Skocz do zawartości
tokarex pontony

Pewnie to tez zaraz jakis madry czlowiek usunie!!!


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

Dodam też, że błędnie interpretujesz słowo "ingerować" Wyświetlenie fragmentu zawierającego dane słowa kluczowe wraz z adresem nie można nazwać ingerowaniem (czy też wtrącaniem się).

O widzę doedytowałeś jeszcze jedną kwestię, więc również zapytajmy innych użytkowników:

Co myślicie o wyswietlaniu fragmentów waszych Prywatnych Wiadomości, gdyby pojawiły się w nich tzw. słowa kluczowe lub jakis adres strony? Czy jest to ingerowanie w wasze Prywatne Wiadomości.

Haha, nie męcz się już ;) Tak jak mówię, jesteś zabawny i tyle ;) Nie wiem czym Ci tak zaszkodziłem, pewnie tym, że chciałem Ci pomóc, a są takie osobniki, które pomocy nie potrzebują i uważają ją za ujmę na honorze :)

Rozumiem, że twoje pytanie kierujesz do Spamerów, czy tak? Bo do tej pory mój skrypt wychwytywał tylko ich wiadomości :lol: Zasłaniasz się użytkownikami bo z góry wiesz, że poprą swojego "guru", nawet jeśli źle robi ;) To właśnie jest mankament obecnej rzeczywistości "gdzie chleb tam ojczyzna".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 100
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
Dobrze wiesz, że użytkownicy zawsze są zaślepieni stanowiskiem admina i napiszą to co Ty im zasugerujesz (z pewnością zaraz będziemy mieć tego dowód).

niestety nie są :wink::mrgreen:

Np: Tomaszek, który tak się dobrze składa, że zajmuje się zawodowo programowaniem, więc na pewno ma wiekszą wiedze na temat php odemnie .

Tomaszek co sądzisz o takich skryptach i posługiwaniu się nimi?

Unises również ma większa wiedzę na temat php odemnie, Unises co Ty o tym sądzisz?

Ktoś jeszcze programuje?

Na obiektywizm raczej nie liczę, więc daję sobie z wami spokój

No to w czym problem?

Jakie jest zdanie Twoich uzytkowników na temat tego typu skryptu i przeszukiwanie ich Prywatnych Wiadomości?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To, zeby nie rzucać kolejnego, powtórzę:

Jakie jest zdanie Twoich uzytkowników na temat tego typu skryptu i przeszukiwanie ich Prywatnych Wiadomości?

A ja jeszcze raz napiszę. Nie ma potrzeby pytać o to użytkowników, gdyż do tej pory ani razu nie została wyświetlona wiadomość użytkownika nie będącego spamerem. Tak więc w ich wiadomości nikt nie ingerował i nie będzie. Chcesz to mogę zapytać spamerów :lol:

Wyrządzasz szkodę swoim użytkownikom tym, że pozwalasz na to, by ich skrzynki były bezkarnie spamowane :!: Jak możesz mydlić tak bezczelnie oczy ludziom pisząc cały czas o ich wiadomościach, podczas gdy sprawa tyczy się wiadomości spamerów :!:

Obracasz kota ogonem zasłaniając się rzekomym "ingerowaniem w ich prywatność", które nie ma miejsca :!: Na Boga, ZASTANÓW SIĘ :!:

Przestań się bronić, a daj sobie coś powiedzieć :!: Jak widzę z tym u Ciebie ciężko. W każdym z obcego forum widzisz wroga (może to już obsesja).

Pamiętasz jak wysłałem Ci maila z ofertą pomocy? Pamiętasz co odpowiedziałeś? Ja pamiętam. Napisałeś, że niczyjej pomocy nie potrzebujesz, bo masz support phpbb by przemo i jak zapytasz o coś na ich forum to łaski nie robią, że Ci odpowiedzą. To jest właśnie twoje podejście do ludzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega Grzegorz wychodzi chyba z błędnego założenia, że jako admin może sobie przeglądać czyjąś prywatną korespondencję (nawet po przefiltrowaniu) i nie ma świadomości skutków prawnych takiego postępowania. Poprzez PW można sobie wysyłać cokolwiek i nikomu nic do tego, chyba, że adresat wiadomości zwróci uwagę adminowi na daną wiadomość z powodu spamerskiego, obraźliwego, czy jakikolwiek innego charakteru. Tak więc osoba trzecia ma prawo zapoznać się z PW o tyle, o ile jej treść zostanie udostępniona przez nadawcę albo adresata.

