Skocz do zawartości
tokarex pontony

Pewnie to tez zaraz jakis madry czlowiek usunie!!!


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

Ehh.... gorzka prawda martin.

A pamiętacie jak niedawno zwróciłem uwagę że już po dwa ostrzeżenia a nie po jednym sypiecie? Widzę że 'nowy' poszedł jeszcze dalej i od ręki 3 sypnął. Naprawdę..... :sad::mad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 100
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
Czytałem kiedyś wpis : Gość założył własny staw w okolicach Konina wszystko ładnie zorganizował ( zakwaterowanie u znajomych itp. ) wkleił swoją stronę wszystko ok, i tak sobie pomyślałem jest nie za daleko to się skoczy ..no ale też musieliście zrobić z tym postem porządek na pewno była to krypto reklama ....

Zastanawiałem się kiedyś nad propozycją; założenia nowego działu "wolnej reklamy"

do którego mógłby "naptać" każdy kto chce coś wędkarzom zaoferować, a post ulegał by kasacji po np. 2 tygodniach. Lecz dałem sobie spokój z tym "rewolucyjnym" pomysłem.

jak ktoś z was pisze pierdoły to jest ok ale jak ktoś coś napisze , a jeszcze jak nowy oooooo to już niedobrze zaśmieca portal
Nie bierz tego do siebie, mi też kiedyś, na starcie zamknęli jeden temat dożywotnio.
Dziękuje za taki portal i forum stworzony on jest chyba tylko dla drobnej garstki ludzi ( moderatorzy i admin) nie mam zamiaru wam przeszkadzać na tym waszym portalu , przepraszam !!
Zapominasz chyba o "opozycji" :mrgreen: walczącej zawsze w słusznej sprawie. Dawno temu gdy tu byłem jeszcze trochę "Świeżak" obserwowałem; wygnanie z raju użytkownika Silder7,...potem zastanawiałem się czy warto tu się logować.

Postrzegałem wtedy tutejszego admina, jako kapryśnego chłopca który ma własne terrarium a użytkownicy są jego kolonią mrówek :wink: oczywiście po jakimś czasie dojrzałem też tych którzy przy każdej okazji próbują wytknąć niekompetencje młodemu terraryście...zarzucając mu (skrótowo) że jest Lamer&Noob i w ogóle nie zna się na hodowli.

Lecz z drugie strony patrząc tomik ma tyle własnych problemów...a jednak mu się chce! to wszytko pchać przez tyle lat i to za friko..Na pewno nie raz dokładał z własnej kasy..Podziwiam go, lecz nie za altruizm ale za determinacje.

żebrzecie o kasę jak dziady 1500złoty ??? co to za portal !!!
Nikt Cię nie nachodzi, nie dostajesz żadnych błagalnych wiadomości na PV, przed wysłaniem kolejnego posta nie pojawia się zdjęcie wychudłego Mańka z pustą miską w ręku... :???: To dobrowolna składka, najpierw zrozum w czym rzecz, i co jest stawką w tej grze, a dopiero później zdecyduj, czy chcesz pomóc.
niedawno zwróciłem uwagę że już po dwa ostrzeżenia a nie po jednym sypiecie?
Może to taka moda z USA, po podsumowaniu dostajesz np. 358 lat pozbawienia wolności.
Widzę że 'nowy' poszedł jeszcze dalej i od ręki 3 sypnął.

Zawsze gdy zabraknie siły argumentów, można użyć argumentu siły. :mrgreen:

A tak poważnie "Łaska pańska na pstrym koniu jeździ"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiałem się kiedyś nad propozycją; założenia nowego działu "wolnej reklamy"

do którego mógłby "naptać" każdy kto chce coś wędkarzom zaoferować, a post ulegał by kasacji po np. 2 tygodniach. Lecz dałem sobie spokój z tym "rewolucyjnym" pomysłem.

Ależ jest taka możliwość i to za friko :mrgreen::wink:
wychudłego Mańka
A by się przydało. :wink::mrgreen: tak nawet ze 20kg.Unises, Ale to nie jest jakaś "mięta" :mrgreen::mrgreen::mrgreen: .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę że 'nowy' poszedł jeszcze dalej i od ręki 3 sypnął.

