Skocz do zawartości
tokarex pontony

Bolenie 2009


Supersobi

Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 116
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

U mnie kicha z Boleniami koledzy :evil: Po pięknym początku maja bo tłukły jak szalone :twisted: Teraz nastało bez rybie bolenie się ulotniły jak im pogoda i dzień im przypasuje to się pokarzą a trafić na ich zerowanie graniczy z cudem trzeba by było być całymi dniami nad woda a praca na to nie pozwala :wink: Do tego nasza wspaniała tama miesza woda non stop i w górę i w dól :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy boleń jest bardzo wrażliwy na skoki ciśnienia atmosferycznego ?
Raczej na załamania pogody typu tydzień wali słońce ostro belek się pokazuje nagle jeden dzień deszczu lub pochmurno już go nie widać :wink: Reguła jest żeby się pokazał musi duszny dzień nawet jak jest pochmurno to jeszcze zeruje na powierzchni :wink: U mnie tak bolki maja :evil:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Gość feeder

Ja niestety po formacie nie mam zdjęć z bolkami ;/ muszę zacząć od nowa kolekcjonować... a co do dużych boleni to prawda że żerują same na dnie.. dosyć często jak jechałem na sandacza na Parnice na odcinek Sum-oski to przyłowem były bolenie mierzące 60-70cm... siadały zawsze na białe rippery uzbrojone w ciężką główkę. Jakieś dwa lata temu nabyłem Thrilla... niestety prze okres ponad roku nie mogłem nic na niego złowić aż do pewnej chwili... wtedy sobie uświadomiłem że Thrill w spokojnym prądzie rzecznym nie przynosi żadnych efektów... efekty miałem na niego znakomite jak wpuszczałem go w duże zawirowania wodne... a wy jakie macie doświadczenia z Thrillem??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

pepe17, gratulacje. Widzę, że nie odpuszczasz boleniom, tak trzymaj :wink:

Trafiło się ziarno ślepej kurze i cwaniaczka zgrywa
Może się pochwal cwaniaczku, że jak Ty na ryby jedziesz to nikt nic złowić nie może :twisted::lol:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj niestety bolenie współpracować nie chciały :neutral: Może dlatego, że jak przyjechałem na łowisko był już tam Sobi :twisted::twisted:

Przez półtorej godziny biczowania wody nie miałem nawet brania. Jak najdalej od Sobiego ( :twisted: ) dwoił się i troił pepe17, ale też nie widziałem żeby miał coś na kiju.

pepe17, nie zabieraj więcej tego wędkarzyny ze sobą, bo w życiu nic nie połowimy :mrgreen::wink:

Sobi a Ty uprzedzaj jak będziesz się na ryby wybierał to się wyśpię przynajmniej :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak najdalej od Sobiego
pepe17, nie zabieraj więcej tego wędkarzyny ze sobą
Sobi a Ty uprzedzaj jak będziesz się na ryby wybierał to się wyśpię przynajmniej :lol:

artech dobre, nie ma to jak brać wędkarska, baaa koledzy po kiju :lol::lol::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe spoko :lol: mam nadzieję, że to przypadek, a nie żadna klątwa :P

Oby to był przypadek, choć coś czuję, że artech myśli jednak inaczej :wink::lol::lol:

dajmy jeszcze Sobiemu szansę :grin:

Sobi ja Tobie powodzenia życzę :wink::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

madi, nawet nie wiesz jak paskudnie zachowują się na spotkaniach haczykowców w Szczecinie ci dwaj osobnicy. Normalnie dramat w 6-8 aktach :mrgreen: I żeby było śmieszniej to żaden mnie zdradzi tajemnicy jak poławiać bolenie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przez półtorej godziny biczowania wody nie miałem nawet brania.

Hehe, widzę że jak się ślepej kurze ziarno nie trafi to zaczyna kwilić :mrgreen:

szalone 1,5h bez brania - zaliczyłem wiele wypraw ok dwudziesto godzinnych bez ryby - Odra uczy pokory, moja ślepa kurko - czasem dziobem w kamien stukniesz :twisted:

a gdybym się po każdej nieudanej wyprawie żalił tak obficie jak ty to też bym miał ponad 4000 postów na haczykowym liczniku :mrgreen: :mrgreen: :twisted:

ps.