Na razie nas wszystkich filtruje Echelon i chyba wystarczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyrządzasz szkodę swoim użytkownikom tym, że pozwalasz na to, by ich skrzynki były bezkarnie spamowane

Obracasz kota ogonem zasłaniając się rzekomym "ingerowaniem w ich prywatność", które nie ma miejsca Na Boga, ZASTANÓW SIĘ

Przestań się bronić, a daj sobie coś powiedzieć Jak widzę z tym u Ciebie ciężko. W każdym z obcego forum widzisz wroga (może to już obsesja).

Spokojnie, nie denerwuj się tak. Daj się wypowiedzieć innym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega Grzegorz wychodzi chyba z błędnego założenia, że jako admin może sobie przeglądać czyjąś prywatną korespondencję (nawet po przefiltrowaniu) i nie ma świadomości skutków prawnych takiego postępowania. Poprzez PW można sobie wysyłać cokolwiek i nikomu nic do tego, chyba, że adresat wiadomości zwróci uwagę adminowi na daną wiadomość z powodu spamerskiego, obraźliwego, czy jakikolwiek innego charakteru. Tak więc osoba trzecia ma prawo zapoznać się z PW o tyle, o ile jej treść zostanie udostępniona przez nadawcę albo adresata.

Na razie nas wszystkich filtruje Echelon i chyba wystarczy.

Pierwszym łamaniem prawa, jest to, że ktoś wysyła Prywatną Wiadomość ze Spamem. Ja jako admin, również jako obywatel nie mam obowiązek zareagować na łamanie prawa. Godzenie się na to jest pewnym sposobem łamania prawa moralnego, a może i nawet tego spisanego. Na prawie karnym i cywilnym się niestety nie znam.

Nie mam się zamiaru z Wam szarpać bo zeżrecie każdego kto Wam stanie na drodze, dlatego piszę stanowczo i zdecydowanie, i przysięgam słowa dotrzymać, a mianowicie:

[shadow=blue]W tym temacie, ani w żadnym innym nie odpowiem ani razu więcej[/shadow]

Pewnie niektórzy wykorzystają to zarzucając mi kolejne machloje ze świadomością, że im nie odpowiem ;) Powiedziałem co miałem powiedzieć, każdy niech interpretuje to po swojemu ;)

Tak więc szalej dusza piekła nie ma ;)[glow=yellow][/glow]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszym łamaniem prawa, jest to, że ktoś wysyła Prywatną Wiadomość ze Spamem. Ja jako admin, również jako obywatel nie mam obowiązek zareagować na łamanie prawa.

Na łamanie prawa w tym przypadku nie można odpowiadać tym samym, to nie jest obrona konieczna. Reagować można, jak się uzyska informację, ale do informacji nie można dochodzić poprzez bezprawne metody. Niestety, podobny sposób myślenia przyświecał do niedawna ludziom, którzy przez 2 lata rządzili tym krajem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomaszek co sądzisz

Sądzę, że stan się pogarsza…

Co do priv to już kiedyś pisałem, że phpbb daje adminowi dostęp do nich, więc memlanie tutaj o prywatności tej korespondencji zakrawa na hipokryzję.

admin może sobie przeglądać czyjąś prywatną korespondencję (nawet po przefiltrowaniu) i nie ma świadomości skutków prawnych takiego postępowania.

Ciekawe. Jeśli chcesz przechowywać [wartościowe/tajne/poufne/prywatne] dane oprogramowanie musi spełniać określone normy i przejść security audit. Jeśli tego nie ma, a użytkownicy dobrowolnie pakują swoje wiadomości w jakąś bazę danych, do której nie wiadomo, kto ma dostęp to ich sprawa. Próbowaliście wpisać w google numer swojej karty kredytowej? Nie? Niektórzy mogą się zdziwić… jeśli się nie boją…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

phpbb daje adminowi dostęp do nich, więc memlanie tutaj o prywatności tej korespondencji zakrawa na hipokryzję.