'stary', to było z dedytkacją dla ciebie.... :twisted:

a tak poważnie dostał 3 naraz, zamiast 3 pod rząd bo tyle mu się należało (w tym za posta, którego usunąłem zgodnie z regulaminem - zamin go przeczytaliście)

Zawsze gdy zabraknie siły argumentów, można użyć argumentu siły. :mrgreen:

cóż, pewne pyskówki nie są warte tego by argumentować....

Postrzegałem wtedy tutejszego admina, jako kapryśnego chłopca który ma własne terrarium a użytkownicy są jego kolonią mrówek :wink: oczywiście po jakimś czasie dojrzałem też tych którzy przy każdej okazji próbują wytknąć niekompetencje młodemu terraryście...zarzucając mu (skrótowo) że jest Lamer&Noob i w ogóle nie zna się na hodowli.

moim skromnym zdaniem, ważniejszy jest stan tego forum, niż to, że tomik to "pcha do przodu".... i też pomimo początkowego zdziwienia, że adnim potrafi "o cokolwiek" dać kreskę doszedłem do wniosku, że dzięki temu haczyk.pl nie jest śmietnikiem, jak co poniektóre fora, gdzie każdy zakłada 100 tematów i wszyscy są zadowoleni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli mogę to podpowiedziałbym, że warto jest zrobić jednak dział, w którym ma się możliwość zareklamowania jakiejś strony. U siebie sam miałem z tym problemy, banowałem, dawałem ostrzeżenia, doszło nawet do tego, że grożono mi sądem i to niejednokrotnie. Problem się skończył, jak stworzyłem dział "warto zajrzeć". Teraz jak ktoś chce to wchodzi, daje ogłoszenie strony i po problemie, bez nerwówki i uwierzcie, że przez to nic się nie traci a ma się święty spokój :) Natomiast jeśli ktoś wstawi ogłoszenie w nieodpowiednim dziale, ba - nie daj Boże kilkakrotnie to BAN wydaje się być zbyt małą karą :lol: Tak więc róbcie dalej swoje i nie przejmujcie się takimi delikwentami :)

P.S

Tomik przepraszam Cię za tamten tekst, ale uwierz mi, to było pod wpływem chwili. Abonament się już kończył, a pieniędzy jak nie było tak nie było - stąd ten post. Teraz jestem takim samym żebrakiem :lol: Z tym, że my mamy jeszcze mniej do zebrania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli mogę to podpowiedziałbym, że warto jest zrobić jednak dział, w którym ma się możliwość zareklamowania jakiejś strony. U siebie sam miałem z tym problemy, banowałem, dawałem ostrzeżenia, doszło nawet do tego, że grożono mi sądem i to niejednokrotnie. Problem się skończył, jak stworzyłem dział "warto zajrzeć". Teraz jak ktoś chce to wchodzi, daje ogłoszenie strony i po problemie, bez nerwówki i uwierzcie, że przez to nic się nie traci a ma się święty spokój

Szkoda, że nie napisałeś i nie dodałeś co jeszcze robisz u siebie na forum aby mieć zupełny święty spokój a co proponowałeś mi najpierw, jakiś czas temu.

Ale przekonałem jeszcze tym razem, sam siebie, że to być może wynika z Twojego młodego wieku, nadgorliwości, chęci wykazania się i że może z czasem sam dojdziesz do pewnych przemysleń i pewnych rzeczy doświadczysz, więc powodzenia.

Niemniej mimo wszystko w związku ze swoim wcześniejszym postępowaniem tu na forum oraz tym co mi jakiś czas temu sugerowałeś i co sam robisz u siebie (choć mam nadzieję, że już z tym skończyłeś) tu na forum po prostu daruj sobie podpowiedzi.

P.S

Nie przejmuj się, nie musisz mnie przepraszać. Mi i forum haczyk.pl akurat tamtym tekstem nie zaszkodziłeś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

natomiast jak juz jesteśmy przy wątku "wolnej reklamy" jak napisał Unises:

Zastanawiałem się kiedyś nad propozycją; założenia nowego działu "wolnej reklamy"

i jak już znowu coś sie dzieje w kategorii "Uwagi na temat forum i portalu haczyk.pl" :cool: , bo ostatnio zastanawiałem się czy nie zapytać, czy na pewno wszystko ok i czemu tu tak spokojnie? :mrgreen::wink:

No i żeby Martinowi też odpowiedzieć, bo należy mu się za post w którym, ktoś wkleił linka a który został szybko usunięty bo mógł byc przecież reklamą. A on mimo wszystko to zapamiętał...

