Skocz do zawartości
tokarex pontony

Bolenie 2009


Supersobi

Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 116
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
nono.. czekamy z niecierpliwością na fotki... jak nie podołasz to ban od artecha murowany

Oj Michcio to masz lipe, bedzie trudno :wink: , my lubelaki próbowalismy podetrzeć noski ale nasze 70 dziesiątaki słabo prezentują się przy tych maciorkach :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie go szukać na Cegielince? Przy powierzchni cz w toni?

Ostatnio sprawdziły mi się woblery schodzące trochę głębiej, myślę na jakieś 1-1,5m może ciut więcej np. Gloog hektor i kalipso z lekkim tuningiem a przy powierzchni trafiają mi się jakieś psikuty około wymiarowe.

Jutro z wieczora jak czas pozwoli ruszę i udokumentuję żeby moje słowa miały pokrycie na zdjęciach :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na "Magiczną Gumę" trafiłem okonka za skrzela, bo mu się w mordce niezmieścił :smile:

A odnośnie tych głębiej schodzących wobków, to trafiłem kilka sztuk w przedziale 50-60cm ale co ciekawe nie pod mostem tylko na początku nabrzeża gdzie siedzą paszarze :wink: tam chyba nikt im nie dokucza bo biją jak szalone w wobki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiejszy poranny wypadzik za boleniem zakończony ogromną niespodzianką, początkowo nie było widać śladu bolasów, aż tu z nienacka uderzenie w wobka. Po kilku minutach holu na brzegu ląduje piękna rapa :grin: moja nowa życiówka - 81 cm

e80cce29c0548a2cmed.jpg

e6db91b5a29f135bmed.jpg

Oczywiście Bolo w dobrej kondycji wrócił do wody :smile:

Podziękowania dla Supersobiego za podebranie :!:

P.S. Szczecin pozdrawia Kraków :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze raz gratki pepe :!:

W celu uzupełnienia informacji dodam iż nazwaliśmy go "Bartek" :mrgreen: - to już trzeci kontakt z nim w tym roku.. widać że sprytnie omija siaty i przynęty mięsiarzy, ale polezeć na trawce i we fleszach aparatu pobłyszczeć, lubi :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pepe17, jedziesz młody że aż miło :mrgreen:Supersobi dziadzio już nie daje rady a chłopaki z krakowskiego mogą tylko pozazdrościć i pogratulować ja bawią się kozaki z wybrzeża :mrgreen: Gratuluję życiówki i mam nadzieję że niedługo pobijesz tego gamonia Sobiego :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluje Bartka :wink::mrgreen: tak się właśnie zastanawiałem czy to wszyscy nie łapiecie tego samego i się wyjaśniło :wink: chyba Bartuś stara się o tytul ryby roku bo aparatu raczej nie unika :lol: gratki jeszcze raz :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



Dodaj link lub baner - >


Polecamy

TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich
Dragon
https://www.iparts.pl/
Pomocnik wędkarza
przewodnicywedkarscy.pl
Blog Zwędkowani
TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich

Pontony - TOKAREX - super oferta pontonów firm BUSH, Fiord, YRT i HONDA

Akumulatory żelowe i AGM; Zamów online! do łodzi, jachtów, silników, echosond itp.
www.akumulatory-zelowe.pl






Dodaj link lub baner - >


Partnerzy

Corona-fishing.pl - sklep wędkarski



Telefony, smartfony, tablety - jaki kupić, jaki wybrać?





  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.