Skocz do zawartości
tokarex pontony

Sezon podlodowy 2009/2010


shadow

Rekomendowane odpowiedzi

Mnie sie tez w niedzielę ładny okaz trafił. Mierzy 61 cm, wazy 4,2 kg i..........ma na imie Olaf

To jest normalnie MEDALOWY okaz.

GRATY dla sprawców całego zamieszania :mrgreen:

A w temacie Zamykam sezon podlodowy :evil: teraz 2 tygodnie odpoczywania od rybek :mrgreen: i zaczynamy od nowa :mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 153
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
Mnie sie tez w niedzielę ładny okaz trafił. Mierzy 61 cm, wazy 4,2 kg i..........ma na imie Olaf :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Serdeczne gratulacje, niech się synek zdrowo chowa :grin:

Pełen szacun dla żony, fiu fiu wydusić z siebie taki okaz to nie lada wyczyn :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie sie tez w niedzielę ładny okaz trafił. Mierzy 61 cm, wazy 4,2 kg i..........ma na imie Olaf :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Serdeczne gratulacje, niech się synek zdrowo chowa :grin:

Pełen szacun dla żony, fiu fiu wydusić z siebie taki okaz to nie lada wyczyn :wink:

Dzieki wszystkim za gratulacje. A co do okazów... żona jest specjalistką jesli chodzi o duże dzieci :mrgreen: . Córa która ma obecnie prawie 6 latek ważyła 4,26 kg :!: I wracając do tematu. Własnie z nią byłem wczoraj na spacerku nad Pogorią III i... jeszcze dwóch śmiałków siedziało! Nie wiem jak gruby był lód, ale wygladał nieciekawie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



Dodaj link lub baner - >


Polecamy

TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich
Dragon
https://www.iparts.pl/
Pomocnik wędkarza
przewodnicywedkarscy.pl
Blog Zwędkowani
TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich

Pontony - TOKAREX - super oferta pontonów firm BUSH, Fiord, YRT i HONDA

Akumulatory żelowe i AGM; Zamów online! do łodzi, jachtów, silników, echosond itp.
www.akumulatory-zelowe.pl






Dodaj link lub baner - >


Partnerzy

Corona-fishing.pl - sklep wędkarski



Telefony, smartfony, tablety - jaki kupić, jaki wybrać?





  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.