Skocz do zawartości
tokarex pontony

Pewnie to tez zaraz jakis madry czlowiek usunie!!!


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous

Od 2 dni probuje na tym forum zamiescic posta o wyprawie do norwegii na ktora poszukuje 2 chetnych niestety jakis madry admin czy ktos tam namietnie mi go usuwa i niestety nie jestem w stanie zrozumiec czemu zazdrosc czy cos!Fora tego typu wydaje mi sie ze wlasnie powinny mi to umozliwic.Wiec jesli szanowny adminie jesli wlasnie bedziesz usuwal i tego posta to gratuluje Cie Twojej wspanialej wladzy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 100
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
niestety jakis madry admin czy ktos tam namietnie mi go usuwa
Usuwa i usuwać będzie jeśli nie stosujesz się do regulaminu .A co do ogłoszenia wystarczy się skontaktować z adminem i po kłopocie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

jakie ogloszenie czlowieku nie biore za to kasy calkiem prywatny wyjazd.widze ze takie fora stworzone sa chyba do tematow lapac na bialego czy moze lepiej na czerwonego

Ludzie dajcie spokoj wolnosc slowa jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie dajcie spokoj wolnosc slowa jest
Wolność słowa tak co nie znaczy że możesz robić sobie na forum co chcesz ,umieszczać posty gdzie popadnie.Czy choć by raz czytałeś regulamin.?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11) Forum bez wiedzy jego właściciela nie jest miejscem działalności gospodarczej, komercyjnej i reklamowej. Zabronione jest zakładanie nowych tematów lub pisanie postów w formie reklamującej, polecającej lub będącej zaproszeniem do innych serwisów i stron internetowych. W sprawach reklamy proszę o kontakt na adres mailowy: haczyk@haczyk.pl

http://haczyk.pl/forum/viewtopic.php?t=722

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skibek, zgadzam się z Tobą. To forum a właściwie jego administracja ma potężny, kwitnący i pulsujący defekt. Ostatnio nawet nazw sklepów wędkarskich nie można było umiszczać i biedny maniek silił się na podawanie adresów zamiast nazw (też powinno być zabronione). Niestety paranoje mają to do siebie że się pogłębiają więc w niedalekiej przyszłości można będzie obskoczyć ostrzeżenie za napisanie nazwy np. Shimano.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skibek, zgadzam się z Tobą
Ciekawe ze na innym forum ,tak napiszę jakim jerkbait .pl jesteś za porządkiem i przestrzeganiem regulaminu ,tu na haczyku to od twojego humoru raz jesteś na nie innym razem na tak .Po za tym przypomnieć ci za co karałeś userów na spławik.pl .?

Ps jeśli masz jakieś zastrzeżenia do mnie to proszę na PW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od 2 dni probuje na tym forum zamiescic posta o wyprawie do norwegii na ktora poszukuje 2 chetnych niestety jakis madry admin czy ktos tam namietnie mi go usuwa i niestety nie jestem w stanie zrozumiec czemu zazdrosc czy cos!

Posta owszem zamieściłeś, szkoda tylko, że w liczbie mnogiej w różnych działach :???: A żadna zazdrość poprzez to nie przemawia, jedynie poważne traktowanie regulaminu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raz na jakiś czas zdarza się użytkownik dla którego podczas rejestracji, prośba o zapoznanie się z regulaminem i prośba w mailu aktywacyjnym o zapoznanie się z ważnymi tematami oraz to, że regulamin jest dostępny praktycznie w każdej kategorii na forum (na czerwono) to za dużo. Nie wnikam nawet w takie wyjątki, bo kilkuset następnych nowo rejestrujących się użytkowników nie ma z tym problemu a przynajmniej nie takiego jak w tym przypadku.

Tym bardziej, że informacja sama w sobie nie była niezgodna z regulaminem. Po prostu była oprócz działu ogłoszeń dublowana i dodawana także w innych nieodpowiednich to tego kategoriach.

Przyznaję, że docelowo usunąłem także z ogłoszeń, bo nawet w ogłoszeniach nie chciałbym abyśmy polecali ofert osób, które na zwykłe przypomnienie o regulaminie reagują w ten sposób:

"co wam k... przeszkadza ten post od wczoraj namietnie mi go usowacie co

zazdroscisz mi k... ze cie nie stac zeby tam jechac czy co?"

