Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Samochód na ryby.


miron

Rekomendowane odpowiedzi

Paco, znorszczałeś :mrgreen: Z tego co zauważyłem w Norwegii jest szalona moda na te bagażniki dachowe, czym większy tym lepszy :smile:

hehe no coz czas robi swoje. A tak powaznie to jest autko rodzinne, do tego bagaznik dachowy to doskonale rozwiazanie na wedki. Nie smierdzi w aucie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 315
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Ja polecam Volkswagen Sharan z silnikiem diesla .Mój ojciec ma owego super sie sprawuje rocznik 2007 mamy go od nowości fotele kapitańskie wersja 7 osobowa .Silnik 1.9tdi o mocy 116 koni w zupełności wystarczy na wyprawy na ryby .Miejsca na sprzęt wędkarski pełno aż trudno zapełnić .Polecam !! Wersje starsze Sharana są lepiej udane niż nowsze .Wiem co mówię ponieważ mój szwagier ma takiego z 97 rocznika z przebiegiem 280tys.kilometrów zero jakiegokolwiek dymka z silnika :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak juz gadamy o niskich autach to mam podobnie jak kolega wyżej niestety, żadnego progu nie przejadę, niestety zdjęcia z nowym zderzakiem nie mam. Na dniach trzeba go skrocic bo szlak trafia mnie na trasie.

Tak wyglądał z miesiąc temu:

dsc000453.jpg

dsc000710.jpg

dsc000920.jpg

Jak widać nie mam gdzie wsadzać akcesorii wędkarskich bo bagażnika nie mam :wink: dlatego kupiłem sobie zwyklego Uno za grosze i na rybki śmigam elegancko cały zapakowany i spokojnie wszędzie wjadę :)

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już wszyscy się chwalimy to i ja wrzucę zdjęcie swojego papamobilu :cool: Sorry za jakość ale moja cyfrówka jest upośledzona, delikatnie mówiąc :lol: Zaraz artone napisze że nadal za wysoko, ale usprawiedliwię się że na wiosnę kupuje nowe laczki (bo obecnie mam za wysoki profil) i auto będzie dodatkowe 2cm niższe :cool: Przy aktualnej 60tce wysokość 11,7 a będzie 50tka 9,7.

xxxn.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaraz artone napisze...

Jeden wart drugiego. Nie wiem co wy macie z tą "glebą" :roll: Jeśli chodzi o mnie to szkoda mi samochodu na nasze ulice żeby tak go katować :???:

Ja też wolałbym mieć nawet na wszelki wypadek kilka cm wyżej, choć jeszcze nie zdarzyło mi się w nic pizgnąć miską olejową, mimo że nie oszczędzam swojego Mondeo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Jak już tak o marzeniach to subaru forester albo nissan patrol ver. long :twisted:

volvo V40 którym teraz śmigam niestety pakowne jest ale nie nadaje się w teren, nad Bugiem siedziałem po same progi zakopany :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co wy macie z tą "glebą"

Albo jeździsz na glebie albo jesteś emerytem :mrgreen: żarcik oczywiście,a tak na serio to pewnie dlatego że my jesteśmy młode dupy i mamy zamiłowanie do kombinowania co tu jeszcze z autkiem zrobić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nissan Navara 2,5td - Takie coś przydało by się na Polskie drogi.Siedziałem w takim tylko ze nowszym modelu .Powiem wam że dość duży to on jest ale miejsca to dużo nie ma . Myślimy z tatą nad zmianą na taki model tylko że z mocniejszym silnikiem.Ktoś użytkuje taki model samochodu.? :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to chwilowo autka nie posiadam własnego ale prężnie kolekcjonuje pieniąchy i na początku przyszłego roku planuję zakupić VW T4 w wersji MULTIVAN 2,4 TD SYNCRO ( 4x4 ) :) ... Wydaje mi się że to będzie najlepsze rozwiązanie na wypady wędkarskie !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Navara nie miała być jako dupowóz na rybki tylko miała by służyć na gospodarstwie jako silny samochód to ciągania przyczep coś podrzucić itp.Vw w wersji 2.4 sssie dużo paliwa więc uważaj lepsze Mb Vito 1.9 :wink: Silniki do 500tysiecy wytrzymują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

xD Jedni obniżają a ja w ręcz przeciwnie, muszę w swojego unolota wsadzić sprężyny od 1.4 tubo i podkładki gumowe bo już zeszłej zimy jeszcze bez prawka połamałem zderzak przedni na zaspach i chodniku :???: Ot taki urok unolotów :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Deuuu u mnie ulica od czasów komuny nie widziała odśnieżarki, to już standard - śnieg spadnie, samochody ubiją i jeździsz po ślizgawce całą zimę :???:

A co do Hammzura, przypatryje się GAZ 92 M to chyba właściwa nazwa, a w przyszłości mam zamiar przykleić się do Honkera :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



Dodaj link lub baner - >


Polecamy

TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich
Dragon
https://www.iparts.pl/
Pomocnik wędkarza
przewodnicywedkarscy.pl
Blog Zwędkowani
TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich

Pontony - TOKAREX - super oferta pontonów firm BUSH, Fiord, YRT i HONDA

Akumulatory żelowe i AGM; Zamów online! do łodzi, jachtów, silników, echosond itp.
www.akumulatory-zelowe.pl






Dodaj link lub baner - >


Partnerzy

Corona-fishing.pl - sklep wędkarski



Telefony, smartfony, tablety - jaki kupić, jaki wybrać?





  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.