Skocz do zawartości
tokarex pontony

Zbiornik Topola


lacki666

Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon

Panowie byłem na Topoli. Przestał brać !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Niestety !!!! Wody brakuje w zbiorniku, napełnili Kozielno, a Topola płytka. Dużo ludzi. Ja jednego okonia 21cm na grunt, kolega 4 leszczyki ok 35cm, ludzie koło nas siedzieli (ok 10osóB) to dwóch miało po jednym. Byłem za taśmą za cyplem. Wydaje mi się, że znowu będzie miał odpoczynek i może jeszcze będzie brał za dwa tygodnie chyba że przyjdą wcześniej duże deszcze i wiatr uderzy z zachodu.

Tyle z Topoli, za tydzień jadę za szczupakiem na Pilce. Narazie od Topoli muszę odpocząć. Aha siedzieliśmy od 3 rano do 13.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie wróciłem z topoli od taśmy o 7 do 10 coś skubało w sumie 4 leszcze 35-40 cm po 10 juz nic sie nie działo . Ludzie z nocki bez rezutatów wiece mili ci co po przyjeżdżali rano min. ja. Za cyplem podobnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nocka z niedzieli na poniedziałek. Z rybą tak jak we wcześniejszych postach w nocy nic nie brało. Zaczeło się od ok 6 do 10. Byłem os strony taśmy na pierwszym parkingu od strony Paczkowa, 4 leszcze po ok 40 cm tak mniej więcej łącznie 3,5 kg na białego robaka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Jak tam obecnie sytuacja wodno-rybna wygląda? ,bo zamierzam jechać na weekend.

Ja też właśnie się przymierzam na weekend.Z tego co wiem , to bierze przeważnie rano.Później - po poludniu już jest słabiutko , a w nocy całkiem lipa.

A gdzie jedziesz ? Za garbaty mostek może ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem dzisiaj od 4 do 14 i złapałem 5 małych leszczyków, kolega 9 w tym 4 ononki.. Nic ponad 40cm- wszystko do wody.. Rano lało że aż parasol wymiękł.. ogólnie nędza.. Przynęty- białe, pinka, kuku o smaku ochotki oraz joker... Bezrybie :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Nic się nie dzieje, przejeżdzałem tam ok godziny temu. 3 auta na "taśmiach" więc chyba lipa. Za tamą pełno miejscowych na składaczkach dzisiaj jeździ, ale nie wiem za czym. Gostek 1 leszcza przez noc wyciągnął. Woda opadła już tam z ponad metr, w trawach pełno martwej drobnicy jak wode puszczali ostatnio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do Topoli , to faktycznie całkowicie zdominowany przez leszcza, jeśli chodzi o białą rybę. Co do drapieżnika to jest tam naprawdę sporo sandacza. Ja osobiście jestem zwolennikiem drapieżnika i w związku z tym mogę powiedzieć , że najlepsze efekty są z łodzi ale z brzegu też można trafić ładną sztukę. Gdzieś około miesiąc temu byłem na topoli od strony taśmociągów, na jednym kiju miałem białego a na drugim filecika z płoci. Po kilku godzinach ciszy trafił się jazgarz , który zajął miejsce fileta. Po krótkiej chwili efektem tej zamiany był sandacz 78 cm.

Tak że śmiało mogę polecić ten zbiornik.

Połamania kija , byle nie na kolanie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

W zeszłą niedziele 5.09.2010 pływaliśmy od rana do poludnia na Kozielnie i ani jednego brania . Trzeba chyba trafic na ten moment, wtedy bierze wszedzie. w ta niedziele planujemy spróbowac sil na Topoli, zna ktos moze jakies miejscowki sondaczowe, w przyblizeniu , ktora czesc jeziora, zeby nie stracic pol dnia na szukanie odpowiedniego obrebu a pozniej dopier miejscowek. W ogóle sa jakies wiesci od spinningistów.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.