nie ruszyło). Panie Lesio, przyjmij Pan te zgłoszenia :razz: niech coś się dzieje na forum :) obecna sytuacja niech będzie przestrogą dla nas, aby w przyszłości pamiętać o wszystkich danych w zgłoszeniu itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż, moje zgłoszenie odrzucono ze względu na przekroczony czas (30 dni). Uważam tak samo jak pepe, że 30 dni na wcześniejsze połowy powinno być liczone od dnia ogłoszenia zabawy, inaczej to jednak trochę nie fair. Poza tym to wręcz nielogiczne, bo idąc tym tokiem myślenia nie byłoby w ogóle możliwości zgłoszenia ryby złowionej np. 2 stycznia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każde zgłoszenie ryby odbywa się w ramach 'Rekordowych ryb' , dopiero w dalszej kolejności można brać udział w Grand Prix - zależnie to od decyzji łowcy lub przekroczenia 30-dniowego terminu.

Od początku roku nie było przeszkód, aby wysyłać zgłoszenia do 'Rekordowych ryb', dlatego wszystkie powyższe argumenty uważam za chybione. Z mojej strony ten temat jest zamknięty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogłaszając 16 lutego start kolejnej edycji napisałem:

"Przyjmujemy zgłoszenia ryb łowionych aktualnie, czyli zgłoszenie powinno być dodane najpóźniej po 30 dniach od dnia połowu ale w związku z tym, że oficjalnie GP haczyk.pl rozpoczynamy teraz do końca lutego można zgłaszać ryby złowione na początku stycznia."

Stąd jeżeli było takie zgłoszenie z początku stycznia dodane do końca lutego przyjmiemy je ponownie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A po ponownym przeanalizowaniu dotychczasowych edycji i zgłoszonych zdjęć oraz kryterii ich dotyczących, zastrzeżeń, uwag i opinii zamiast:

Oraz max. dwa wyraźne zdjęcia wędkarza i ryby, dzięki któremu dany okaz będzie można zidentyfikować i ocenić.

W tym jedno zdjęcie na którym musi być uwieczniona obok ryby miarka, pudełko od zapałek, kołowrotek, kawałek wędziska, lub inny przedmiot powszechnego użytku.

Proponuję po prostu:

Oraz max. 2 wyraźne zdjęcia ryby. Np: zdjęcie przedstawiające wędkarza i rybę lub zdjęcie z uwiecznioną obok ryby miarką, kołowrotkiem, częścią wędziska lub innym przedmiotem powszechnego użytku ale takie aby dany okaz można było zidentyfikować i ocenić.

I skoncentrujmy się na rybie. Bo na dobrą sprawę tak jak nie wyeliminujemy i nie upilnujemy zgłoszeń z łowisk komercyjnych i ich zastrzeganie nic nie pomoże. Tak w 100 % przy takiej wirtualnej rywalizacji nigdy nie będzie gwarancji, że nawet jak na zdjęciu będzie wędkarz z rybą i nawet jak sobie przykleji kartę wędkarską na czole, że rzeczywiście akurat on ją złowił.

Tak, więc musimy mieć nadal do siebie wzajemnie pewne zaufanie. Dwie edycje myśle, że były udane i niech tak dalej się dzieje. Nie komplikujmy, nie utrudniajmy sobie rywalizacji a ewentualne oszustwa i tak same wyjdą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tomik, naprawde już nie wiem czy wstawiać te zdjęcia czy nie, według ciebie

zdjęcie przedstawiające wędkarza i rybę lub zdjęcie z uwiecznioną obok ryby miarką, kołowrotkiem, częścią wędziska lub innym przedmiotem powszechnego użytku ale takie aby dany okaz można było zidentyfikować i ocenić.

a wejdzie Lesio wyrzuci zgłoszenia i koniec zabawy :lol:

Uzgodnijcie między sobą konkretnie jak to ma wyglądać, bo szkoda wstawiać jak z 6 czy 5 zgłoszeń ostaje się jedno

Koniec gadania jade na pstrągi :twisted::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie, tym razem wszyscy ustalimy najpier wszczegóły a jak będzie trzeba podliczymy jeszcze raz poprzednie zgłoszenia

Póki co interesuje mnie co myślicie na temat mojej propozycji:

Oraz max. 2 wyraźne zdjęcia ryby. Np: zdjęcie przedstawiające wędkarza i rybę lub zdjęcie z uwiecznioną obok ryby miarką, kołowrotkiem, częścią wędziska lub innym przedmiotem powszechnego użytku ale takie aby dany okaz można było zidentyfikować i ocenić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie pasuje całkowicie to rozwiązanie.

