Skocz do zawartości
tokarex pontony

DWA ZDJĘCIA czyli honor dla przeciwnika


Gość bogdan39

Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 196
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
Gość bogdan39

Dzienki śliczne a teraz przejżyj dziś wysłane nowe wypociny,

Zwruć uwagę na komentarz końcowy pod rególaminem.

Noi teraz wszystko od ciebie zależy. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie mam dzisiaj chwilę, to moze na jutro uda mi się go zredagować.

Przy okazji jeszcze parę pytań:

Ostateczna nazwa konkursu ma być - „Dwa zdjęcia, czyli honor dla przeciwnika” ?

Czy przyjmujemy jakieś kryteria wagowe zgłaszanych ryb? np: jak w konkursie "sukcesy i rekordy" w tabelce:

http://www.haczyk.pl/haczyk/konkurssukcesy.html

Ok, jeżeli wędkarze wypuszczają wszystkie złowione przez siebie ryby, niemniej żeby niebyło tak, że zaleją nas zgłoszenia wypuszczanych np: 2-3 kg karpi.?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Tomiku co do wielkosci ryb dobre pytanie jednak poki co Bogdan pisal ze jest w szpitalu wiec chyba za predko ci nie odpowie a to on jest pomyslodawca tego tematu

Przy okazjo Bogdan duzo zdrowka

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Tomiku co do wielkosci ryb dobre pytanie jednak poki co Bogdan pisal ze jest w szpitalu wiec chyba za predko ci nie odpowie a to on jest pomyslodawca tego tematu

No to jakbyśmy rostrzygneli kwestię limitów to miałbym regulamin i byśmy roczpoczeli konkurs

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc to nie rozumiem tego - konkursu, czy zawodów, czy plebiscytu - o co tu ma chodzić? Jak konkurs na zdjęcie to rozumiem, konkurs na zdjęcie wypuszczanej ryby - też rozumiem - ale konkurs na zdjęcie ryby o jakimś limicie wagowym czy wielkościowym? Konkurs na zdjęcie okazu? Co ma odczucie estetyczne związane ze zdjęciem do wielkości ryby która na nim jest? Może wyklarujcie to trochę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale konkurs na zdjęcie ryby o jakimś limicie wagowym czy wielkościowym?

Zastanawiamy się nad wprowadzeniem tego limitu nie ze względów estetycznych, bo tak jak pisałem kilka postów wyżej:

Ok, jeżeli wędkarze wypuszczają wszystkie złowione przez siebie ryby...

tylko bardziej ze względów "technicznych" obsługi nadsyłanych zgłoszeń, żeby niebyło tak, że zaleją nas zgłoszenia wypuszczanych np: 2-3 kg karpi, 1-2 kg szczupaków, 20-30 dkg okoni, płoci itd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Pozwólcie że i ja dorzucę dwa grosze od siebie.

Jeśli ma być to konkurs o dużym uczestnictwie ogółu to należy dopuścić wszystkie zdjęcia.A między innymi będzie szansa dla tych kórzy nie łapią jeszcze okazów a ich jest przecież większość.Osobiście zagłosuję chętnie za udanym zdjęciem małej ryby niż za nieudanym dużej ryby.

To narazie tyle.

John

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

należy dopuścić wszystkie zdjęcia

Też jestem za tym John. Dla jednego nie jest wyczynem wypuścić szczupaka 8 kg, bo łowi ich mnóstwo w sezonie, dla innego wypuszczenie kilówki będzie osiągnięciem, bo to np. jego pierwszy szczupak w życiu, bo łowi jednego, dwa w roku itd. Dlatego dopuszczajmy wszystko niech wygra lepszy według Haczykowców.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie to przedmowcy maja racje

Zgloszen moze byc duzo bo to nawet by lepiej bylo

Wazne bedzie jak zostanie zaprezentowana tresc i polow

Bo i tak beda oceniac forumowicze

A obsluga bedzie tylko raz - na koniec ankieta

Dlatego musialby sie wypowiedziec Bogdan ale pomysl i argumentacja Johna i Tomka jak dla mnie przemawiajaca

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z przedmówcami. Fotki powinny być zamieszczane niezależnie od wymiarów ryb. Będzie więcej, przez co ciekawiej i większa ilość haczykowców wezmie udział w zabawie.

ooo i to mi się podoba, w końcu w wielu przypadkach nie długość się liczy nie? :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość bogdan39

Panowie pomysł jest,regulamin jest.

Oczywiście rybki maja być wymiarowe.Limitów wagowych czy centymetrowych tez nie róbcie,

Niech się bawia wszyscy.

Przy ocenie każdy wybierze sobie kryteria jakimi będzie oceniał.

Pomysł jest dziewiczy i sam psia krew nie wiem do końca jak to ma wyglądać.

Ja chciałbym oceniać postawę łowiącego jego stosunek do zasady no kill ,ale jak ubrać to w regulamin.

Zacznijmy tego roczna edycje a na drugi rok zobaczymy.

Oczywiście mój głos nie moze tu być wyrocznia a Tomik i szacowne grono biorace udział w dyskusji niech wyłowi co najlepsze.

Mysle ze DWA ZDJECIA cała akcja bedzie miała oddżwięk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wsystko ładnie Panowie tylko mi pozostaje przyjmowanie a później korekt i publikacja zgłoszeń a to trochę czasu zajmuje. Tymbardziej, że przewiduję zmienić obecny konkurs "sukcesy i rekordy" ze strony głównej haczyk.pl właśnie na "Dwa zdjęcia" Przewiduję ten konkurs dobrze rozleklamować a co najważniejszę zdobyć w przeciągu całego czasu trwania konkursu bardzo atrakcyjne nagrody. I tym samym przewiduje sporo zgłoszeń.

Dlatego sugerowałem limity.

Muszę sobie jeszcze obmyślić jak to wszystko ze soba pogodzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



Dodaj link lub baner - >


Polecamy

TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich
Dragon
https://www.iparts.pl/
Pomocnik wędkarza
przewodnicywedkarscy.pl
Blog Zwędkowani
TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich

Pontony - TOKAREX - super oferta pontonów firm BUSH, Fiord, YRT i HONDA

Akumulatory żelowe i AGM; Zamów online! do łodzi, jachtów, silników, echosond itp.
www.akumulatory-zelowe.pl






Dodaj link lub baner - >


Partnerzy

Corona-fishing.pl - sklep wędkarski



Telefony, smartfony, tablety - jaki kupić, jaki wybrać?





  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.