Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Kłusują ? i jeszcze wstawiają zdjęcia by się pochwalic ?


Rekomendowane odpowiedzi

Dobra robota Sobi, choć trzeba było napisać w temacie 'Użytkownicy o użytkowniach'.

Ponad 2 lata na forum i takie wałki :neutral:

Zarzut mięsiarstwa bym sobie darował, ale kłusownictwo jak najbardziej.

Widać tato wpoił synowi szereg zasad związanych z 'wędkarstwem' i razem uprawiają ten haniebny proceder. Czy można niżej upaść?

Nawet zabrakło odwagi, żeby się przyznać i przeprosić. Cwaniactwo, kłamstwo i brnięcie coraz głębiej. :???:

Spryciula szybo zlikwidował swoje konto na fotosiku, bo żadnych zdjęć już nie można obejrzeć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 67
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Powyższe posty powinny się znaleźć w innym temacie, od dzisiaj ponoć znowu otwartym. Chciałbym jednak powiedzieć, że ja zawsze w takich sprawach jestem bardzo ostrożny, niemniej jednak powyższym postem Supersobiego zostałem przekonany. Mój komentarz - nieprawdopodobny tupet i chamstwo, nie mówiąc o łamaniu prawa co powinno w takich udowodnionych przypadkach znajdować ciąg dalszy.

Mam nadzieję że mięsiarska koszmarna rodzinka kłusowników poniesie kiedyś konsekwencje.

A żeby nie było offtopa - wczoraj w Międzyzdrojach trzy belony na spinning - 72, 71 i 60 cm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spryciula szybo zlikwidował swoje konto na fotosiku, bo żadnych zdjęć już nie można obejrzeć.

Spryciula nie przewidział że przed "rozkręcaniem afery" zabezpieczyłem dokumentację fotograficzną na moim dysku.. więc w razie dalszych niejasności mam komplet zdjęć..

Nie zaśmiecam już tego tematu - choć wg mnie zachowanie omena93 zasługuje na publiczny lincz..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Supersobi

Jednoznacznie stwierdzam że jesteśmy SPOŁECZEŃSTWEM OBYWATELSKIM :!::!:

Twoim obowiązkiem jest zgłosić to przynajmniej do PZW ewentualnie do prokuratury :!:

I proszę tego nie traktować jako KABLOWANIE tylko jako odpowiedzialną postawę i troskę o nasze wspólne dobro - nie wiem czy przez przypadek nie jest jakoś usankcjonowane stanowisko ADMINA w tej sprawie i czy Admin nie ma obowiązku zgłaszać podobnych spraw jako przestępstwa.

Byliśmy na zlocie 22-23 i zaliczyłem dwa leszczyki mini

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Supersobi jak karramba-szpieg z krainy deszczowców...to co zrobił supersobi może ostudzi zapała do takich numerów, u mnie na odrze niedawno złowili suma pod 40 kg..pech chciał ,że straż rybacka sie pojawiła i nawet pomogła zakończyć hol...ale dzieki temu rybka wróciła do wody, jak szóstka w totka że trafili akurat w odpowiednim momencie :mrgreen: a może pomlutku dociera do wędkarzy,że to co w wodzie należy do nas wszystkich i należy to szanować i przestrzegać przepisowi w końcu ktoś użył telefonu.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwi mnie, że dopiero teraz sprawa domniemanego kłusownictwa rozgorzała, o tym, że ze zdjęciami Omena jest coś źle, pisałem 3. marca o 13:33, poniżej:

http://haczyk.pl/forum/viewtopic.php?t=8230&postdays=0&postorder=asc&start=60

Niemniej mam nadzieję, że jest to zwyczajne nieporozumienie, choć idąc tokiem rozumowania supersobi-ego - bardzo duże są moje wątpliwości.

Tak czy inaczej wypowiedzi typu "na pohybel" wobec tak młodego człowieka (w sumie wobec każdego) są przesadą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Supersobi, Brawo! Pięknie wykryłeś cały ten haniebny proceder omena. Teraz jestem w 100% przekonany że było to kłusowanie w biały dzień :mad: Przykro mi ale dla takich ludzi nie ma tu miejsca to jest forum wędkarskie głoszące ideę NO KILL a nie forum kłusol.pl :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem najsłuszniejsza decyzja jaka można było podjąć.