Informuję, że na forum haczyk.pl nie będzie takiego działu, kategorii na twz. "wolną reklamę" :cool:

Powodów jest co najmniej trzy w tym dwa kluczowe dla nas, ktore nie mające nic wspólnego z tym, czy strona dotyczy wędkarstwa, jest konkurencyjna itp.

Zostało to ustalone na samym początku działalności forum, i będę się tego trzymał ponieważ jest to dla naszego forum korzystne. I tyle, reszty jak ktoś kiedyś miał lub ma stronę internetową i walczył o ogladalność, może sie sam domysleć. Jak nie miał lub nie ma to niech się cieszy bo również między innymi dzięki temu jest nas tu tyle i tyle się tu dzieje :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że nie napisałeś i nie dodałeś co jeszcze robisz u siebie na forum aby mieć zupełny święty spokój a co proponowałeś mi najpierw, jakiś czas temu.

Chodzi Ci o PW? Wystarcza prosty skrypt PHP z zapytaniem mysql typu 'like' i znajomość wyrażeń regularnych by wychwycić PW z poleceniem innej strony, bez czytania całej tabeli bazy danych, więc o co Ci chodzi? Jako administratorowi poleciłbym Ci nauczenie się jakiegoś języka webowego (nie mówię tu o html, aczkolwiek widzę, że i z nim cienko). Jak nie wiesz o czym piszę do zapraszam do lektury, stron i książek jest od groma i jeszcze więcej. Poznaj najpierw możliwości PHP i MySql, dopiero później pisz, bo jak widać, bardzo powierzchownie zrozumiałeś sprawę. Może na forum jest jakiś programista i się wypowie.

I faktycznie daruję sobie więcej odpowiedzi, myślałem, że mam do czynienia z człowiekiem, który potrafi coś więcej niż tylko grzebanie w PA i korzystanie z jego dobrodziejstw... A już na pewno darowałbym sobie, gdybyś w końcu użył magicznego checkboxa "Usuń tego użytkownika" ;)

P.S

Tomik rozumiem, a bynajmniej staram się zrozumieć twoją niechęć do mnie, jak i pewnie reszty adminów nie związanych z haczykiem ;) Ale pamiętaj, że nie w każdym z nich masz wroga.

Nie chcesz dać sobie pomóc ;)

Żegnam, cześć, MASZ JUŻ ŚWIĘTY SPOKÓJ :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiałem się kiedyś nad propozycją; założenia nowego działu "wolnej reklamy"

Ależ jest taka możliwość i to za friko :mrgreen::wink:

Tu nie chodzi o techniczne aspekty (wpisanie nowej nazwy działu i kilkanaście kliknięć myszką) lecz o większy Liberalizm na forum, i pewny rodzaj ksenofobi wobec innych portali

Informuję, że na forum haczyk.pl nie będzie takiego działu, kategorii na twz. "wolną reklamę" [...] Zostało to ustalone na samym początku działalności forum, i będę się tego trzymał ponieważ jest to dla naszego forum korzystne

No i wszystko jasne.

A by się przydało. :wink::mrgreen: tak nawet ze 20kg.Unises, Ale to nie jest jakaś "mięta" :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: .
Ciesze się że potrafisz śmiać się z siebie :wink: i nie masz "focha". A co do Twojej masy, to nawet nie myśl o odchudzaniu, świetnie wyglądasz...(oczywiście pisze bez "mięty" :mrgreen::mrgreen: )choć jak znam życie, to nie jesteś aż tak próżny by przejmować się swoim wyglądem , ...

Przyznaj się! ,że chodzi Ci o to by móc w zamian zabrać te 20 kg więcej kukurydzy na ponton :mrgreen::lol:

a tak poważnie dostał 3 naraz, zamiast 3 pod rząd bo tyle mu się należało (w tym za posta, którego usunąłem zgodnie z regulaminem - zamin go przeczytaliście)
Nie mi to osądzać, ale czy takie "potrójne uderzenie" ma jakiś większy potencjał wychowawczy dla tego nowego użytkownika jak i całej reszty :?:

Na pewno nabierze "pełnego szacunu"zwłaszcza że ma dużo do stracenia (dwa posty), ziewnie trzy razy i... założy sobie nowe konto, zastanów się nad tym.