Bo wiadomo spinningiści czy łowiący na muche nie dadzą sobie rady w większości zrobić zdjęcia samemu, jak ja pomyśle że dzisiejszej sześdziesionie miałbym kazać czekać a później ładnie pozować do foty to płakać mi się chce ze śmiechu :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oraz max. 2 wyraźne zdjęcia ryby. Np: zdjęcie przedstawiające wędkarza i rybę lub zdjęcie z uwiecznioną obok ryby miarką, kołowrotkiem, częścią wędziska lub innym przedmiotem powszechnego użytku ale takie aby dany okaz można było zidentyfikować i ocenić.

wg mnie jest to rozsądne rozwiązanie..

Popracowałbym jeszcze o nad treścią regulaminu..

1. Przyjmujemy zgłoszenia ryb łowionych aktualnie, czyli zgłoszenie powinno być dodane najpóźniej po 30 dniach od dnia połowu.

2. Zgłoszenie powinno zawierać dane:

Powywalałbym słowo "powinno", gdyż ono daje wrażenie charakteru "jest zalecane ale nie obowiązkowe"

..i zamieniłbym np. na taką formę:

"1. Przyjmujemy zgłoszenia ryb łowionych aktualnie - jest wymagane, aby zgłoszenie zostało dodane wciągu 30 dni od daty połowu.

2.Przyjmujemy jedynie kompletne zgłoszenia zawierające:

-...

-...

-... "

.. co nie pozostawiało by uczestnikom żadnych wątpliwości i niejasności.

To takie 3 grosze ode mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powywalałbym słowo "powinno", gdyż ono daje wrażenie charakteru "jest zalecane ale nie obowiązkowe"

..i zamieniłbym np. na taką formę:

"1. Przyjmujemy zgłoszenia ryb łowionych aktualnie - jest wymagane, aby zgłoszenie zostało dodane wciągu 30 dni od daty połowu.

2.Przyjmujemy jedynie kompletne zgłoszenia zawierające:

-...

-...

-... "

.. co nie pozostawiało by uczestnikom żadnych wątpliwości i niejasności.

Dobra propozycja, lepiej to brzmi, tak zapiszę to w regulaminie jak proponujesz.

Czy ktoś ma, jeszcze jakieś uwagi co do zapisu dotyczącego dodawanych zdjęć?:

"Oraz max. 2 wyraźne zdjęcia ryby. Np: zdjęcie przedstawiające wędkarza i rybę lub zdjęcie z uwiecznioną obok ryby miarką, kołowrotkiem, częścią wędziska lub innym przedmiotem powszechnego użytku ale takie aby dany okaz można było zidentyfikować i ocenić."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Regulamin już zaktualizowałem oraz tym razem wysłałem informację o tym do Lesia bo to też przez to, że ostatnio zapomniałem tego zrobić było zamieszanie, za co przepraszam.

I jako, że wprowadzamy te zmiany teraz.

Pkt 1 - czyli: Przyjmujemy zgłoszenia ryb łowionych aktualnie - jest wymagane, aby zgłoszenie zostało dodane w ciągu 30 dni od daty połowu - zacznie obowiązywać od 1 kwietnia a do końca marca wszyscy zainteresowani GP haczyk.pl - mogą dodać zgłoszenia ryb złowionych od 1 stycznia i takie jeszcze zaakceptujemy.

