Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Zbiornik Topola


lacki666

Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon

Dambase, kurcze wczoraj rozmawiałem z gościem z Przyłęku który jeździ na Topolę i mówił, że ludzie od strony taśm rozbijają parasole, namioty, dlatego chcę się upewnić, bo będę zapierniczał 140 km z Lubina na nockę, a okaże się, że walną mi mandat za rozbity namiot od strony taśm. No ale ok. dzięki za info, pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kontrole nie są częste ale życzliwych ludzi nie brakuje. Na parkingu jest tablica która informuje, że na wałach przeciwpowodziowych zakaz rozbijania namiotów, oraz jeszcze kilka innych zakazów :roll: z namiotem lepiej pojechać od strony wsi Błotnica, tam chociaż trawa jest a nie sam żwir :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

suhhar, syf zostawiają nie tylko ludzie biwakujący pod namiotami, jeżeli ktoś ma syfiarstwio we krwi i jest zwykłym prostym kiepem, który nie rozumie, że należy szanować środowiska to czy przyjedzie na kilka dni pod namiot czy na jeden dzień to i tak zostawi syf.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro tak się nabijacie to może któryś z was wrzuci fotkę co ostatnio złapał?? bo nudno na tym forum zamiast pisać o rybach to o jakiś śmieciach,kontrolach, namiotach i pogodzie,że wiatr nie z tej strony wieje.... :roll: wszyscy narzekają i przy komputerach siedzą zamiast na ryby jechać....................

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tpopiol, nikt się z Ciebie nie nabija, Dambase chodziło o to, że na Topoli są dużo większe leszcze, ale Twój jest też ok. Chętnie pojechałbym na ryby na Topolę, Pilce, ale praca, dom, odległość 130 km, różne sprawy do załatwienia, dlatego siedzę i śledzę co się dzieje nad wodą, interesują mnie wszystkie tematy związane z danym zbiornikiem, śmieci, wiatr, kontrole, rozbijanie namiotów, narzekania innych i widzisz w tym coś złego albo nienormalnego? Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie wrzućcie na luz. Fajne forum, można pogadać nie ma co się śmiać, a przy tych "braniach" co teraz są i taki leszcz cieszy. Póki pogoda się porządnie nie załamie, nie będzie jakiejś ulewy dwu, trzy dniowej to nie ma po co jechać. Woda gorąca, nawet wiatr ją nie dotlenia, nie ma co. A siedzieć w skwarze i walić do wody pieniądze nie ma po co, bo to żadna przyjemność. Zastanawiam się tylko czemu na Głębinowie i Otmuchowie tak ciągną, a nasze Kozielno i Topola wygląda z roku na rok co raz gorzej. Pamiętam 3 lata temu np. na Topoli. Nie było wyjazdu bez ryby, przyjemność była bo cały czas coś się działo. Dzisiaj pytam znajomych to każdy mówi to samo "byłem cały dzień i nic". No znajomy był tydzień temu na Topoli, kilkanaście godzin bez brania. I niech mi ktoś nie mówi, że zanęta za tania, czy na haku nie to c o trzeba, bo sam byłem świadkiem, jak przy dobrym żerowaniu leszcza na Topoli dziadki łowili na pały z targu, żyłkę 0,40, dwa białe na haku i zanęta za 2.80 zł/kg bezzapachowa. Pozdrawiam Panowie... a do kolegi "tpopiol" gratuluje leszczyka, bardzo fajny. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tpopiol oczywiscie nie chcialem Cie urazic, jasne ze fajny leszczyk, dzisiaj wypad na Topole z kolega Fedeer2010, zlapalismy po 1 sztuce ale za to ladne 55 cm kazdy, i 2 sie spieły

Trzeba naprawde kombinowac zeby cos zlapac :)

Wazna informacja w week sa zawody Grand Prix pt-niedz od strony tasm wiec nie bedzie mozna lapac

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/c460b95e5094acd9.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bylismy na tasmach.Podstawa bran to bardzo daleki rzut.Brały na pęk białych(5-7).W moim przypadku hak 10 przypon 20.Dużo nęcenia i powinno byc git.Nie starajcie sie rzucac w miejsca gdzie chodza stada leszczy wierzchem bo to nic nie daje.Dużo nie brakło a Rolando upolował by leszcza trafieniem koszykiem w grzbiet :mrgreen: strasznie dużo ich chodzi góra,az czarno jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koszyk 40-60g,wędki feedery lub karpiówka, proponuje Ci znaczyć markerem odległość na żyłce wtedy będziesz rzucać w to samo miejsce i zanecisz jedno miesce,

Chwile podpatrywałem jak łowią ligowcy na zawodach ale przez 30 minut nikt nic nie złowił, większego oprócz 10 cm uklei, myślę ze moim wynikiem w 3h ktore bylem bylbym w czołówce :):razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.