Jako administratorowi poleciłbym Ci nauczenie się jakiegoś języka webowego (nie mówię tu o html, aczkolwiek widzę, że i z nim cienko).
Lamer&Noob i w ogóle nie zna się na hodowli.
no zaczyna sie od nowa...

to chyba forma podziękowania za dobrze przyjęte przeprosiny :mrgreen:

Jakie forum prowadzi kolega GrzegorzM?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Się tak tylko zastanawiam...

Bo mnie wychodzi na to, że GrzegorzM ma Tomika przepraszam bardzo, że tak powiem, ale za kretyna...

A tymczasem GrzegorzM sam zerżnął pomysł zbierania kasy, choć wcześniej pluł jadem na takie metody.

O i widzę, że nie tylko to, bo jeszcze nazwy działów są zerżnięte.

Zaraz się podniosą głosy, że przecież nic nowego w wędkarstwie sie nie da wymyśleć - ale uważam, że klucz założenia działów i większość ich nazw są zywcem zerżnięte z haczyka. I to widać gołym okiem. Niektóre nazwy są lekko zmienione, np. u nas są "pozostałe akcesoria wędkarskie" a tam "pozostały sprzęt wędkarski" i parę innych jeszcze. Ale większość jak Hydepark, czy łowiska, czy klucz do metod wędkarskich A feee... Wkurza mnie, że ktoś coś robi, pracuje na coś latami, a potem przylezie taki jeden i wszystko plagiatuje.

Różnica polega na tym, że GrzegorzM swoją społeczność buduje na czyjejś pracy, konkretnie jak widzę na pracy Tomika i moderatorów.

Reasumując - Tomik masz żelazne nerwy, przyjąłeś przeprosiny kogoś, kto tak Cię potraktował, a ten ktoś dalej pluje Ci w twarz i sie z tego śmieje.

Już nie wspomnę o tym, że użytkowników podbiera, no ale to jest ich wola, nikt ich na siłę nie przywiązuje.

Z tym, że jakoś musieli sie o tamtym forum dowiedzieć, więc przypuszczam, że zostały puszczone na priv reklamy, bo jakżeby inaczej?????????? Dodam tylko, że to nie są 2 albo 3 osoby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trini podziel w inny sposób sprzęt wędkarski, łowiska, łowienie ryb itp. tudzież inne kategorie. Może lepiej zrobić nazwy działów po łacinie? Nie wiem jakby główkował to nie da się podzielić niektórych kategorii inaczej :!:Taki podział jest pospolity na praktycznie wszystkich forach :!: A tak poza tym, patentu na to nie macie... Co innego, gdyby cały układ był taki sam. Mamy pełno dodatkowych kategorii. Przemawia przez Was zawiść,a może zazdrość.... A ruch na forum zawdzięczam tylko i wyłącznie pozycjonowaniu, wymianie bannerów i systemach wymiany linków, czego potwierdzeniem jest wysoka pozycja w wyszukiwarkach. Fakt faktem na początku istnienia forum rozesłane zostało kilka wiadomości, za co przepraszałem i po dzień dzisiejszy się tego wstydzę, ale to było jeszcze wtedy, kiedy nikt nie brał tematu istnienia mojego forum na poważnie.

Przedstawię wam wykres skąd mam ruch na forum (statystyki google), to wyjaśni wszystko:

123zk5.jpg

Tak więc proszę nie gadać głupot, że wizyty pochodzą z jakiś dziwnych źródeł :!:

Zerżnął pomysł zbierania kasy? To w jaki sposób można zbierać kasę inaczej niż poprzez wpłatę na konto? Do kapelusza? A jeśli chodzi o aukcje to zapoczątkował to jeden z nowych użytkowników, wystawił swoje woblerki na sprzedaż w Targowisku, więc stworzyłem osobną kategorię by jakoś oddzielić to od reszty tematów !

Tak więc społeczność buduję na ciężkiej pracy, ale tylko mojej i to widać gołym okiem :!: Wystarczy spojrzeć na proste sprawy takie jak szata graficzna, wiele modyfikacji skryptu niespotykanych na innych forach, pozycja w wyszukiwarce itd. :!: Jeszcze nie znalazłem drugiego skryptu phpbb by przemo z tak dużymi modyfikacjami. Wystarczy spojrzeć na statystyki w moim profilu na forum by widzieć jak dużo pracy w nie wkładam.

