Skocz do zawartości
tokarex pontony

Pewnie to tez zaraz jakis madry czlowiek usunie!!!


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

żenujące jest co najwyżej pojawienie się sandałka, łapiącego za słówka - wielkiego obrońcy uciśnionych gnębionych przez towarzystwo wzajemniej adoracji haczyk.pl, który zupełnie przypadkiem wyskoczył jak królik z kapelusza, gdy "porażające argumenty" kolegi GrzegorzM nie znalazły poklasku i nie spotkały się z owacją...

Sugerujesz, że kolega sandałek to nic innego jak GrzegorzM po reinkarnacji..? :wink:

Nie sądzę..portrety psychologiczne się nie zgadzają :lol:

Myślę, że jest wielu użytkowników którzy, regularnie czytają to forum, lecz nie mają potrzeby zabierania głosu do momentu aż coś ich nie zaboli.

Sam doświadczyłem kiedyś tego w temacie Lokalizacja Karpi obudziłem jednego śpiocha :mrgreen:, który znów zasnął, snem sprawiedliwego i ..pobożnego po dłuższym braku odpowiedzi z mojej strony.

Wracając jednak do tematu, wcale nie dziwi mnie reakcja kolegi sandałek, na wypowiedzi trini straszącej sądem kolegę GrzegorzM.

Bo nawet jeśli zapożyczył, zaadoptował i wykorzystał pewne rzeczy z haczyk.pl, świadczy to tyle, że jest...inteligentny i wzoruje się na lepszych od siebie..natomiast głupole uczą sie wyłącznie na własnych błędach.

Powielił pewne wzorce by propagować wędkarstwo, a nie po to by sprzedać to na allegro, jako gotowy szablon forum wędkarskiego.

Hmm.. co się zaś tyczy praw autorskich, na początek polecam zacząć od podstaw np. "Konwencja berneńska o ochronie dzieł literackich i artystycznych" itd.., i nie jest to wcale uszczypliwa uwaga wobec trini

Myślę że incydent który dotyczył kolegi GrzegorzM , powinniśmy traktować jako niepotrzebny, i zakończony porażką ...obu stron, jak i wszelkiej maści "neutralnych" rozjemców.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 100
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



Dodaj link lub baner - >


Polecamy

TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich
Dragon
https://www.iparts.pl/
Pomocnik wędkarza
przewodnicywedkarscy.pl
Blog Zwędkowani
TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich

Pontony - TOKAREX - super oferta pontonów firm BUSH, Fiord, YRT i HONDA

Akumulatory żelowe i AGM; Zamów online! do łodzi, jachtów, silników, echosond itp.
www.akumulatory-zelowe.pl






Dodaj link lub baner - >


Partnerzy

Corona-fishing.pl - sklep wędkarski



Telefony, smartfony, tablety - jaki kupić, jaki wybrać?





  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.