Skocz do zawartości
tokarex pontony

Zapora Goczałkowice


mariush4

Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon

Witam Wszystkich. Jestem TU nowy więc przepraszam za ewentualne błędy itd. Dziś byłem na Wiśle pod Zaporą. Brały małe leszczyki, krąpie i płocie. Więc się COŚ ruszyło. Niestety ruszyli też MIĘSIARZE z blachami. Szkoda gadać. Pozdrawiam i życzę Wesołych Świąt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja byłem wczoraj na jeziorku i w ciaga 4 godzin ok.60 sztuk karasi, wzdreg, płoci i leszczy nałapałem bardzo fajne brania a i trzeba sobie znaleźć miejsce tam gdzie nie ma miesiaży ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ByRy byłeś na jeziorze Czy na kanałach lub Wiśle??

Bo kumple byli wczoraj od 7.00 do 14.00 na jeziorze i nic nie złowili .Siedzieli we 3 a więc na 6 patyków ani brania,byli od strony łąki.a gdzie ty byłeś??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

własnie mi ryba zaczeła brać dopiero około 14 poźniej były przerwy w braniach ale pod wieczor to tak co 10 sekund na spławik brała płoć... ja byłem na kanałach ;] rano ryba nie brała bo był wschodni wiatr pozniej sie zmienił i oplaciło się zostać do zmroku...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc tak.

W czwartek znajomi byli na wiśle w strumieniu i ok 10 kilo drobnicy mieli.

W piątek kumpel był na jeziorze od strony Wisły małej i do południa miał 2 leszczyki potem pojechał na wisłę no i tam standard ,masa drobnicy.

Natomiast ja byłem z kumplem po południu najeziorze i tylko 3 płotki i pare brań nie zaciętych czyli kaszana straszna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, dziś na zbiorniku(stara przepompownia) było kilku wędkarzy, ale ok.12 zostało nas tylko dwóch :evil: ,taka lipa była,a do tego deszcz, który padał do wieczora. My od rana do 17-tej mieliśmy wywiezione 4 zestawy(każdy inny) i może byśmy coś złowili,ale mieliśmy chyba awarie sygnałków,bo przez cały dzień nie słyszeliśmy piiiii :mrgreen: a kulki w stanie idealnym wyholowaliśmy na koniec zasiadki :razz: Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Witam, byłem na Goczałach w Wiśle Małej w ubiegły czwartek.

Moje połowy rozpoczęły sie o godz.9.00,wędkarzy bardzo dużo ale miejscówka jeszcze była.

Połowy na dwie wędki-rezultat dwie małe płotki i dwa brania nie zaciete,do godz 14.

Kicha totalna.pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, byłem na Goczałach w Wiśle Małej w ubiegły czwartek.

Moje połowy rozpoczęły sie o godz.9.00,wędkarzy bardzo dużo ale miejscówka jeszcze była.

Połowy na dwie wędki-rezultat dwie małe płotki i dwa brania nie zaciete,do godz 14.

Kicha totalna.pozdro.

Czyli jeszcze trzeba poczekać, chociaż mnie już od dawna ciągnie nad wodę ;)

Dzieki za info i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli jeszcze trzeba poczekać, chociaż mnie już od dawna ciągnie nad wodę ;)

E no nie jest tak źle że musisz czekać ,w zeszły poniedziałek kolega był na ujściu kanału i kilka ładnych karasi pociągnoł,natomiast troszke dalej w jezioro trochę leszcza ,płoci i karasia.Ogólnie już gryzie ale raczej bliżej kanałów.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja byłem cała majowke i poprostu co rzut cos brało tone lekko by tego było :) leszcze, karasie i te duze do tego piekne plotki wzdregi i wegorz tez juz bierze bo znajomi złapali na otwartym, ryba bierze jak wsciekła na goczałach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

E no nie jest tak źle że musisz czekać ,w zeszły poniedziałek kolega był na ujściu kanału i kilka ładnych karasi pociągnoł,natomiast troszke dalej w jezioro trochę leszcza ,płoci i karasia.Ogólnie już gryzie ale raczej bliżej kanałów.

Skoro tak piszesz to znaczy że już pomału zaczynają brać z haka. Woda musiała się troszkę ocieplić i podpływają bliżej. Zobaczę co od strony Zabrzega sie dzieje-wybieram się w sobotę na kilka godzin. Byle by tylko pogoda lepsza była niż dzisiaj :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja byłem cała majowke i poprostu co rzut cos brało tone lekko by tego było :) leszcze, karasie i te duze do tego piekne plotki wzdregi i wegorz tez juz bierze bo znajomi złapali na otwartym, ryba bierze jak wsciekła na goczałach

Witaj

A woda wysoka ? Przy tych opadach to pewnie mało przejrzysta :neutral:

Dużo wędkarzy było ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.