Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

wybór spinningu


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon
Ja na rzece na szczupaka i bolenia używam Team Dragon 10-25 gram ale 3 metry. Z tym że te kije nie nadają się do łowienia plecionką. Bardzo szybka akcja+plecionka wiąże się z dużym ryzykiem spadania ryb.

No to chyba się zdecyduje na to TD Silver Edition :) Tylko jeszcze jedna sprawa co dokupić Red Arc 10300 czy 10400 zeby to nie lecialo na ryj?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja dokładam daiwe rozmiaru 3000 i jest idealnie. Nie wiem jak teraz ze spro ale kiedyś miałem red arc blue największy rozmiar i był nieco za mały. (miał małą szpule)

Mialem dzisiaj Red Arca 300 w rece i wydawal mi sie jakis taki malutki za to 400 taki ok. No i chyba taki kupie tylko w wersji 10401 bo bedzie szpula match 0.18 / 150m i 0.33/150m

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednak nadal się nie zdecydowałem czy TD Silver czy Millenium :( Red Arc 10400 bedzie napewno teraz tylko kwestia wedki :( Niech ktoś coś poradzi

Połów głównie rzeka Nida czasami Wisła i warta w okolicach Łodzi, oraz stojąca woda ale do tego mam jigówka Jaxon Selection 2000 która na stojącej wodzie spełnia moje oczekiwania :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanów się jeszcze nad millenium pike, mocniejszy i myśle, że bardziej uniwersalny.

TD - fajne kijki ale czy w wersji silwer :?: wolał bym jednak samego TD.

Myślałem o normalnym TD ale cena to ok 400zł a millenium ok 200 wiec jest dosc spora różnica. Do tego chcę kupić młynek Red Arc 10400 wiec w zestawach będzie ok 750 lub 500zl wiec to sporawa różnica czytałem ze te kije TD są dobre lecz podobno strzelają bez powodu nie wiem ile w tym prawdy :( No i teraz mam już mętlik czy lepiej dołożyć czy nie.

Myslalem jeszcze nad kijem Shakspear Ugly Stik 10-25g lub 15-40g

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jakie macie preferencje dot. dolnika ( dość nietypowy ale sprawdza sie) ale warto popatrzeć na Dragon Express 7-30g. Szybka akcja , kijek lekki , mam na nim Zaubera 3000 i spisuje sie swietnie. Łowie na plecionki i żyłki i jest ok. Jak dla mnie idealne wyważenie . łowiełem i zębacze i okonie a nawet małe wzrdegi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, szukam kija na klenie i okonie. Znalazłem sporo lecz wybór padł na tego:

konger tiger cross maxx 270 3-18gr-wklejanka

do tego żylka 0.16 i jakiś kręciołek ale jeszcze nie wiem jaki się nada.

Warto? Nie warto? Łowię małymi woblerkami i obrotówkami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może ten, nie jest to chyba wklejanka. mikado sensual ultralight spin 270-do-18g

''Wędziska należą do grupy mocniejszych wklejanek '' (opis ze strony Mikado), osobiście nie przepadam za firmą Konger, sam mam Mikado BlackDraft 260 do 15g i jest fajna, ogólnie Mikado ma fajne wędeczki na okonki w przystępnej cenie- warto obejrzeć i coś wybrać jednak chyba wszystkie te o małym CW to wklejanki - na pocieszenie powiem, że szczytówki w BlackDraft są dosyć twarde i nie gną się pod byle gumką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich!

Oglądałem ostatnio kilka kiji spiningowych w skromnym budżecie do 130 zł i nie mogę się zdecydować.Kij głównie pod szczupaka ,będę łowił głównie na przynęty od 7g do 20g blachy oraz gumki z jigami.Prosiłbym o Wasze opinie na temat wybranych kiji:

1.DAIWA SWEEPFIRE 270 10-30g

2. MIKADO MIKAZUKI 270 10-30g

3.MIKADO T-Rex Power MX Spin 275/32g

4.KONGER BLACK TIGER WĘGIEL IM7 SPIN 2,7/28g

5.MITCHELL PREMIUM 2 SPIN 270cm 8/25g

6.MIKADO SCR Medium Spin 270 / 10 - 30 g

7.Mikado Tachibana Medium Heavy Spin 270 cm / 10-30g

8.MIKADO Golden Bay Medium Spin 270 / 10 - 35 g

Zdecydowałem się na długość 2,7m a CW do 30g.Wolę pełen kij a nie wklejankę bo jeśli się nie mylę to wklejanki mają bardzo delikatne szczytówki i może być problem z zacięciem szczupaka.

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.