Skocz do zawartości
tokarex pontony

Kłusują ? i jeszcze wstawiają zdjęcia by się pochwalic ?


Rekomendowane odpowiedzi

bardzo dobrze się stało trzeba elminować takie osoby z naszego grona :evil:

I to jest jedyna, godna i wystarczająca wypowiedź do zaistniałej sytuacji.

Był prokurator, sąd, ława przysięgłych i Cezar wskazujący palcem w kierunku ziemi. :grin: Wszystko zgodnie z prawem.........haczykowym :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 67
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Panowie nie ma co sobie skakać do gardeł :) Sprawa została wyjaśniona, sprawca ukarany, poznaliśmy wszystkich zdanie co i jak i jest cool :) Podajmy sobie ręce że jeden "chwast" został wypleniony z naszego haczykowego ogródka i żyjmy dalej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podajmy sobie ręce że jeden "chwast" został wypleniony z naszego haczykowego ogródka i żyjmy dalej

Jestem za ale pomimo, że jestem za dostałem propozycję

Zbanować możesz się co najwyżej samodzielnie.

Pomimo, że wolę to robić z kobietą :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawę z omen93 możemy uznać za wyjaśnioną.

Dziękuję Supersobi :wink: i robię to nie tylko w swoim imieniu.

Natomiast pozostaje jeszcze użytkownik beatanyt i jego zdjęcie budzące podobne wątpliwości.

Myślę, że powinien się tu zjawić i wyjaśnić Nam zaistniałą sytuacje.

Ps.

Jestem za ale pomimo, że jestem za dostałem propozycję
Zbanować możesz się co najwyżej samodzielnie.

Pomimo, że wolę to robić z kobietą :wink:

Spox, zrób to jak chcesz, może przestaniesz się miotać między ludobójstwem a szwedami.

Dołóż mu bo już leży, może dostaniesz jakie punkty :evil:

Daruj sobie takie aluzje, bo ktoś Cie kiedyś tak zapunktuje, że będziesz leżał.

Jak masz ochotę jeszcze potrollować sobie lub chcesz komuś nawrzucać to zapraszam do tematu Użytkownicy o użytkownikach....

Naprawdę nie wiem co się dzieje z tą "starą gwardią" o bym się mylił ale wygląda na to, że Jarosław ma ten sam syndrom co Keri i ESSOX.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

beatanyt łowi chyba w Szwecji, jednak zapomniała o tym napisać, jak też to, że szczupak złowiony został przed 1 maja.

I ja dołączę się do gratulacji dla Supersobi-ego! Brawo!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę nie wiem co się dzieje z tą "starą gwardią" o bym się mylił ale wygląda na to, że Jarosław ma ten sam syndrom co Keri i ESSOX.

Czy dlatego, że mam swoje zdanie nie zawsze zgodne z demokratyczną większością. Zresztą nie wiem o jaki syndrom Ci chodzi, bo trochę życia tu zostawiłem, a do władzy się nie garnąłem aby zachować dystans w niezależnych osądach, tak jak pisze w moim podpisie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio w kwestii konfliktów czuję, że napięcie robie się coraz większe, z mojej pozycji czyli obserwatora mogę takie wnioski wyciągnąć.

Fakt, pare osób w tym omen mogli wzbudzić kontrowersje.

Dla relaksu proponuję wycieczkę na ryby :smile:

jak pisze w moim podpisie.
Piszę poprawnie po polsku. Bykom Stop..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochana młodzieży Lord Konrad I, i warszawa_24, i hubal uspokójcie sie bo niepotrzebnie ferment sie robi.. aby dokończyć rozpoczęty temat poczekajmy może na odzew ze strony łowcy kolejnego kwietniowego szczupaka kol. beatanyt by można go ocenić i ewentualne konsekwencjie przez administracje wyciągnąć..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pio jakie chciałbyś wyciągać konsekwencje wobec łowcy kwietniowego szczupaka ze Szwecji
napisałem ewentualne konsekwencje.. a jakie to już ci kolego piszę.. w przypadku złowienia i zabrania szczupaka w okresie ochronnym, a nie wiem jaki jest w szwecji z okresem ochronnym szczupaka, takie same konsekwencje jak wobec omena.. bo i czyn ten sam chodź na innych wodach.. jeśli natomiast złowiony był poza okresem ochronnym to wypadało by chociaż stulić uszy po sobie i powiedzieć "przepraszam ze go podpisałem majowy " nie uważasz???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś mi wydaje się, że w Szwecji szczupak tej wielkości, co zaprezentowała "beatanyt" powinien być bezwzględnie wypuszczony. Praktycznie wszędzie wolno zabietać szczupaki w przedziale 45-85 cm. Tamten szczupak był chyba większy, miał rozwaloną głowę i ociekał krwią! Brrrr! :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś mi wydaje się, że w Szwecji szczupak tej wielkości, co zaprezentowała "beatanyt" powinien być bezwzględnie wypuszczony. Praktycznie wszędzie wolno zabietać szczupaki w przedziale 45-85 cm. Tamten szczupak był chyba większy, miał rozwaloną głowę i ociekał krwią! Brrrr! :twisted:

Bzdura, byłem w Szwecji wędkowałem i nie ma takich widełek o jakich piszesz powyżej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bzdura, byłem w Szwecji wędkowałem i nie ma takich widełek o jakich piszesz powyżej...

A to ciekawe! Ja także byłem także w Szwecji i byłem informowany min. o tych widełkach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy dlatego, że mam swoje zdanie nie zawsze zgodne z demokratyczną większością. Zresztą nie wiem o jaki syndrom Ci chodzi, bo trochę życia tu zostawiłem, a do władzy się nie garnąłem aby zachować dystans w niezależnych osądach, tak jak pisze w moim podpisie.

Tu nawet nie chodzi o to po czyjej jesteś stronie, bo większość nie zawsze ma racje, a i demokracja z samej definicji ma swoje wady. Syndrom ? , mam wrażenie, że Twoich wypowiedziach , jest wiele awersji i nieuzasadnionych pretensji. Co do samej „władzy”, nie wiem o czym piszesz. Moderator jest tylko „społecznym sprzątaczem” poświęcającym bardzo wiele czasu na rzecz forum, a na prestiż i szacunek i tak musi zapracować sobie osobno jak każdy inny, bycie zielonym wcale w tym nie pomaga. Jarosław nie kwestionuje Twojej wiedzy, ani wieloletniego wkładu, który zapewne ma wpływ na obecny kształt i poziom forum, ale Twoje skrajne porównania i przykłady min. „Jedwabne” są czasami nie na miejscu i nie do przyjęcia, czy to ma być ten Twój dystans w niezależnych osądach?

Co do samego podpisu często widywałem bardzo podobne zastrzeżenie na wielu forach, początkowo nawet zastanawiałem się kto w ogóle zechciał by kupić tą niezależność opinii owego użytkownika.

Ps. Nie mam prawa Cie oceniać, ale postanowiłem napisać jak postrzegam Twoje okazjonalne „humory”. Jak chcesz kontynuować ten temat, to pamiętaj, że za OT możemy zarobić po „krawacie”, szczerze pisząc nie przeraża mnie ta wizja, tylko… ten kolor jest obrzydliwy. :mrgreen::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



Dodaj link lub baner - >


Polecamy

TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich
Dragon
https://www.iparts.pl/
Pomocnik wędkarza
przewodnicywedkarscy.pl
Blog Zwędkowani
TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich

Pontony - TOKAREX - super oferta pontonów firm BUSH, Fiord, YRT i HONDA

Akumulatory żelowe i AGM; Zamów online! do łodzi, jachtów, silników, echosond itp.
www.akumulatory-zelowe.pl






Dodaj link lub baner - >


Partnerzy

Corona-fishing.pl - sklep wędkarski



Telefony, smartfony, tablety - jaki kupić, jaki wybrać?





  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.