Gdy rozmawiasz przez komórkę, Twój operator też ma teoretycznie i praktycznie dostęp do każdej rozmowy w czasie rzeczywistym. Jeżeli rozmowa nie odbywa się w czetry oczy, to zawsze występuje jakiś środek przekazu/pośrednik i jakiś podmiot będzie miał dostęp. Tak więc sprawą drugorzędną jest dostęp, decydujące jest dopiero faktyczne zapoznawanie się z treścią przekazu przez osoby trzecie, nieuprawnione do tego (nie będące adresatami).

Jeśli chcesz przechowywać [wartościowe/tajne/poufne/prywatne] dane oprogramowanie musi spełniać określone normy i przejść security audit. Jeśli tego nie ma, a użytkownicy dobrowolnie pakują swoje wiadomości w jakąś bazę danych, do której nie wiadomo, kto ma dostęp to ich sprawa.

Jak wysyłasz list mając świadomość, jakie cuda się dzieją na poczcie, to nie zmienia to faktu, że żaden listonosz, czy gruba pani z okienka nie ma prawa otwierać i zapoznawać się z treścią korespondencji.

Jaki krąg osób ma dostęp do bazy danych, to raczej wiadomo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdy rozmawiasz przez komórkę, Twój operator też ma teoretycznie i praktycznie dostęp do każdej rozmowy w czasie rzeczywistym. Jeżeli rozmowa nie odbywa się w czetry oczy, to zawsze występuje jakiś środek przekazu/pośrednik i jakiś podmiot będzie miał dostęp. Tak więc sprawą drugorzędną jest dostęp, decydujące jest dopiero faktyczne zapoznawanie się z treścią przekazu przez osoby trzecie, nieuprawnione do tego (nie będące adresatami).

Zgadza się, nie wszyscy o tym wiedza, ale nasze państwo (jak i cała UE) niby w celu łapania przestępców, ma dostęp do każdej rozmowy w czasie rzeczywistym, a do tego są one nagrywane i trzymane przez okres 3(5?)lat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki krąg osób ma dostęp do bazy danych, to raczej wiadomo
Lesio i dlatego idę o zakład że nie ma szans wyciągnięcia jakichkolwiek konsekwencji prawnych wobec tomika czy jakiegokolwiek admina jeśli będzie czytał privy użytkowników na swoim forum. Co zresztą uważam za rozsądne.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lesio i dlatego idę o zakład że nie ma szans wyciągnięcia jakichkolwiek konsekwencji prawnych wobec tomika czy jakiegokolwiek admina jeśli będzie czytał privy użytkowników na swoim forum. Co zresztą uważam za rozsądne.

Ale za to, jeśli nie będzie czytał, to wtedy będzie można. Tomaszek, nigdy nie mów nigdy, bo nie mieszkasz aktualnie w Polsce... Jakby ktoś chciał tomika ud***ć, to poszedłby zeznał że robi nie wiadomo co z tymi wiadomościami i admin miałby problemy. A jak nie to by wybrali co innego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomaszek, ochrony dóbr osobistych, gwarantowanych nie tylko ustawowo, ale i konstytucyjnie (art. 49 - 'Zapewnia się wolność i ochronę tajemnicy komunikowania się') możesz domagać sie zawsze, gdy zostają naruszone. Musi być oczywiście wiarygodna informacja o naruszeniu, a nie przypuszczenie, ale to są kwestie dowodowe. Jeżeli ktoś będzie czytał ukradkiem Twoją korespondencję, to nie mając o tym wiedzy, nic z tym nie zrobisz, co nie zmienia faktu, że od strony moralnej jest to zwykłe łajdactwo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to po kolei;

A feee... Wkurza mnie, że ktoś coś robi, pracuje na coś latami, a potem przylezie taki jeden i wszystko plagiatuje.
O i widzę, że nie tylko to, bo jeszcze nazwy działów są zerżnięte.

Myślisz, że wszystkie pomysły na haczyku dotyczące, stryktury, nazw , itp. powstały na skutek burzy genialnych mózgów, a następnie ewoluowały w bólach i mekkach do obecnej "unikalnej" postaci.?