Nie macie się czego czepić? Czepcie się... czego chcecie, bylebyście mieli do tego powód.

Dodam tylko, że zaczęło się to od tego, że chciałem najzwyczajniej w świecie pomóc...

Pisał właśnie do mnie jeden z użytkowników z prośbą bym podał link do mojego forum, odpowiem tutaj - nie mogę odesłać Ci pw, gdyż nie mam takiej możliwości, a na forum tym bardziej ;)

P.S

Jeśli można, to prosiłbym by ktoś, kto będzie chciał mnie zaatakować, dokładnie sprawę przemyślał, przeczytał dokładnie i odpowiadał w sposób obiektywny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisał właśnie do mnie jeden z użytkowników z prośbą bym podał link do mojego forum, odpowiem tutaj - nie mogę odesłać Ci pw, gdyż nie mam takiej możliwości, a na forum tym bardziej

..przecież link do "twojego forum" jest w twoim profilu :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisał właśnie do mnie jeden z użytkowników z prośbą bym podał link do mojego forum, odpowiem tutaj - nie mogę odesłać Ci pw, gdyż nie mam takiej możliwości, a na forum tym bardziej

..przecież link do "twojego forum" jest w twoim profilu :?:

Ano jest, tylko strach o tym wspominać bo od razu zarzucono by mi, że reklamuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciesze się że potrafisz śmiać się z siebie :wink: i nie masz "focha"
Nie ,nie obawiaj się a jak to mądrzy ludzie powiadają śmiech to zdrowie.
Przyznaj się! ,że chodzi Ci o to by móc w zamian zabrać te 20 kg więcej kukurydzy na ponton
My to się rozumiemy ,bez słowa :mrgreen:.

Panowie ADMINI dajcie sobie na luz , :cool: :mrgreen:jak to mówią "psy szczekają a karawana jedzie dalej"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi Ci o PW? Wystarcza prosty skrypt PHP z zapytaniem mysql typu 'like' i znajomość wyrażeń regularnych by wychwycić PW z poleceniem innej strony, bez czytania całej tabeli bazy danych,

No to jeżeli gwarantujesz 100% działanie tego skryptu i np: na zapytanie: "Polecam" lub Polecami Ci" i "Polecam Ci stronę" nie wyskakują również Prywatne Wiadomości użytkowników, którzy prywatnie i między sobą np: Polecają jakieś łowisko, strone gdzie można kupić zanętę lub stronę w prwywatnej sprawie. A tylko i wyłącznie typowy spam.

I nie występuje nawet przypadkowa ingerencja w cudzą wiadomośći oraz nie zdarzyło Ci się nawet przypadkowo zajrzeć do czyjejś Prywatnej Widomości nie związanej ze spamem. No to zwracam honor.

Ponadto może rzeczywiście nie potrzebnie się czepiam takiej ingerencji w Prywatne Wiadomości Twoich użytkowników bo być Twoi uzytkownicy o tym wiedzą i Ci na to pozwalają.

Niemniej tak jak Ci już kiedyś odpisałem. PW dla mnie, jak sama nazwa wskazuje, jest prywatną korespondencja taką samą jak list, czy email i nie zamierzam tylko dlatego,

ze mam taką możliwość z powodu spamu grzebać w czyjejś korespondencji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie Tomik, nigdy nie czytałem niczyjej prywatnej wiadomości. Testy skryptu wyszukującego przeprowadzałem na skrypcie zainstalowanym na localhoście (serwer na komputerze) i gdy był w 100% gotowy, wdrożyłem go w życie. Wyrażenia regularne PHP potrafią tak manipulować ciągami, że z danej zmiennej można wyciągnąć tylko to co się chce. Przykład poleceń dla skryptu:

- sprawdź czy w PW znajduje się link

- jeśli tak sprawdź czy zawiera od adres do innej strony

- jeśli zawiera adres do innej strony znajdź w wiadomości słowa "i w tym miejscu tworzona jest tablica zawierająca zestaw słów typowych dla takich wiadomości typu "zapraszam", "proszę wejść" itp."

