Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Zbiornik Topola


lacki666

Rekomendowane odpowiedzi

ale ujnia na topoli ! porazka totalna od 5.30 do 10 ani brania. Kumpel na bata złowił płotke i to wszystko. Ludzi full nikt siatki w wodzie nie miał. Pozniej kolesie karpia wyciagneli jakims cudem i to wszystko. Narazie nie ma po co jechac chyba zeby sie poopalac ;) acha woda strasznie wysoka...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon

Wczoraj na Kozielnie pływający wędkarze zauważyli i zgłosili straży rybackiej zastawione sieci

W związku z powyższym zastanawiam sie czy straz lub policja interweniowała?

Ktos ma jakies informacje?

Na Topoli pewnie tez kłusują Ci sami tubylcy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie a czy ktoś zaobserwował już żerowanie boleni ? jak ostatnio byłem to tylko raz widziałem i to w oddali jak sie spławiał a przy brzegu nic. W zeszlym roku to na 1 maja tak waliły że szok..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sobotę nic nie brało tylko tablice rejestracyjne zap***** z auta. Już drugie w przeciągu 2 lat także jak sie wybieracie na Topole to lepiej żeby były przykręcone

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierniczysz ! ja odkąd tam jeżdze nic mi nigdy nie zgineło nawet jakies wedki czy coś. Nawet kumplom nigdy nic nie zajeb....A w którym miejscu ci tak zrobili ? zgłosiłeś kradziez na policję ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ukradli na parkingu przy samym szlabanie, auto było kolegi podobnie jak poprzednie. Kradzież od razu zgłosiliśmy gliniarz co przyjmował zgłoszenie mówił, że o 18:20 tankowali na orlenie w Ząbkowicach i odjechali. za pierwszym razem jak ukradli to koleś jeździł po różnych stacjach złapali go w Strzelcach Opolskich musieliśmy jeszcze na sprawę tam jeździć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LeChifre, pewnie znasz jezioro jak swoj dom wiec wiesz gdzie sie zasadzic a my tacy amatorzy to siadamy gdzie sie da. Ja kiedys siadlem w miejscu gdzie nikogo nie bylo woda byla mała to trafiłem na taka głębine ok 5-6m albo i lepiej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LeChifre, czyli nie łowisz od taśm, tylko z przeciwnego brzegu. Te Twoje miejscówki z kolegą to od lat macie czy dopiero odkrycie tego roku? Powiem Ci młody wędkarzu, że od taśm ciągnie się również piękne leszcze i nawet karpie, poprostu trzeba wstrzelić się w dzień. Miałeś szczęście z kolegą i tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

azfish, może i masz rację, a może i ja :), wędkowanie to niezła łamigłówka i może dlatego tak uzależnia prawdziwych wędkarzy :). Ale powiem Ci, że ja tylko łowię od strony taśm i nigdy nie byłem na przeciwległym brzegu, a czasem na prawdę trafiają mi się tam piękne leszcze. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Racja Pilczykzgodze sie z toba że na taśmach da rade cos ładnego pociągnąc ale nie lubie tłoku i szukam spokojniejszych miejsc ktore mam a o których dowiedziałem sie od wędkarza który łapie juz od ponad 40 lat. Ostatnio byłem od strony błotnicy ze starszym na 2 dni i jak juz sie ciemno robiło nastąpiło kosmiczne branie lekko podciągneło swingera i nagły atak przy zacięciu poczułem mocniejszy opór chwia walki i żyłka strzeliła ;/ przez dwa dni poszedł tylko jeden sandał 5 leszczy i 1 karpik o drobnicy nie wspominam bo szkoda gadac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.