Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

gumy Dragona


qestt

Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 51
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Jak ktoś łowił na Hitman-a to niech da znać jak się sprawują. Wyglądają jak Sandra i jeżeli tak pracują i nie pękają to będzie zajebista przynęta.

Na forum nie przeklinamy...

moderator ?:> nie nabijamy tez postow wiec nie wiem po co to napisales.

nalewator u mnie w sklepie niestety juz sie niezalapli a hitmany bo juz niemieli na stanie byly tylko bandity i magoty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MariuszA Dzięki za info (swoją drogą ciekawe czy w "aligatorze" maja muszę podbić i zobaczyć.

Łokonek To jest forum wędkarskie i temat o gumach Dragona ,a nie forum językowe (swoją drogą zajebisty to żadne przekleństwo) , jeżeli chcesz dalej o tym dyskutować to idź na takowe forum lub wypowiadaj się na temat w którym piszesz. No offence :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co myślicie o takich zestawach gumach dragona:

Lunatic

Phantom

Łowił ktoś na takie gumy? Które z nich będą łowniejsze?

phantomy bardzo fajnie zamiataja ogonami dobre na sandacza i suma wiadomo ze szczupak tez przywali ,a lunatici i na szczupaka i na sandacza to guma do prowadzeniaa jednostajnego lub opadowego.

po co ci 15 gumek jednego rodzaju ? lepiej kupic po kilka kolorow w sklepie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niech wam będzie niepotrzebnie się wtrąciłem a słyszałem, że hitman to niewypał.

gdzie tak slyszales ? i na jakiej podstawie ktos tak twierdzi ? jezeli guma weszla 2 tyg temu w obieg

z tego co widze masz 12 lat i nie mozesz jeszcze spiningowac wiec pewnie nietestowales tej gumy a jak bym mial sluchac kazdego co mowi o gumach to bym lowil na recepturki bo kazdemu cos niepasuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...
  • 1 month later...
  • 4 weeks later...

W poprzednim roku zaopatrzyłem się mały zestaw przynęt v-lures (około 10 sztuk). Była to kasa wyrzucona w błoto, przynęty bardzo źle pracowały (w porównaniu do relaxa predatora czy fishuntera) i nie były łowne.

Mam nadzieje, że opinie pochwalne są obiektywne, a nie pisane z wdzięczności za pomoc finansowa, sprzętową lub udzieloną w innej formie przez dystrybutora tych gum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w zeszłym sezonie męczyłem fatty ostro. Miał być objawieniem bo niby taki płaski i szeroki pod nasze rybki. Praca rzeczywiście ciekawa bo przy wolnym prowadzeniu wykłada się na boki, ale nic na niego nie wsiadło :sad: Lunatic to inna historia - łowny i uniwersalny. Na bustera wsiadł jeden okoń. Jednym słowem zależy od upodobań miejscowych rybek. Co do ilości brań to nie powiedziałbym jednak, że jest ich więcej niż na relaxy np.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

W tym sezonie, u mnie wręcz hitem jest Phantom. Siadają na niego sandacze, szczupaki i okonie. Na jeden rozmiar o_O

Fajna guma opadowa, dla mnie lepsza od relaxów.

W klasycznym prowadzeniu na lekkiej główce też daje radę, ale to nie to.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem sporo sztuk i jak na razie bez efektów aczkolwiek trzeba wziąć pod uwagę, że nie wędkowałem nimi dużo, ale mam nadzieję, że za jakiś tydzień uda mi się je porządnie wypróbować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 months later...
Gość AdamKaczor

Cały sezon 2011 testowałem te gumy głównie lunatik,fantom i fati są ok.Szczupaki cieły te gumki bezlitośnie w ciągu sezonu musiałem dokupywać dwa razy całkiem sporo zwłaszcza lunatik i fantom. Porównałem te gumki z łownością relaksa i stwierdziłem remis :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gumy dragona w stu procentach im wyszły, jak dla mnie nr.1 na rynku, i przyzwoita cena co do Manns'a czy innych drogich gumek. Dopiero niedawno kupiłem ich pierwsze gumy, ale widzę efekty, bo relaxa czy manns'a 0. Tacie prawdopodobnie bardzo duży sandacz się zerwał. Polecam Chucky'ego bardzo łowny, bo pusty w środku i bardzo ładnie wachluje ogonkiem i można świetlik dać, co myślę, że wypróbuję w tym roku, oraz atraktor wlać, lecz nie wiem czy one coś dają, ale spróbować nie zaszkodzi. Ogólnie również polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.