Podsumowując, wszystkim tym, którym tak jak w tym przypadku tak bardzo zależy na przekazaniu oferty właśnie na naszym forum polecam po prostu zrobić to zgodnie z regulaminem w dziale ogłoszeń.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

maniek, nie mam zastrzeżeń co do Ciebie. To chyba jasne. Mam natomiast zastrzeżenia, co do kierunku, który obrał haczyk.pl A głównie mam tu na myśli paranoję na punkcie, kto to, czego nie reklamuje na drogocennym haczyk.pl! I jakie to niewątpliwe straty owo forum ponosi z tego tytułu. Nie chodzi mi o ten czy inny przypadek. Rozumiem umieszczanie typowych reklam lub co gorsza rozsyłanie ich na priv. Ale wywalanie chłopaka co szuka kumpli na wyprawę na ryby, emeryta co w przypływie desperacji (a może pokręconego humoru) skonstruował elektronicznego żywca, albo Piskorskiego, który któremuś użytkownikowi forum proponuje, być może wymarzoną dla niego, pracę - jest po prostu, ... nieprzemyślane.

Ty niestety płyniesz z tym nurtem, więc siłą rzeczy stajesz się częścią tego, co krytykuje - nic osobistego.

Na spławiku ostrzeżenia dawałem głównie, za hamstwo i jak wiadomo okazało się, że źle dawałem, bo administracja nie chce zmian, a zmiany były moim głównym celem działania na tamtym forum. Ale jak widzisz, przynajmniej mam swoje zdanie i gdy się z czymś nie zgadzam - odchodzę.

Za przestrzeganiem regulaminu jestem zawsze, szczególnie, jeśli jest rozsądny, a jego interpretacja wyważona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeczytałem cały wątek i... Panowie regulamin trzeba zmienić. Zresztą i tak nikt go nie czyta. Albo ktoś zna netykietę albo nie. Mój postulat to trochę więcej tolerancji dla ... różnych dziwnych ludków. Z mojego doświadczenia wiem, że jak ktoś zbytnio się wydurnia to społeczność go wydala. Dostanie kilka niemiłych postów i sam wypadnie z forum. A co reklam w wątkach. Sam mam z tym problem. Jak opisać dobry produkt nie podając jego nazwy? Znam fora gdzie wywalają za błędy ortograficzne. I to popieram. Sam czasem robię ale bez przesady.

Reasumując chyba potrzeba wiecej luzu. Nikomu to nie zaszkodzi. A przynajmniej czasem będzie śmieszniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeczytałem cały wątek i... Panowie regulamin trzeba zmienić
To znaczy mam rozumieć że "zaostrzyć" kryteria. :mrgreen:
Zresztą i tak nikt go nie czyta
I to bardzo źle ,wystarczy jeden raz i wszystko jasne :shock: .
Mój postulat to trochę więcej tolerancji dla ... różnych dziwnych ludków
Powiem szczerze jest może na forum zbyt dużo tolerancji ,dla dziwnych zachowań niektórych osobników i to jest złe ,nie którym userom może o to chodzi może mają takie zadanie im bardziej źle to tym lepiej ,ale to tylko moje spostrzeżenie.
Znam fora gdzie wywalają za błędy ortograficzne
No wywołuj wilka z lasu , wywołuj
Mam natomiast zastrzeżenia, co do kierunku, który obrał haczyk.pl A głównie mam tu na myśli paranoję na punkcie, kto to, czego nie reklamuje na drogocennym haczyk.pl! I jakie to niewątpliwe straty owo forum ponosi z tego tytułu
:mrgreen: .Widzisz Tomaszek ,różnimy się tym że każdy z nas patrzy na to z innej strony ,nie wierze abyś tolerował takie zachowania na swoim blogu i pozwolił "klepać "gdzie popadnie jakieś ogłoszenie ileś tam razy .
Ty niestety płyniesz z tym nurtem, więc siłą rzeczy stajesz się częścią tego, co krytykuje - nic osobistego.
No nie bardzo rozumiem teraz ,skoro utożsamiam się i płynę tym nurtem lub nawet jestem jego częścią to samo przez to krytyka jest pod moim adresem.Gdyby ta krytyka była zasadna to bym wyciągał jakieś wnioski ,a ty krytykujesz mnie za to ze pilnuje aby nie było większego bałaganu niż jest i tego pojąć nie mogę .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To znaczy mam rozumieć że "zaostrzyć" kryteria

Według mnie powinna być możliwość edytowania postów ,,non stop"- wpłynęłoby to na porządek na forum(zawsze można odpisać do osoby piszącej pod nami ,,@down", ew. ,,@up", zamiast tłuc kolejny post) Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie powinna być możliwość edytowania postów ,,non stop"- wpłynęłoby to na porządek na forum

:shock::shock: to by dopiero bajzel był.... jakby każdy mógł edytować dopisywać zmieniać.....

