Skocz do zawartości
tokarex pontony

DWA ZDJĘCIA czyli honor dla przeciwnika


Gość bogdan39

Rekomendowane odpowiedzi

wagę to już bym odpuścił aby przed wypuszczeniem ryby za długo nie męczyć

No właśnie, z tym ważeniem to może być różnie, bo nie każdy ma (wozi) ze sobą nad

wodą wagę. Zwłaszcza spinningista, który musi ograniczać wagę swojego ekwipunku. Myślę, że dobrze zrobione zdjęcia powinny załatwić sprawę. Wydaje mi się również, że nie powinno w tym konkursie chodzić o wagę ryby, ale o sam fakt, że szanujemy te piękne stworzenia zwracając je ich naturalnemu środowisku. Nam już dostarczyły emocji i przyjemności podczas ich złowienia, może jeszcze ktoś inny będzie miał tą przyjemność.

Poza tym grono oceniające zgłoszenia jest już, mam nadzieję, bardzo doświadczonym gremium i ze zdjęć napewno będzie mogło wywnioskować jak duza była sztuka i czy zgłoszenie warte jest nagrody.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 196
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
jakaś nazwa konkursu?

Tomik jakoś mi się nasuneło na myś Honor Wędkarza.

Panowie potraktujmy to jako konkurs -zabawe ,a nie wyścigi po rekordy czy cóś tam.

Tomik w regulaminie powinno się znależci tylko że powinny być dwa zdięcia w miare wyrażne ,łowcy z rybą i fakt wypuszczania darowania rybie wolności ,a czy będzie to szczupak 1kg czy okoń 1m albo karp30kg w zasadzie jest to bez znaczenia ,promujemy zachowanie honorowego wędkarza .Jak oceniać zgłoszenia ,proponuje tak jak dotej pory ,na koniec roku niech ocenią to użytkownicy forum haczyka.Jak narazie nie znalazłem na necie takiego konkursu więc nie mam żadnego odnośnika w tej kwesti.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość bogdan39

a ja myśle jednak po przemysleniu ze konkurs to konkurskryteria musza byc jurorami beda wszyscy z wendy :lol: niech podaja wymiary kilogramy jesli moga.

TOMIK mały ruch w biznesie ustal sam zasady i ruszamy szkoda czasu. :shock::lol::cool:

tytułjuz jest HONOR DLA PRZECIWNIKA

trzeba to potraktowac powaznie przeciez beda nagrody :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Co sądzicie o dodaniu do powyzszego regulaminu takiego punktu;

-nie przyjmowane będą zgłoszenia ryb złowionych na łowisku(ach) komercyjnych a jedynie ryby złowione w łowiskach naturalnych( jeziora, rzeki, zbiorniki zaporowe, stawy, glinianki itp.).

Dla mnie to nie fair, jak ktoś w stawie ,nazwijmy to hodowlanym, za jakąś tam opłatą, złowi rybę ......kilową, zrobi parę fotek i będzię się tym chełpił, jak to rybie darował życie.

Pokazać swój kunszt łowiecki w ich naturalnym środowisku- to jest zachowanie godne prawdziwego WĘDKARZA. Łowienie okazów w "wannie" - to pomyłka.

Co wy na to???? Jestem ciekawy waszych opini.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

Tam gdzie lowie,czesto lowi tez taki jeden dzidek.Zawsze jak zlapie male sumiki to wywala je na brzeg i zostawia mowiac,ze kaczki zjedza.Moim zdaniem szczyt bezczelnosci!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze jak zlapie male sumiki to wywala je na brzeg i zostawia mowiac,ze kaczki zjedza.Moim zdaniem szczyt bezczelnosci!

Nalezy sie chyba cieszyc z tego, ze ten fachowiec rybok nie zabiera tych sumikow i nie wypuszcza w lowiska gdzie go nie ma.

Owszem sumik karlowaty niepozadanym jest, ale zeby w trwake to juz gańba.

Ale najgorsze jest to, ze tacy ryboki-wedkarze-wyjadacze to samo robia z okoniami bo to chwast i szkodnik i rowniez w trawke.Pomijam juz jazgarze z ktorymi robia to samo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrzeć tylko, jak walnie 30 kg mięcha w jednym kawałku
Piotrze widze że znasz moje zamiary.Ale tz drobnice też fotografuje ,po prostu nadrabiam stracone lata i te sztuki co nie zostało po nich śladu no chyba że w pamięci.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



Dodaj link lub baner - >


Polecamy

TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich
Dragon
https://www.iparts.pl/
Pomocnik wędkarza
przewodnicywedkarscy.pl
Blog Zwędkowani
TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich

Pontony - TOKAREX - super oferta pontonów firm BUSH, Fiord, YRT i HONDA

Akumulatory żelowe i AGM; Zamów online! do łodzi, jachtów, silników, echosond itp.
www.akumulatory-zelowe.pl






Dodaj link lub baner - >


Partnerzy

Corona-fishing.pl - sklep wędkarski



Telefony, smartfony, tablety - jaki kupić, jaki wybrać?





  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.