- jeśli wiadomość zawiera link do innej strony i są w niej charakterystyczne dla zaproszeń słowa - wyświetl fragment wiadomości z tymi słowami, oraz adres

- jeśli okazuje się, że dana wiadomość do spam, wyświetl nick tego, kto ją wysłał

I w tym momencie mam wszystko czarno na białym i banuję.

To bardzo proste i uczciwe. Jedyna trudność z jaką przy tym skrypcie napotkałem to kodowanie znaków, ale i z tym sobie poradziłem.

Na prawdę nie chcę psuć krwi sobie i innym. I ja się niepotrzebnie denerwuje i Wy. Proszę jeszcze raz, ukróćcie cierpień i usuńcie ćwieka z forum :)

Dałbym rękę na zgodę, ale wiem, że nikt tego nie oczekuje ;)

Życzę powodzenia w dalszym prowadzeniu forum, więcej nosa w nieswoje sprawy (bynajmniej tutaj) nie mam zamiaru pchać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyrażenia regularne PHP potrafią tak manipulować ciągami, że z danej zmiennej można wyciągnąć tylko to co się chce. Przykład poleceń dla skryptu:

- sprawdź czy w PW znajduje się link

- jeśli tak sprawdź czy zawiera od adres do innej strony

- jeśli zawiera adres do innej strony znajdź w wiadomości słowa "i w tym miejscu tworzona jest tablica zawierająca zestaw słów typowych dla takich wiadomości typu "zapraszam", "proszę wejść" itp."

- jeśli wiadomość zawiera link do innej strony i są w niej charakterystyczne dla zaproszeń słowa - wyświetl fragment wiadomości z tymi słowami, oraz adres

- jeśli okazuje się, że dana wiadomość do spam, wyświetl nick tego, kto ją wysłał

I w tym momencie mam wszystko czarno na białym i banuję.

bardzo ciekawe rozwiązanie i mysle że dla uczciwych forumowiczów nie jest ono zagrożeniem, gdyż jak widzimy u góry program sam wykuszuje dane słowa klucze jeśli coś jest nie tak dopiero wyświetla wiadomość........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dwaj zaprzyjaźnieni użytkownicy z forum pisza do siebie w sprawach wędkarskich a przy okazji jeden z nich odnosi sie do jakiejś wcześniejszej prywatnej sprawy:

"A wiesz w tamtej sprawie polecam Ci i zapraszam do firmy mojego brata, która Ci to załatwi, dane znajdziesz na tej stronie www.adresstrony.pl"

i teraz piszesz:

- jeśli wiadomość zawiera link do innej strony i są w niej charakterystyczne dla zaproszeń słowa - wyświetl fragment wiadomości z tymi słowami, oraz adres

To napisz mi jaki i który fragment tej wiadomości nie jest ingerowaniem w nią?

Bo jeżeli jak piszesz to "jeśli":

- jeśli okazuje się, że dana wiadomość do spam, wyświetl nick tego, kto ją wysłał

To rozumiem, że skrypt jest tak doskonały, że sam wie któro to spam a któro to prywatna wiadomość nawet tylko na podstawie słowa "zapraszam" i nazwy strony.

Jeżeli tak to rzeczywiście jest to bardzo ciekawe rozwiązanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Ty nadal chcesz się uczepić...

Już nie wiem jak Ci odpowiadać mam. Gwarantuję, że ten skrypt zapewnia dostateczny poziom prywatności, a dla każdego można wymyślić komplikację np. taką jak Ty powyżej. Dobry skrypt powinien być dodatkowo cały czas poprawiany, tak więc jeśli zdarzyłoby się (co raczej wykluczam, po ponad roku jego użytkowania jeszcze taki fakt nie miał miejsca), że nastąpi "ingerencja" w cudzą wiadomość - poprawię go jeszcze bardziej dodając np. dodatkowe słowa kluczowe.

Nie podoba Ci się takie rozwiązanie? - trudno. Z pewnością większą szkodą dla forum jest rozsyłanie PW z reklamami, niż dziurawy skrypt wychwytujący takie wiadomości (dodam tutaj tylko, że ten mój jest dostatecznie szczelny).

Dodam też, że błędnie interpretujesz słowo "ingerować" ;) Wyświetlenie fragmentu zawierającego dane słowa kluczowe wraz z adresem nie można nazwać ingerowaniem (czy też wtrącaniem się).

