Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Kołowrotki Shimano


Mati_gdansk

Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 462
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Elton, niema. to jest do modeli z "wkręcaną" korbą nazywa się "reel stand" i właśnie chodzi o jakąś tam ochronę i lepszą prezentację stojącego kołowrotka.

to się nie kręci, fabrycznie tam jest tylko taka zaślepka, nie dotyka trzpienia przekładni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

MariuszA, ciężko chyba będzie wydać jakąś obiektywną opinię o tym modelu Stradica, bo jest bodajże dopiero od tego roku na rynku, a więc krótko.

Ja mam mam go od początku tego sezonu, ale używam go do odległościówki i jest OK!

W spiningu, i to ciężkim to nie wiem niestety jak się sprawdzi bo... prawie nie spininguję :wink:

Wydaje mi się, że od poprzedniej wersji jest lepiej wykonany-spasowany.

Żal trochę, że do najnowszego Stradica producent dodał zapasową szpulę z... grafitu :!::shock: (wcześniej była alu)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MariuszA, ciężko chyba będzie wydać jakąś obiektywną opinię o tym modelu Stradica, bo jest bodajże dopiero od tego roku na rynku, a więc krótko.

Ja mam mam go od początku tego sezonu, ale używam go do odległościówki i jest OK!

W spiningu, i to ciężkim to nie wiem niestety jak się sprawdzi bo... prawie nie spininguję :wink:

Wydaje mi się, że od poprzedniej wersji jest lepiej wykonany-spasowany.

Żal trochę, że do najnowszego Stradica producent dodał zapasową szpulę z... grafitu :!::shock: (wcześniej była alu)

no własnie z ta szpula lekka lipa ;) ale moge spokojnie dokupic do niego szpule alu ;) wiec z tym problemu niebedzie ,znajomy posiada shimano super tez z hamulcem wlaki lowi z millenium fatso jerk i chwali sobie ,wiec stradic polka wyzej mysle ze bedzie tez dobry do ciezkiego spina ;)

zamowilem juz w sklepie odbior 1.12 wiec na mikolaja jak by nie patrzac prezent hehe , wiec chcialem tylko zasiegnac opini tych co lowia.

jescze miesiac w tym roku posluzy do ciezkiego jiga za sandaczem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiec stradic polka wyzej mysle ze bedzie tez dobry

Jeszcze dodam, że mam też ostatniego Shimano Twin Power 3000 z hamulcem walki (czyli wyższy i droższy model od Stradica), ale w moim odczuciu ten najnowszy Stradic chyba lepiej pracuje :wink:

Życzę zadowolenia z zakupu :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MariuszA, do ciężkiego spina może być trochę cienko, bo 3000 jest wielkości 2500 i ma jeszcze płytszą szpulę....... Nie wiem o co chodzi, ostatnio z tymi shimańcami i ich oznaczeniami :???::shock: Do przynęt które podałeś i pewnie to do wędki 18-42 g :wink: trzeba było brać 4000 :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MariuszA, do ciężkiego spina może być trochę cienko, bo 3000 jest wielkości 2500 i ma jeszcze płytszą szpulę....... Nie wiem o co chodzi, ostatnio z tymi shimańcami i ich oznaczeniami :???::shock: Do przynęt które podałeś i pewnie to do wędki 18-42 g :wink: trzeba było brać 4000 :roll:

nie nie do ciezszego spina bedize napewno cos wiekszego narazie kupuje do 35g woblera mileniuma wiec 3000 bedzie w sam raz ;)

zobacze jak sie sprawdzi i wtedy do grobszego kija kupie 4000

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam Stradic X GTM, taki ladniejszy;) Grunt, slpawik, spining mu nie straszne. Swietnie nawija plecionke jak i zylke. Po jakichs 8 latach nie widac i nie czuc sladow uzytkowania.

Jedyny minus to raz plecionka wbila sie, przy zacieciu w material otaczajacy rolke.

Ten Twoj to Japan ediszyn? Gdzie go zamowiles:>?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam Stradic X GTM, taki ladniejszy;) Grunt, slpawik, spining mu nie straszne. Swietnie nawija plecionke jak i zylke. Po jakichs 8 latach nie widac i nie czuc sladow uzytkowania.