po takich zmianach płynność tematu i powiązanie kolejnych postów ze sobą byłyby żadne.... :???:

a żeby na forum było lepiej wystarczy pisać w odpowiednich tematach i przede wszystkim używać opcji "szukaj", bo mając 3921 tematów (dane z 22:27) - istnieje duża szansa, że ktoś już o to pytał.... a przez powielanie tematów i wklejanie ich gdzie popadnie jest najwięcej szumu pretensji i kłótni...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim skromnym zdaniem te forum trzyma wszystkie normy. Czasem bywają dziwne osobniki ale zaraz znikają. Sinus ma rację edycja powinna zostać w tym przedziale. A kryteria można ;) trochę wyluzować. Zresztą i tak najgorszą robotę robią admini. Sam bym się bał być aż tak poważny.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Witam serdecznie Haczyk pl. i szanownych moderatorów i adminów i przepraszam !!..... za wtargniecie na wasz portal......

Pierwszy raz się spotkałem z takim forum chcesz się coś dowiedzieć, zapytać .... zaraz cię strofują upominają że coś takiego już było na forum !! ostrzeżenia !! śmieszne!!

Chciałem zadać kilka pytań na temat pływania łodzią jak to wygląda ze strony prawnej czy trzeba mieć kapok , kartę pływacką itp. to ktoś serdeczny wywalił mój post wielce wstrząśnięty że raczyłem rozpocząć nowy wątek ,a wstawił

BHP przy połowie z łódki......... no i wiedziałem już wszystko dzięki serdeczne !!!

Czytałem kiedyś wpis : Gość założył własny staw w okolicach Konina wszystko ładnie zorganizował ( zakwaterowanie u znajomych itp. ) wkleił swoją stronę wszystko ok, i tak sobie pomyślałem jest nie za daleko to się skoczy ..no ale też musieliście zrobić z tym postem porządek na pewno była to krypto reklama .... jak ktoś z was pisze pierdoły to jest ok ale jak ktoś coś napisze , a jeszcze jak nowy oooooo to już niedobrze zaśmieca portal

Dziękuje za taki portal i forum stworzony on jest chyba tylko dla drobnej garstki ludzi ( moderatorzy i admin) nie mam zamiaru wam przeszkadzać na tym waszym portalu , przepraszam !!

P.S. żebrzecie o kasę jak dziady 1500złoty ??? co to za portal !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

martin, sieć jest bardzo duża- z łatwością znajdziesz w internecie kilka wędkarskich śmietników- for na których jest po 100 tematów o tym samym i nikt nie ma pretensji, że napiszesz 101.

nie mam zamiaru wam przeszkadzać na tym waszym portalu , przepraszam !!

Wchodząc na forum akceptujesz regulamin. Jeżeli po miesiącu spędzonym na forum jednak zmieniłeś zdanie co do jego przestrzegania- napisz pw do administratora- z pewnością pomoże Ci w usunięciu konta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

P.S. żebrzecie o kasę jak dziady 1500złoty ??? co to za portal !!!

No proszę Ciebie, bez przesady :) To nie jest żebranie tylko zwykła prośba o pomoc. Forum jest zadbane, pracuje nad nim kilka osób, poświęcają swój czas i jeszcze mają dodatkowo wszystko sponsorować? Przecież te pieniądze nie idą do prywatnych łap, tylko na serwer, na którym to forum stoi a ponad 2tys. osób z niego korzysta!

P.S

Co do usuwania kont - admin mi w tym nie chce pomóc :lol::razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

martin napisał/a:

P.S. żebrzecie o kasę jak dziady 1500złoty ??? co to za portal !!!

No proszę Ciebie, bez przesady :) To nie jest żebranie tylko zwykła prośba o pomoc...

No proszę, takie piękne zrozumienie tematu i problemu od kogoś kto u siebie w związku z podobną zbiórką sam pisze tak:

"Moglibyśmy podjąć żebraczą akcję jak na niektórych konkurencyjnych stronach, ale mamy swój honor."

Dzięki za szybkie pojawienie się i wsparcie po poście martina.

P.S

Właśnie dlatego Ci konta nie usuwam. :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



Dodaj link lub baner - >


Polecamy

TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich
Dragon
https://www.iparts.pl/
Pomocnik wędkarza
przewodnicywedkarscy.pl
Blog Zwędkowani
TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich

Pontony - TOKAREX - super oferta pontonów firm BUSH, Fiord, YRT i HONDA

Akumulatory żelowe i AGM; Zamów online! do łodzi, jachtów, silników, echosond itp.
www.akumulatory-zelowe.pl






Dodaj link lub baner - >


Partnerzy

Corona-fishing.pl - sklep wędkarski



Telefony, smartfony, tablety - jaki kupić, jaki wybrać?





  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.