I od teraz obowiązuje:

2. Przyjmujemy jedynie kompletne zgłoszenia zawierające:

- Gatunek ryby:

- Długość w cm

- Data połowu:(dzień, miesiąc, rok)

- Godzina połowu: (wg. 24 godzin)

- Łowisko (ewentualnie szczegóły typu: dokładne miejsce połowu, rodzaj łowiska, nazwa łowiska, najbliższa miejscowość):

- Przynęta:

- Bardzo krótki opis połowu - dwa - trzy zdania. (pogoda, czas, własne wrażenia, ewentualna masa w kg, czy ryba została wypuszczona, itp.):

"Oraz max. 2 wyraźne zdjęcia ryby. Np: zdjęcie przedstawiające wędkarza i rybę lub zdjęcie z uwiecznioną obok ryby miarką, kołowrotkiem, częścią wędziska lub innym przedmiotem powszechnego użytku ale takie aby dany okaz można było zidentyfikować i ocenić."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje zgłoszenie jest widoczne, nie zostało skasowane - moje pytanie wyżej było więc tylko czystą formalnością, nie ma przecież sensu wrzucanie takich samych postów jeden pod drugim. Niniejszym proszę zatem o zaliczenie mojego zgłoszenie do Grand Prix 2011

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgłosiłem kropki, nie pamiętam już dokładnych dat więc wpisałem tylko miesiąc.

W aktualnych rekordach ma być tylko 3 zgłoszenia a 3 ryby mają po 49 cm więc dodałem jako 4 nie wiem czy dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na prawdę nie mam czasu ani chęci, aby każdemu z osobna przypominać, iż należy przeczytać regulamin lub go przeczytać, ale ze zrozumieniem.

Jeżeli zgłoszenie nie spełnia łącznie kilku prostych i jasno wskazanych warunków, to wylatuje i żadne płacze w tym temacie nie pomogą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Regulamin już zaktualizowałem oraz tym razem wysłałem informację o tym do Lesia bo to też przez to, że ostatnio zapomniałem tego zrobić było zamieszanie, za co przepraszam.

I jako, że wprowadzamy te zmiany teraz.

Pkt 1 - czyli: Przyjmujemy zgłoszenia ryb łowionych aktualnie - jest wymagane, aby zgłoszenie zostało dodane w ciągu 30 dni od daty połowu - zacznie obowiązywać od 1 kwietnia a do końca marca wszyscy zainteresowani GP haczyk.pl - mogą dodać zgłoszenia ryb złowionych od 1 stycznia i takie jeszcze zaakceptujemy.

I od teraz obowiązuje:

2. Przyjmujemy jedynie kompletne zgłoszenia zawierające:

- Gatunek ryby:

- Długość w cm

- Data połowu:(dzień, miesiąc, rok)

- Godzina połowu: (wg. 24 godzin)

- Łowisko (ewentualnie szczegóły typu: dokładne miejsce połowu, rodzaj łowiska, nazwa łowiska, najbliższa miejscowość):

- Przynęta:

- Bardzo krótki opis połowu - dwa - trzy zdania. (pogoda, czas, własne wrażenia, ewentualna masa w kg, czy ryba została wypuszczona, itp.):

"Oraz max. 2 wyraźne zdjęcia ryby. Np: zdjęcie przedstawiające wędkarza i rybę lub zdjęcie z uwiecznioną obok ryby miarką, kołowrotkiem, częścią wędziska lub innym przedmiotem powszechnego użytku ale takie aby dany okaz można było zidentyfikować i ocenić."

Pasowały pod ten regulamin, ale spoko ty nie mam czasu wytłumaczyć swoich widzi mi się i ja nie mam czasu wstawiać 10 razy te same zgłoszenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



Dodaj link lub baner - >


Polecamy

TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich
Dragon
https://www.iparts.pl/
Pomocnik wędkarza
przewodnicywedkarscy.pl
Blog Zwędkowani
TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich

Pontony - TOKAREX - super oferta pontonów firm BUSH, Fiord, YRT i HONDA

Akumulatory żelowe i AGM; Zamów online! do łodzi, jachtów, silników, echosond itp.
www.akumulatory-zelowe.pl






Dodaj link lub baner - >


Partnerzy

Corona-fishing.pl - sklep wędkarski



Telefony, smartfony, tablety - jaki kupić, jaki wybrać?





  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.