Właśnie to nas różni - wasze konserwatywne podejście i męczenie się i nowe rozwiązania jakie ja stosuję. Jak to mówią "potrzeba matką wynalazku", ale Wy nie widzicie potrzeby. Wolicie zabraniać wstawiania w cywilizowany sposób reklam (zaproszeń) podczas gdy jest możliwość jeszcze bardziej doraźnej reklamy przez PW. Gdzie tu logika?

A poniżej za chwilę nastąpi pastwień i mydleń oczu się ciąg dalszy... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarzuciłeś mi, że sie ograniczam tylko do PA...

Namawiasz mnie do nauki php...

Przedstawiłeś mi skryp i gwarantujsz, ze jest tak dobry, ze śmiało można nim przeglądać cudze wiadomości wychwytując tylko spam...

No więc jako, że nieznam tego rozwiązania. Po prostu pytam o nie.

Czyżby było jednak jakieś ale... lub kolejne jeśli?

Nie podoba Wam Ci się takie rozwiązanie? - trudno.

Mi się nie podoba, niemniej:

bardzo ciekawe rozwiązanie i mysle że dla uczciwych forumowiczów nie jest ono zagrożeniem, gdyż jak widzimy u góry program sam wykuszuje dane słowa klucze jeśli coś jest nie tak dopiero wyświetla wiadomość........

Wiem, że większość naszych uzytkowników to uczciwi ludzie i tylko w przypadku dosłownie kilku osób przez te kilka lat się zawiedliśmy.

Stąd ok, niech sie wypowiedzą sami użytkownicy.

Czy Wam podoba się takie rozwiązanie i czy nie będziecie mieli nic przeciwko, jak za pomocą tego skryptu będę próbował w waszych Prywatnych Wiadomościach szukać spamu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy Wam podoba się takie rozwiązanie i czy nie będziecie mieli nic przeciwko, jak za pomocą tego skryptu będę próbował w waszych Prywatnych Wiadomościach szukać spamu?

Jesteś Śmieszny, tylko tyle Ci powiem ;) Zanim ktoś odpowie, niech przeczyta dokładnie moje poprzednie wiadomości :) Uważaj, bo skończą Ci się pomysły na zmieszanie mnie z błotem. Dobrze wiesz, że użytkownicy zawsze są zaślepieni stanowiskiem admina i napiszą to co Ty im zasugerujesz (z pewnością zaraz będziemy mieć tego dowód).

Na obiektywizm raczej nie liczę, więc daję sobie z wami spokój ;) Tkwijcie w swojej konserwatywnej i ksenofobicznej postawie dalej ;) Już was zaczynają zżerać takie tematy (i to niepotrzebnie).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy Wam podoba się takie rozwiązanie i czy nie będziecie mieli nic przeciwko, jak za pomocą tego skryptu będę próbował w waszych Prywatnych Wiadomościach szukać spamu?

jeśli wysyłanie spamu, czy innych reklam naprawde w duzym stopniu szkodzi forum to było by dobre rozwiązanie, a jeśli szkody są minimalne a nawet żadne to nie opłaca się bawić w takie rzeczy i niech zostanie tak jak jest..........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodam też, że błędnie interpretujesz słowo "ingerować" Wyświetlenie fragmentu zawierającego dane słowa kluczowe wraz z adresem nie można nazwać ingerowaniem (czy też wtrącaniem się).

O widzę doedytowałeś jeszcze jedną kwestię, więc również zapytajmy innych użytkowników:

Co myślicie o wyswietlaniu fragmentów waszych Prywatnych Wiadomości, gdyby pojawiły się w nich tzw. słowa kluczowe lub jakis adres strony? Czy jest to ingerowanie w wasze Prywatne Wiadomości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



Dodaj link lub baner - >


Polecamy

TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich
Dragon
https://www.iparts.pl/
Pomocnik wędkarza
przewodnicywedkarscy.pl
Blog Zwędkowani
TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich

Pontony - TOKAREX - super oferta pontonów firm BUSH, Fiord, YRT i HONDA

Akumulatory żelowe i AGM; Zamów online! do łodzi, jachtów, silników, echosond itp.
www.akumulatory-zelowe.pl






Dodaj link lub baner - >


Partnerzy

Corona-fishing.pl - sklep wędkarski



Telefony, smartfony, tablety - jaki kupić, jaki wybrać?





  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.