Skocz do zawartości
tokarex pontony

Jaki Kołowrotek Karpiowy Wybrać


bobik

Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 364
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Może nie typowy LC ale bardzo dobry kręciołek w tej cenie to Tica Scepter. Na allegro jest teraz wystawiona 1szt. za 210 zł. Polecam

Tyle tylko że to jest aukcja i pewnie bedzie trzeba dać pare złoty więcej no i młynek jest używany, niby jeden raz ale w opisie jest że posiada otarcia więc nie liczył bym na to że był tylko raz nad wodą. Nową GF 8000 masz za 279 + przesyłka. Jak masz tylko te 220 pln to zrezygnuj z wolnego biegu bo za te pieniądze nic dobrego nie dostaniesz. Generalnie w tym przedziale rezygnujac z wolnego biegu masz wspomnianego Jaxona Winner'a - niby opinie różne ale koleś ma przy spodzie już ponad rok i wytrzymuje a jest dobrze katowany. Nie wiem jakie masz zamiary ale jest grudzień, koniec roku, do sezonu jeszcze kilka miesięcy więc jak możesz to dozbieraj do 300pln a po nowym roku bedziesz miał w zamian solidną betoniarkę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co powiesz o kołowrotku Tica Sportera GR 5007
nawet nawet tylko te zdj jakieś troche nie wyraźne.

cris spro fajnie wyglada, zauważyłem że cena między nimi dużo się różni spro( 855 a 865) jakieś ponad 100zł nie spodziewałem się tego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SQra dobrze mówisz. a za 300pln to co mógłbys polecić???

Jak będziesz miał 300pln to już jest kilka opcji.

- Tica Scepter (sam planuje kupić) http://carpmix.pl/index.php?page=shop.product_details&flypage=flypage-ask.tpl&product_id=63&category_id=63&option=com_virtuemart&Itemid=66

- Okuma PowerLiner http://allegro.pl/okuma-power-liner-pl-865-i1377947426.html

- Spro Incognito LCS 855 http://www.carpfood.abc24.pl/default.asp?kat=-3&pro=499852

I nie sugeruj się tak wyglądem bo raz że na żywo zaazwyczaj sprzęt prezentuje się dużo lepiej a dwa że ma być raczej niezawodny niż ładny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ty na jakie młynki łowisz???

Miałem jakieś trupy za 100pln ktore sie posypały po jednej grubej zasiadce. Koniec sezonu jechałem na pożyczonych wspomnianych Okuma Power Liner (dobre, duże i pojemne maszynki) ale na przyszły sezon do nowych patykow Chub Snooper dopiero planuje kupić kołowrotki i będą to prawdopodobnie Tici Scepter te z filmiku. Chyba że dobrze pojdzie i zostanie mi sprezentowany kultowy Shimnao Big Baitruner LC to wtedy nie bedzie wyjscia i bede musial dokupic sobie sam druga sztuke.

Jeszcze dorzucę:

Okuma Distance:

Też ciekawa opcja ale jak dla mnie zbyt mała pojemność szpuli. W przyszlym zezonie zamierzam kupic żyłkę 0.40 a te 240m to jednak mało. Np. W Shimano BBLC gdzie nawiniesz 500m to przy rzucie na odległość ponad 100m linki praktycznie nie ubywa ze szpuli i rzuty są daleki i dokładne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyle tylko że to jest aukcja i pewnie bedzie trzeba dać pare złoty więcej no i młynek jest używany, niby jeden raz ale w opisie jest że posiada otarcia więc nie liczył bym na to że był tylko raz nad wodą.
Ok lepiej kupić za 280:P W końcu im droższy tym lepszy! ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam akurat te Tiki z filmiku i naprawdę super jakość za nieduże pieniądze, ale nie wiem czy seria GE jest jeszcze lub czy będzie jeszcze dostępna. Jak kupowałem były również z serii GF, ale doradzono mi właśnie GE i jestem b. zadowolony z ich pracy( orki :razz: ). Na pewno jest to lepszy wybór od Daiw z niższej półki cenowej. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zdrapek, nawet nawet ta okuma :)

Ja powiem tylko tyle, że za ten młynek w sezonie trzeba było dać ponad 300zł, ale niedawno jeszcze ta seria tylko Pro była dostępna w cenie 250-300zł, a w aukcjach czasami schodziła nawet w okolicach 220-240zł...

himano BBLC to już nie do końca te niesamowite młynki (inna fabryka), ale pojemność szpuli robi... - znajomi z ZTK potrafią narzekać na nie. Jama mam MR III i mi starczają, jak ktoś by je chciał za OK. 600zł to sprzedaje i biorę Okumę Powerliner hhehhhe Inna konstrukcja, bez ślimakowego posuwu, ale dobra jakość materiałów jest git.

Troszkę namieszałem, ale święta i dość późno ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale ta tika jak narazie najbardziej mi się podoba :)

a shimano to już trochę sary trzeba dać....

Chlopaku, to jest tak,idz do sklepu, wez mlynek w lape i sprawdz- pasuje, lezy,odpowiednio kreci to biez a jak nie kaz sobie podac inny i dalej sprawdzaj. Jak jakis spasuje kupoj na miejscu albo przez internet. W koncu to Ty bedziesz nim lowil i Tobie ma pasowac wielkosc, kolor, ciezar... Ilu moczykijow tyle opinii wiec tym sie za bardzo nie sugeruj. Tez szukam nowych mlynkow i wybralem okume travertine45 i abu cardinal 403, oba z wolnym biegiem. Pozdr.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



Dodaj link lub baner - >


Polecamy

TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich
Dragon
https://www.iparts.pl/
Pomocnik wędkarza
przewodnicywedkarscy.pl
Blog Zwędkowani
TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich

Pontony - TOKAREX - super oferta pontonów firm BUSH, Fiord, YRT i HONDA

Akumulatory żelowe i AGM; Zamów online! do łodzi, jachtów, silników, echosond itp.
www.akumulatory-zelowe.pl






Dodaj link lub baner - >


Partnerzy

Corona-fishing.pl - sklep wędkarski



Telefony, smartfony, tablety - jaki kupić, jaki wybrać?





  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.