Na pewno jest tu wiele pomysłów "zaadoptowanych" na przestrzeni lat przez tomika z innych for/, serwisów itd..

Nie bulwersuje mnie fakt, że kolega GrzegorzM, bardzo duży procent jednorazowo "zaadoptował" z forum haczyka tylko to; że zapiera się butami, że to samo z siebie mu tak wyszło, bo przecież taki podział jest pospolity i nic nowego się nie wymyśli..dodał/włączył parę wodotrysków i rozpowiada że jest unikalny jak czarna perła. :lol:

Reasumując - Tomik masz żelazne nerwy, przyjąłeś przeprosiny kogoś, kto tak Cię potraktował, a ten ktoś dalej pluje Ci w twarz i sie z tego śmieje.

trini, chyba czytamy różne fora!, wg mnie tomik nie zdobył się na wspaniałomyślność władcy i olał przeprosiny kolegi GrzegorzM,

Ciężko mi wyrokować czy kogokolwiek z Nas będącego od kilku lat na miejscu tomika , stać by było w tej sytuacji na obiektywizm i mądrość króla Salomona

Choć przyznam że widzę jednego kandydata w złotej nigdy jeszcze nie zarysowanej (kopią obłudy) zbroi. :cool:

Czytam ale, później zaczynają się już jakieś przepychanki na temat cudownego skryptu i pogryzienia pomocnej dłoni, oraz standardowe niemal już zwyczajowe wytykanie tomikowi nieuctwa i impotencji programistycznej.

Nie sądzę by adminom tego typu for była potrzebna wiedza programisty na temat php, baz Mysqla itp. bzdur, Czy R.Kubica jest przynajmniej miernym mechanikiem samochodowym? Nie sądzę.

Admini tego typu portali korzystają z gotowych rozwiązań, a najważniejszym ich obowiązkiem jest śledzenie zmian i patch'owanie, ewentualne przesiadki na wyższe wersje. Oczywiście co jakiś czas na tego typu forum zjawia się jakiś oświecony programista..który twierdzi że wszystko jest tu do d.., a admin to Lamer.'

Co do samego filtrowania, to oczywiście nie ma filtrów doskonałych,

Np. popularny i dość skuteczny filtr poczty bogofilter, działa na takiej zasadzie, że najpierw daje mu się do nauki /powąchania spam, czyli katalog z plikami *.eml, a póżniej daje mu się dobrą pocztę czyli ham, jak już biedaczek się porządnie "sztachnie" robi sobie bazę porównawczą z wzorcami, oraz kontekstami użycia poszczególnych słów w zdaniu, itd..Następnie tak nauczony bogofilter włącza się w łańcuch reguł analiz wiadomości poczty. Gdy bogofilter sprawdza treść nowej (przychodzącej na serwer ) wiadomość, robi sobie porównanie i punktacje, napotkanych sekwencji itd. maksymalna liczba/suma to 1 czyli wiadomość to 100% spam, lecz administratorzy pozwalają bogo na kasowanie/przesuwanie wiadomości już z punktacją 0,750-0,800.

Po co pisze te nudne bzdety? By uświadomić koledze GrzegorzM, że nawet bogofilter z kilkusetmegową bazą porównawczą potrafi czasami coś przepuścić, a co dopiero jakieś zapytano z like, i tabelką z kilkunastoma -dziesięcioma elementami.

Chcesz kolego GrzegorzM mogę w inny sposób sprawdzić szczelność Twojego filtra,napisze cztery zdania zapisze to jako *jpg, a następnie roześle ten obrazek po PV forum, jesteś gotowy na taki atak masz do filtra podpięty jakiś OCR?,lub wykluczasz link np Imgeshack, albo z kilkudziesięciu innych serwerów tego typu?.

Oczywiście to nie jest wyzwanie tylko próba skłonienia do refleksji. :mrgreen:

"Błędne poczucie bezpieczeństwa jest gorsze niz brak zabezpieczeń" Steve Gibson

Nie wiem w jaki sposób na haczyk'u sprawdzane jest PW, pod kątem spamu, ale nigdy nie dostałem żadnej niechcianej reklamy, nie dotrał do mnie żaden łańcuszek świętego Antoniego nigdy nie dostałem propozycji powiększenia sobie penisa ani też biustu :wink: Nikt nawet nie próbował wydębić ode mnie jakiegoś niepotrzebnego sprzętu wędkarskiego.