Oby to był przypadek, choć coś czuję, że artech myśli jednak inaczej :wink::lol: :lol:

Już mi kiedyś opowiadał, jakiego to ma "pecha do bezrybia" jeżdżąc na rybki ze znajomym ziutą :mrgreen::mrgreen: Także znam już te śpiewki :lol:

reasumując:

nie: osobowości - lecz: umiejętności - to przyczyny "niełowności" :idea::lol:

Artech wiedz, że pomimo twojej zazdrosnej, zawistnej i "ślepo-kurzej" osobowości i tak cię lubię..

..i ostrzegam,że w ciągu najbliższego tygodnia nic nie złowisz bo: BĘDĘ NA ŁOWISKU E V E R Y D A Y - HA HA HA :!::!::!::lol::lol::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

madi, nawet nie wiesz jak paskudnie zachowują się na spotkaniach haczykowców w Szczecinie ci dwaj osobnicy. Normalnie dramat w 6-8 aktach :mrgreen: I żeby było śmieszniej to żaden mnie zdradzi tajemnicy jak poławiać bolenie :wink:

Wiesz co kocur może dobrze, ze nie wiem co się tam Was wyrabia..... bo ja nienawidzę dramaturgii, wolę raczej dobrą komę.... :wink:

Już mi kiedyś opowiadał, jakiego to ma "pecha do bezrybia" jeżdżąc na rybki ze znajomym ziutą :mrgreen: :mrgreen: Także znam już te śpiewki :lol:

No proszę, a taki spokojny Ten artech się wydawał, a tu takie ziółko.... :lol:

..i ostrzegam,że w ciągu najbliższego tygodnia nic nie złowisz bo: BĘDĘ NA ŁOWISKU E V E R Y D A Y - HA HA HA :!: :!: :!::lol: :lol: :lol:

Wiecie co, ja nie mogę albo to przez porę albo tacy jesteście fajni, albo mnie leki już rozbierają, ale coś czuję, że kiedyś i w Wasze rejony uderzę.

Sobi dobrze, że ostrzegasz..... :lol:

Chłopaki połamania :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

..i ostrzegam,że w ciągu najbliższego tygodnia nic nie złowisz bo: BĘDĘ NA ŁOWISKU E V E R Y D A Y - HA HA HA :!: :!: :!::lol: :lol: :lol:
To dobrze ze na urlop idę i nad morzem będę się byczył :twisted::twisted:

PS. Daj znać co się dzisiaj działo. Może jutro przed pracą też się wybiorę na dwie godziny.

Już mi kiedyś opowiadał, jakiego to ma "pecha do bezrybia" jeżdżąc na rybki ze znajomym ziutą :mrgreen: :mrgreen: Także znam już te śpiewki :lol:
Nie wiem skąd Ty to wziąłeś :shock: Nigdy nic takiego nie mówiłem. Z Ziutą na ryby jeżdżę od około 4 lat i na wyniki nie narzekam, raz jest lepiej raz gorzej ale coś się tam łowi :wink:
a gdybym się po każdej nieudanej wyprawie żalił tak obficie jak ty
Wiesz, że lubię sobie pomarudzić :lol:

A ponieważ jest to wątek o boleniach a nie o złym wpływie obecności Sobiego na żerowanie ryb ( :twisted::mrgreen: ) to kończymy ten OT :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



Dodaj link lub baner - >


Polecamy

TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich
Dragon
https://www.iparts.pl/
Pomocnik wędkarza
przewodnicywedkarscy.pl
Blog Zwędkowani
TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich

Pontony - TOKAREX - super oferta pontonów firm BUSH, Fiord, YRT i HONDA

Akumulatory żelowe i AGM; Zamów online! do łodzi, jachtów, silników, echosond itp.
www.akumulatory-zelowe.pl






Dodaj link lub baner - >


Partnerzy

Corona-fishing.pl - sklep wędkarski



Telefony, smartfony, tablety - jaki kupić, jaki wybrać?





  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.