Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Pstrągi 2009


patbaj

Rekomendowane odpowiedzi

Co to Panie i Panowie nie łowimy już łososiowatych? Ja wczoraj łowisko komercyjne cholerzyn... efekt 2 pstrągi jeden maluszek 20 cm i jeden 41 cm. pogoda była kiepska ogólnie ryba słabo żerowała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 77
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Witam.

Wiem ,że sezon na pstrąga już trwa długo,natomiast ja wczoraj 9 VI 2009 zaliczyłem swój debiut na Nysie Szalonej i debiut w łowieniu pstrąga. Złapałem 3 kropki 20cm,22cm i 25cm, było też kilka brań nie zaciętych, kilka nietrafionych wyjazdów do woblera i jedno spięcie. Nad wodą spędziłem trochę ponad 2 godziny bo burza mnie wygoniła ale wyprawa była świetna. Na koniec straciłem wobka na którego miałem wszystkie brania, zaczepił się pod wodą o konar i nie szło go wyciągnąć.Na szczęście wiem gdzie jest zaczepiony i następnym razem będę miał wodery i go wyciągnę. Debiut wymarzony i na pewno w bardzo krótkim czasie go powtórzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



Dodaj link lub baner - >


Polecamy

TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich
Dragon
https://www.iparts.pl/
Pomocnik wędkarza
przewodnicywedkarscy.pl
Blog Zwędkowani
TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich

Pontony - TOKAREX - super oferta pontonów firm BUSH, Fiord, YRT i HONDA

Akumulatory żelowe i AGM; Zamów online! do łodzi, jachtów, silników, echosond itp.
www.akumulatory-zelowe.pl






Dodaj link lub baner - >


Partnerzy

Corona-fishing.pl - sklep wędkarski



Telefony, smartfony, tablety - jaki kupić, jaki wybrać?





  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.