Jestem bardzo zadowolony, że mam wolną od spamu i innego syfu PW, nawet jeśli ceną tego jest, że ktoś kompetentny od czasu do czasu kuknie gołym okiem, na moje PW.

Natomiast co do aspektów prawnych w wielu dużych firmach praktykowane jest na co dzień (nieprawne) ograniczenie dóbr osobistych pracowników (23KC "tajemnica korespondencji"), poprzez rożnego rodzaju klauzule w umowach itp. oczywiście działające pod płaszczykiem wykluczenia "prywaty" na komputerach firmowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślisz, że wszystkie pomysły na haczyku dotyczące, stryktury, nazw , itp. powstały na skutek burzy genialnych mózgów, a następnie ewoluowały w bólach i mekkach do obecnej "unikalnej" postaci.?

tak :mrgreen: Wielu z nich byłam świadkiem na forum administracyjnym, to wiem :)

Nie bulwersuje mnie fakt, że kolega GrzegorzM, bardzo duży procent jednorazowo "zaadoptował" z forum haczyka tylko to; że zapiera się butami, że to samo z siebie mu tak wyszło, bo przecież taki podział jest pospolity i nic nowego się nie wymyśli..dodał/włączył parę wodotrysków i rozpowiada że jest unikalny jak czarna perła.

No toć podpucha była, chciałam sprawdzić, czy się będzie zapierać :P

Bo ja normalnie kocham haczyk i Tomika i Madi i Sinusa i Mańka i Tomka1 i Artecha, i jestem totalnie zaślepiona całością instytucji pt. haczyk.pl i inne fora sa fuj, a jak się komuś nie podoba to ups...

Przykro mi nie będzie bo dla mnie więcej zostanie :D

A popierduchy które ostatnio czytam mam głęboko gdziesik, i pomimo tego, że są wypisywane, to haczykowi to nie zaszkodzi.

Tak, jestem ciężko i nieobiektywnie uzależniona :mrgreen:

A pomysł aukcji, które GrzegorzM wspomniał, to był od początku do końca mój pomysł, potem administracja wymyśliła dodatkowe bonusy w postaci haczyków czyli punktów zbieranych na prywatne konta userów. Mam świadków na to, bo powstał tuż przed targami w Poznaniu - z dwoma osobami był konsultowany via gg więc dodatkowe dowody w archiwum tegoż programu, i z jedną osobą w pociągu w drodze na te targi. Został zaakceptowany przez naszą górę, pierwsza aukcja była moja.

Mogłabym do sądu podać o plagiat, ale mi się nie chce, niech się napchają :D

I w związku z tym, że zerżnięcie działów zostało obiektywnie zauważone również przez kolege Uniessa, to przypuszczam, że sąd by uznał także moje racje co do własności pomysłu aukcji. Bo to prawa autorskie :D Ale jak już mówiłam, niech się napchaja i cmokną gdzie zdołają, na zdrowie niech idzie, albo i nie - grunt, że mi się mdło robi jak sobie na to z boku patrzę. To taka sama jazda jak z kradzeniem przepisów kulinarnych z jednego portalu na drugi, a te sprawy już idą do sądu. Wiem, bo mój przepis też został ukradziony i moze nawet dostanę odszkodowanie, choć mi wcale nie zależy. Zależy mi tylko na wykasowaniu treści mojego autorstwa i przeprosinach.

Akurat sprawe z przepisami prowadzi ktoś inny, właściciel portalu na którym zostały zamieszczone i ja nie musze się w tym babrać, a tu mi się zwyczajnie nie chce, ale kto wie... Moze mi się kiedyś zachce, dowody na serwerze i w jednostkach ludzkich są. :twisted:

Dziękuję za uwagę, i Wasze zdrowie bom sobie z barku pyszną rakiję wyciągła i dobrze mi tak jest! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do poprzedniego tematu nic nie piszę, natomiast rozjaśnię Trini sprawę przepisów. Na forum pisał je użytkownik "tinca" który jest właścicielem (a bynajmniej za niego się podaje) serwisu pychotka.pl i brał je ze swojej strony, a to czy je kopiował to nie moja sprawa bo to nie mój portal ;) Podaj jaki przepis to chętnie usunę, bo nawet w opisie działu zaznaczyłem, aby nie kopiować z internetu. Żebyś mogła zwracać się do sądu o naruszenie praw autorskich, to najpierw musiałabyś je prawnie posiadać ;) Dowaliłaś powyżej jak łysy o beton ;) Właśnie wyszło na jaw to, że we wszystkim kierowałaś się tym "że kochasz haczyk" a nie zdrowym rozsądkiem. Aukcje na rzecz swojej strony mogą prowadzić setki, a nawet tysiące portali i nikt nie ma prawa zwracać im uwagi z tytułu "że to nie ich pomysł". Nawet nie myślałem nad rozpoczynaniem jakichkolwiek aukcji, zrobił to jeden z użytkowników o nicku "Kosa", nie wiem, być może był u Was i podłapał sposób, nie jestem tego w stanie określić, być może Wy macie taką możliwość. Błazenada i paranoja- tylko tyle powiem ;) Złamałem niestety swoje słowo o niepisaniu, ale nie miałem wyjścia po przeczytaniu powyższego postu. Na grosz nie stać ludzi na obiektywizm, aczkolwiek dostrzegłem go w niektórych z powyższych postów.

I jeszcze zacytuję fragment odnośnie praw autorskich

Nie korzystają z ochrony prawem autorskim

* idee i pomysły, chyba że są wyrażone oryginalną formą,

* urzędowe dokumenty, materiały, znaki i symbole,

* akty normatywne lub ich urzędowe projekty,

Tak więc i tu nastąpiła pomyłka ;) Bez wątpienia te aukcje jest to pomysł, aczkolwiek główkować nad nim zbytnio chyba nie trzeba było, jednak nie ma mowy o oryginalnej formie ;)

Wracając do skryptu - masz rację z tą reklamą graficzną, nie pomyślałem o tym i albo postaram się to w miarę możliwości poprawić, albo pal licho ten skrypt, zostawię wolność wyboru użytkownikom, chcą wchodzić na strony, które im proponuje się przez PW - niech wchodzą ;) Całkowicie pominąłem aspekt graficznej reklamy, a szkoda bo to stawia skuteczność skryptu w nieco innym świetle ;)

Ludzie błagam o litość, nie kierujcie się tym, czy lubicie jakiś portal czy nie, jesteście związani czy nie - kierujcie się zdrowym rozsądkiem. Nie próbujcie stworzyć złej wizji innego forum tylko dlatego, że jest konkurencyjne. Rzuciliście się na mnie jak sęp na padlinę i to bezpodstawnie. Niektórzy tworzą całkiem fałszywą wizję całej sprawy, która może przyćmić jej rzeczywisty obraz.

No cóż, szczerze mówiąc nie zaskakują mnie takie subiektywne, wewnętrzne odczucia niektórych z Was, przewidziałem to i pisałem już o tym w poprzednich postach. Pragnę zaznaczyć, że nie wnoszą one nic do tematu, a tylko kompromitują ich autorów i z pewnością bawią obiektywnie patrzących użytkowników.

Tomik, proszę Cię jak admin admina, usuń moje konto raz na zawsze. I Tobie będzie lżej i mi również. Szarpiemy się cały czas a nic z tego nie wynika poza niepotrzebnymi nerwami i sporami.

To by było na tyle. Nie mam nic więcej do powiedzenia, odezwę się jak znowu ktoś napisze jakąś bzdurną wiadomość o ile admin nie przychyli się do prośby i moje konto nadal będzie istnieć :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyedytowałbym swój poprzedni post, ale niestety minęło 30minut, ponieważ chcę jeszcze coś poruszyć. Zobaczcie ile stron prowadzi zbiórki na serwer http://www.google.pl/search?hl=pl&q=zbi%C3%B3rka+pieni%C4%99dzy+na+serwer&btnG=Szukaj&lr=

Tak więc może Wy od nich ściągnęliście pomysł zbiórki co? To zdanie jest oczywiście totalną bzdurą, taką samą, jaką zastosowano w stosunku do mnie ;)