P.S tak na marginesie, przy okazji wyrzuconych użytkowników to dzisiaj do znajomych na n-k zaprosił mnie kolega wobler129 :lol: nie wiem co on chce? I tak nie zaakceptowałem :wink: Aha zmienił chyba chłopak pasję bo pisze ze jego życiem jest koszykówka :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takim osobom powinno się zabierać kartę wędkarską i wędki itd, które można by było przekazać do domu dziecka - wybiżcie mnie do europarlamentu a tak będzie :mrgreen:

Tak poważnie nierozumie takich ludzi aż w głowie się nie mieści....

Oprócz usunięcia z forum powinni być napiętnowani w np. dodatkowej kategorii deliikatnie mówiąc niemoralni wędkarze choć na wędkarza miano to nie zasługują :evil: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najwazniejsze jest że dosięgła go należyta kara za to co zrobił i nie będzie już tu pisał. Snoobi jako nasz nadworny Sherlock Holmes zasłużył na pochwałę. Niemniej jednak teksty typu lincz, na pohybel itp są niepotrzebne, zważywszy na fakt że chłopak ma lat 15... jego rodzinę tez zostawmy w spokoju bo nie wiemy jacy są... Pewna kultura na forum powinna zostać zachowana. Szukajcie w ludziach dobra :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Snoobi
:mrgreen: raczej snoopy (doggy?) :wink:
jego rodzinę tez zostawmy w spokoju bo nie wiemy jacy są...

Jak to nie wiemy, przecież razem z tatkiem uskuteczniali ten proceder. Ojciec był chyba jego mentorem w tym zakresie. Duecik jak cholera.

Mieliśmy już różne dziwne rzeczy na forum, ale takiego przegięcia jeszcze nie było (połączenie kłusownictwa z oszustwem). Zobaczymy, co będzie następnym razem :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewna kultura na forum powinna zostać zachowana. Szukajcie w ludziach dobra

Bardzo mądre słowa, szukajmy w ludziach dobra. Złe postępowanie zostało napiętnowane, zachowajmy wysoki poziom tego forum. Chłopak jest jeszcze młody, może coś zrozumie. A co do jego rodziny, nie osądzajmy pochopnie ludzi których nie znamy.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Była wina, jest kara. Ale niektórym się marzy jeszcze dla niego i rodziny Jedwabne, to takie typowo Narodowo Polskie. I nie tylko narodowo polskie, można się jeszcze doszukać przodków co kolaborowali ze Szwedami :twisted: Podsycajmy nienawiść, bo można na tym coś ugrać albo własne sumienie zagłuszyć z przeszłości :wink:

P.S tak na marginesie, przy okazji wyrzuconych użytkowników to dzisiaj do znajomych na n-k zaprosił mnie kolega wobler129 :lol: nie wiem co on chce? I tak nie zaakceptowałem

Dołóż mu bo już leży, może dostaniesz jakie punkty :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Snoobi

Ejże, co to za dziwne aluzje?

Jarosław nie bądź taki wyrozumiały. Kłusownictwo jest jak chwast, którego trzeba plewić już w zarodku - w przeciwnym razie szybko się zakorzenia.

Szczególnie gdy umiejętności i zwyczaje przechodzą z ojca na syna. Stary sie nie nawróci, ale jest szansa, że młody zrozumie o co chodzi i pomimo złego startu obierze poprawną ścieżką...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jarosław nie bądź taki wyrozumiały. Kłusownictwo jest jak chwast, którego trzeba plewić już w zarodku - w przeciwnym razie szybko się zakorzenia.