Jedyny minus to raz plecionka wbila sie, przy zacieciu w material otaczajacy rolke.

Ten Twoj to Japan ediszyn? Gdzie go zamowiles:>?

japonce juz niedo dostania ostatni japonczyk 1000 jest na macieja ale to za maly ,ten co zamowilem malezja ;) no nic zobaczymy ile wytrzyma

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MariuszA, do ciężkiego spina może być trochę cienko, bo 3000 jest wielkości 2500 i ma jeszcze płytszą szpulę

Artech,no co Ty?ja mam na ciezkim spinie (20-60) shimano bb-x 2500mg i nie wyobrazam sobie wiekszego :shock: no chyba , ze myslicie o kiju cw200gr.stelle 4000 trzymam w szufladzie bo za wielka do kazdego spina,chyba na dorsze przeznacze. :neutral:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ciekawe skad jest moj TP jesli tylko tyle kosztowal;)

Za 500zl sa Japan tyle ze nie z Normarku. Zdaje sie ze wszystkie FC Stradici sa z Japoni ale moge sie mylic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ciekawe skad jest moj TP jesli tylko tyle kosztowal;)

Za 500zl sa Japan tyle ze nie z Normarku. Zdaje sie ze wszystkie FC Stradici sa z Japoni ale moge sie mylic.

z tego co patrzylem na przednie hamulce to stradici to malezja za 500 ;) te drozsze to juz japonia ;) a gdzies swojego tp kupowales?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Artech,no co Ty?ja mam na ciezkim spinie (20-60) shimano bb-x 2500mg i nie wyobrazam sobie wiekszego :shock: no chyba , ze myslicie o kiju cw200gr.stelle 4000 trzymam w szufladzie bo za wielka do kazdego spina,chyba na dorsze przeznacze. :neutral:
Ty serio mówisz, czy jaja se ze mnie robisz ??? :shock: Shimańce wielkości 2500 to ja na pstrągi i okonie używam. Do łowienia przynętami powyżej 20 g to Shimanowskie 4000 lub 3000 z Daiwy.

A jak ci ta Stella nie potrzebna to ja się nią chętnie zaopiekuję :mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty serio mówisz, czy jaja se ze mnie robisz

100 serio!powaznie,stell przekladalem ze spina na spin i czulem sie jak bym byl na dorszach :mrgreen: nie powiem ,zebym nie mial sily w rece :wink: ale jakos cale lowienie tracilo urok.jakos niezgrabnie to nawet wyglada.tyle ,ze ten kij 20-60 ma dolnik grubosci przecietnego kija 10-30gr.na okonie tez mam stelle ale w rozmiarze 1000 bo 500(jakies inne shimano) byla troche lzejsza - 5 czy 10 gram - ale nie tak solidna.na reszcie kijkow tez max 2500.

A jak ci ta Stella nie potrzebna to ja się nią chętnie zaopiekuję

nic z tego :mrgreen: sezon na dorsze sie zaczyna :mrgreen: a moze kiedys na jakiegos sumika sie wybiore :mrgreen:

jakby co stella 4000 na ebayu od 300 euro a w ravenie(nl) 450(po utargowaniu400) a to nawet taniej niz na allegro za 2450zl :neutral:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość feeder

jesli na okonie to polecam mniejszy model ;) ja Cataną 2500 oram nawet główkami 30 g :D .. do lżejszego łowienia na boczny trok i dropsa kupiłem Abu Garcia Stamina 1000 ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



Dodaj link lub baner - >


Polecamy

TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich
Dragon
https://www.iparts.pl/
Pomocnik wędkarza
przewodnicywedkarscy.pl
Blog Zwędkowani
TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich

Pontony - TOKAREX - super oferta pontonów firm BUSH, Fiord, YRT i HONDA

Akumulatory żelowe i AGM; Zamów online! do łodzi, jachtów, silników, echosond itp.
www.akumulatory-zelowe.pl






Dodaj link lub baner - >


Partnerzy

Corona-fishing.pl - sklep wędkarski



Telefony, smartfony, tablety - jaki kupić, jaki wybrać?





  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.