I jeszcze powrócę do aukcji - jest to bardzo częsta forma pozyskiwania pieniędzy jakiś cel i tutaj też nikt nie ma prawa pisać o jakichkolwiek prawach autorskich bo to jest absurd. Można by tu się upierać o prawa autorskie w przypadku, gdy gdzieś (przykładowo u mnie) sposób nagradzania za aukcje był taki jak u Was - dawanie haczyków, byłby to z pewnością pomysł posiadający formę i nikt nie miałby prawa go używać na podstawie fragmentu ustawy, który zacytowałem powyżej. Tak więc darujcie sobie spieranie się w tej sprawie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracając do skryptu - masz rację z tą reklamą graficzną, nie pomyślałem o tym i albo postaram się to w miarę możliwości poprawić, albo pal licho ten skrypt, zostawię wolność wyboru użytkownikom,

może ich najpierw powiadom bo z tego co pisałeś to na razie nie mieli żadnej świadomości na ten temat bo sam za nich zadecydowałeś.

Ludzie błagam o litość, nie kierujcie się tym, czy lubicie jakiś portal czy nie, jesteście związani czy nie - kierujcie się zdrowym rozsądkiem. Nie próbujcie stworzyć złej wizji innego forum tylko dlatego, że jest konkurencyjne.

Pomijając już konkurencyjność serwisów. To naturalne, że każdy broni i będzie za swoim.

Chcesz to zachowam się podobnie jak Ty i Ci udowodnię lojalność Twoich użytkowników?

Padły jakieś tematy, są wątki, opinie, sam dołączyłeś do tematu no to dyskutujemy, dyskutujemy jak to na forum, każdy użytkownik może tu wyrazić swoją opinię na ten temat.

Tomik, proszę Cię jak admin admina, usuń moje konto raz na zawsze. I Tobie będzie lżej i mi również. Szarpiemy się cały czas a nic z tego nie wynika poza niepotrzebnymi nerwami i sporami.

Nie usunę bo już dawno stwierdziłem, że w Twoim przypadku lepiej będzie je zachować. I jak widzę jest to dla Ciebie większy problem niżbym je usunął.

Tak, więc nie przejmuj się, mi jest pod tym względem lekkooo :cool:

To by było na tyle. Nie mam nic więcej do powiedzenia, odezwę się jak znowu ktoś napisze jakąś bzdurną wiadomość o ile admin nie przychyli się do prośby i moje konto nadal będzie istnieć

Co Ty te posty tak edytujesz i motasz się z tymi odpowiedziami, że się odezwiesz lub nie?

Obawiasz się czegoś?

Mi by użytkownicy nie uwierzyli, ale ja bym na Twoim miejscu po prostu napisał:

"Nie będę sie udzielał w tym temacie i na forum, przynajmniej przez jakiś czas, bo jadę na ryby" :cool::wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żebyś mogła zwracać się do sądu o naruszenie praw autorskich, to najpierw musiałabyś je prawnie posiadać

Publikując przepis w jakimś portalu automatycznie nabieram praw autorskich.

Widac jak się znasz na prawie.

Skoro ja przepis wymyśliłam, to jestem jego autorką i basta. Pozatym nigdzie nie napisałam, że chodzi o serwis pychotka i kopiowanie go na twój. Polecam czytanie ze zrozumieniem, sprawa przepisów kulinarnych dotyczy innych firm. A ty sobie dopowiadasz jakies bzdury.

A co do posiadania praw autorskich na pomysł i dochodzenia ich w sądzie, to zawsze mam takie prawo więc nie chrzań, że go nie mam. JEdnakze podkreślam, że nie chce mi się pitolić w tym syfie, i spotykac na zywo z osobnikami które dopuszczają się bezczelnej kradzieży.

Tobie się wydaje, że to co w necie to można sobie ot tak po prostu zabrac, bo to niczyje? GIE prawda. Co mnie obchodzi że to twój uzytkownik załozył aukcje? Jesteś właścicielem tamtego serwisu i za niego odpowiadasz. I ty za to w razie W będziesz odpowiadać a nie user.

Dowaliłaś powyżej jak łysy o beton

Więcej kultury prosze w słowach do mnie.