Czy zbyt małe były te pierwsze litery do zauważenia, czy jednak do załatwienia potrzebna Ci krew. I nie posądzaj mnie o wyrozumiałość dla kłusowników, bo ja dłużej byłem strażnikiem niż Ty masz lat. To tyle w tym temacie, chyba, że ktoś mi znajdzie dziadka z Wermachtu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

. Ale niektórym się marzy jeszcze dla niego i rodziny Jedwabne, to takie typowo Narodowo Polskie. [...]Podsycajmy nienawiść, bo można na tym coś ugrać albo własne sumienie zagłuszyć z przeszłości :wink:

A cóż to za wielki atak na rodzinę? Mówimy cały czas o ojcu, który KŁUSOWAŁ razem z synem i który ponosi większą winę, bo wciąga syna w takie praktyki. Więc proszę mi tutaj poprzez ogólniki i uderzanie w najwyższe tony z Jedwabnem nie stawać w obronie czci kłusownika. Skoro była kara, to ludzie nie mają prawa wyrazić swoich opinii? Zasłużona kara powinna ich spotkać w realu, a nie na wirtualnym forum. Każdy ma prawo do oceny paskudnych zachowań, takich jak tego ponurego dueciku. Wszystkie negatywne opinie wyrażone w tym temacie uważam za w pełni uzasadnione.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc proszę mi tutaj poprzez ogólniki i uderzanie w najwyższe tony z Jedwabnem nie stawać w obronie czci kłusownika. Skoro była kara, to ludzie nie mają prawa wyrazić swoich opinii?

Chyba Ci Lesiu władza uderzyła do głowy, szczególnie "mi tutaj". I gdzie w której wypowiedzi na tym forum stanąłem w obronie czci kłusownika. I mogę chyba ja też wyrażać swoją opinię dopóki mnie nie zbanujesz.

w leb i na tą wielka agrafke nadziac wszystkich jak te szczupaki na fotce

Czy to twój elektorat, jeśli tak to dbaj i pielęgnuj, bo nie wiadomo czy jaka zaraza się nie odrodzi na fali kryzysu. Kiedyś czytałem książkę o torturach ubecko- faszystowskich.

Z wyrazami uznania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś czytałem książkę o torturach ubecko- faszystowskich.
daleko mi jeszcze do sięgania po takie lektury. nie kazdego ciągnie do takich rzeczy, ale to chyba nie miejsce na dyskusje o gustach.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ejże, co to za dziwne aluzje?

Przepraszam, szczerze to była zwykła literówka, zauwązyłem bład dopiero jak Lesio napisał a było już za późno na zedytowanie posta :oops: Przepraszam raz jeszcze :) Nie chciałem Cię w żaden sposób urazic :) Wkońcu jesteś naszym bohaterem śledczym :) Miejmy nadzieje że takich sytuacji jak ta z omenem już nie będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I gdzie w której wypowiedzi na tym forum stanąłem w obronie czci kłusownika

Swoją wypowiedź zaczałeś od krytyki tych, którzy bardzo negatywnie ocenili rodzinę kłusowniczą składająca się z ojca i syna, z zupełnie niezrozumiałych wzlędów, nikt się tutaj nad nimi nie pastwił. Stwierdzenia, które padały, były bardzo łagodne, wobec tego świństwa, które zrobiono.

A te słowa o jakieś władzy, która gdzieś uderzyła... Nie wiem o czym piszesz, może sam się zreflektujesz i opamiętasz, bo kolejny raz nie będę tłumaczył z czym się wiąże moje bycie zielonkawym. Zbanować możesz się co najwyżej samodzielnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



Dodaj link lub baner - >


Polecamy

TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich
Dragon
https://www.iparts.pl/
Pomocnik wędkarza
przewodnicywedkarscy.pl
Blog Zwędkowani
TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich

Pontony - TOKAREX - super oferta pontonów firm BUSH, Fiord, YRT i HONDA

Akumulatory żelowe i AGM; Zamów online! do łodzi, jachtów, silników, echosond itp.
www.akumulatory-zelowe.pl






Dodaj link lub baner - >


Partnerzy

Corona-fishing.pl - sklep wędkarski



Telefony, smartfony, tablety - jaki kupić, jaki wybrać?





  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.