Skocz do zawartości
tokarex pontony

Bolenie 2009


Supersobi

Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 116
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Jeszcze raz gratuluję :!: Należał się Tobie ten rybek :cool: Teraz worek się rozwiąże :wink: Do wczoraj moja życiówka też miała 73 cm, więc Tobie również życzę teraz 80-tki.

"Klątwa Sobiego" przestała działać :lol::mrgreen: a nawet się chyba odwróciła - był przy połowie dwóch życiówek jednego dnia :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i stało się.. :grin: nagroda za 2miesięczne niedospane noce i wczesne pobudki, regularne i mozolne czesanie wodyw poszukiwaniu grubego zwierza... Branie w pół wody, piękna walka, mocne odjazdy, ucieczki w zarośla.. no i wreszcie podebranie przez kolege pepe17 (zapalonego towarzysza wypraw boleniowych)

Adrenalina i potężne emocje.. ukazuje się konkretna złota maciora.. lądowanie.. miarka..

81cm boleniowego megaszczęścia :!::!:

Micha sie cieszy - serce wali - pełna radość - nowa życiówka - podbita o 3cm po 6ciu latach.. :grin::grin:

wedkarstwo i miłość do boleni - bezcenne :!::!::grin::grin:

92d4fa9efcdd902emed.jpg

:arrow: podziękowania dla młodego za podebranie - sam napewno bym nie dał rady w tych warunkach..

c947162759715d8bmed.jpg

Dzisiejszy 13-ty okazał się być moim szczęśliwym dniem (w końcu, jak "coniektorzy" zrzędzący "mastersi" mówią: Wójek SamoZło :wink: ). :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :)

Wczoraj byłem na boleniach niestety nic nie uderzyło. Bolenie biły cały czas ale ani razu w moje przynęty. Zwijałem oczywiście szybko i pluskałem trochę po wodzie.

Używałem takich przynęt:

dsc02219e.jpg

Łowię na Wisłoku w miejscu gdzie oczyszczalnia wylewa wodę. Brzeg jest wysypany dużymi kamieniami. (dziś zrobię fotkę). Chodzą tam piękne rybki, jest dużo drobnicy więc Boleń ma co jeść. Boleniów też nie mało bo nieraz w jednym momencie bicia są w różnych miejscach.

Nie wiem czy źle zwijam czy mam złe przynęty :/ Proszę o jakieś rady. Bo chciałbym wreszcie upolować jakiegoś Bolka :)

Z góry dziękuję i pozdrawiam ! :)

Połamania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze próbuj aby cię nie zobaczyły, fajnie by było jeśli byłbys na miejscówce przed wschodem słońca juz schowany i jak zrobi sie jasno zaczął biczować wode, jeśli chodzi o te przynęty nie łowie na takie dla mnie numero uno to łomzynskie bezsterowce i sudaki są to typowo boleniowe woblery....

Powoli nadchodzi dobry czas na bolenia już rapy zaczynają czuc jesień jeszcze to nie jest to co bedzie się działo ale juz można coś ładnego trafić. Ja jednak w tym sezonie nastawiam się na sandacza boleni już troche połapałem a z sandaczami u mnie cieniuto więc za bardzo w tym temacie mnie nie zobaczycie, aczkolwiek niewiadomo :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jednak w tym sezonie nastawiam się na sandacza boleni już troche połapałem a z sandaczami u mnie cieniuto więc za bardzo w tym temacie mnie nie zobaczycie, aczkolwiek niewiadomo :D

szybkie i grube to niewiadomo :wink:

Przynęta łomżyński bezsterowiec, miejsce 1 cwiartka warkoczu głowki , 30 minut po zmierchu........

b8d3fb36e0ad0500med.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratki dawidek, ładna rapka, myślę że w kole 70cm.

Ale jedna uwaga: popracuj troche nad robieniem fotek i prezentacją ryby. Poćwicz na sucho (bez ryby) nad woda, pokombinuj z ustawieniami aparatu, kadrem i sposobem ujęcia rybki. Fotki to uwiecznienie wspomnień - próbuj..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Sobi, też wydaje mi się że 70-siątak z drobnych + :cool::grin:

Jeśki chodzi o te zdjęcia wiem o co chodzi ale choc bolek bił nie spodziewałem się brania w ciemną noc więc wiesz emocje wzięły góre a jeśli chce się wypuszczać rybki to trzeba robić to tak aby były w dobrej kondycji więc zostało tak jak jest :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



Dodaj link lub baner - >


Polecamy

TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich
Dragon
https://www.iparts.pl/
Pomocnik wędkarza
przewodnicywedkarscy.pl
Blog Zwędkowani
TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich

Pontony - TOKAREX - super oferta pontonów firm BUSH, Fiord, YRT i HONDA

Akumulatory żelowe i AGM; Zamów online! do łodzi, jachtów, silników, echosond itp.
www.akumulatory-zelowe.pl






Dodaj link lub baner - >


Partnerzy

Corona-fishing.pl - sklep wędkarski



Telefony, smartfony, tablety - jaki kupić, jaki wybrać?





  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.