Właśnie wyszło na jaw to, że we wszystkim kierowałaś się tym "że kochasz haczyk" a nie zdrowym rozsądkiem.

we wszystkim to znaczy w czym?

Tomik, proszę Cię jak admin admina, usuń moje konto raz na zawsze.

a cóż to? brak silnej woli, żeby nie wchodzić?

tak ci się tu podoba, że muszą cię siłą wyrzucać? :D

Nie mam nic więcej do powiedzenia, odezwę się jak znowu ktoś napisze jakąś bzdurną wiadomość

No prosze, pan ma monopol na prawdę?

Łamiesz dane słowo, miałes się więcej nie odzywać :P Kłamczuszek? :P

Błazenada i paranoja- tylko tyle powiem

zgadzam się - zwłaszcza jeśli osoba która wydziera się na pół strony forum, że wiecej nic nie napisze zaraz na następnej stronie znowu koguci :lol:

Tak, tak - używanie wielkich liter według netykiety to krzyk. A jeszcze powiększanie ich, to w ogóle przejaw chamstwa i pieniactwa. Nie dotrzymanie obietnicy i robienie z gęby cholewy to już druga sprawa.

Buźki słodziutki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jeszcze powrócę do aukcji - jest to bardzo częsta forma pozyskiwania pieniędzy jakiś cel i tutaj też nikt nie ma prawa pisać o jakichkolwiek prawach autorskich bo to jest absurd.

Absurd nie absurd, przyznaj się chłopie do tego, że wiele rzeczy skopiowałes stąd, nawet nie siląc się na zmianę nazwy i po krzyku. :cool:

Jak sie pomyśli, to słowo aukcja da się zastąpić innym, ale to trzeba trochę kopułką poruszać. Tak samo HydePark czy inne, ale po co nie? :P

Prawda boli, lepiej iść w zaparte bez honoru co? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz to zachowam się podobnie jak Ty i Ci udowodnię lojalność Twoich użytkowników?

Myślisz, że dlaczego nie poruszam tego tematu u siebie? Bo po prostu nie chcę by ktoś próbował mnie osłaniać (a z pewnością byłoby tak jak tutaj) tylko dlatego, że jestem adminem. I sam zaczynałeś ten temat, więc

zachowam się podobnie jak Ty
jest kłamstwem, bo nie ja zaczynałem całą batalię.

Pytasz dlaczego tak często edytuje te wiadomości? Odpowiem Ci - po prostu nerwy mną targają jak widzę bezsensowne zarzuty i nie jestem w stanie wszystkiego na spokojnie napisać za jednym razem.

Jak napisałeś - Każdy będzie bronić swojego. Niestety na to wygląda, że tak będzie nadal, więc bez wielkich słów ŻEGNAM. Nie będę pisał jakiś bzdet typu "jadę na ryby", napiszę natomiast Wychodzę i nie wracam bo dalsza dyskusja nie ma sensu, napisałem co miałem napisać. Już i tak zbyt mocno zrobiłem sobie z gęby cholewę, a Wy prowokując mnie pomogliście mi w tym...

Trini, apropos HYDEPARK, zobacz http://www.google.pl/search?hl=pl&q=hyde+park+forum&btnG=Szukaj&lr=lang_pl

Jak widzisz jest od cholery stron z tą kategorią ;) Także i tu się wygłupiłaś ;)

Zdaje się, że masz dobrą zabawę z tego, że możesz mnie "udupić" nie usuwając mi konta ;) Pewnie liczyłeś na to, że nerwy poniosą mnie do tego stopnia, że bardzo doraźnie się skompromituję, a tu proszę - jest wręcz odwrotnie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



Dodaj link lub baner - >


Polecamy

TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich
Dragon
https://www.iparts.pl/
Pomocnik wędkarza
przewodnicywedkarscy.pl
Blog Zwędkowani
TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich

Pontony - TOKAREX - super oferta pontonów firm BUSH, Fiord, YRT i HONDA

Akumulatory żelowe i AGM; Zamów online! do łodzi, jachtów, silników, echosond itp.
www.akumulatory-zelowe.pl






Dodaj link lub baner - >


Partnerzy

Corona-fishing.pl - sklep wędkarski



Telefony, smartfony, tablety - jaki kupić, jaki wybrać?





  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.